Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2012 o 21:46, noobie napisał:

Czy komunikacja w grze, jeśli chodzi prośbę o amunicje/wyleczenie jest lepsza niż w BC2?
Znalazło się miejsce dla odrzutowców?


Ja mam trochę inne wrażenie. Fakt - jeśli zbierze się kupka ludzi to paczki z amunicją i lekarstwami spadają jak deszcz, jednak gdy tylko ty potrzebujesz od kogoś amunicji to nieraz możesz biegać i biegać za gościem, a ten i tak nie kapnie się, że coś od niego chcesz. Chyba, że będzie tzw. ogarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:00, noobie napisał:

To coś czuje że na konsoli już wgl będę miał przeje... chane :(

Ja gram na konsoli i nie powiem żebym miał z tym większe problemy. Zawsze ktoś, coś, gdzieś "upuści" wystarczy się tylko rozejrzeć, a nie biegać za jakimś nie ogarem niepotrzebnie narażając się na śmierć...

Edit: Zwłaszcza że amunicje i apteczki mamy na mapce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna jakiś ekspresowy sposób instalacji BF3, zrobiłem format bo mi się gry minimalizowały do paska, mam całą gre na dysku, z przed formatu, aktualną i właściwie brakuje tylko wpisów w rejestrze, ale "zdolny" origin pobiera ją od nowa i będzie za 20h :/

Edit: Już nie ważne, "zdolny" origin wywalił starego bf-a i ściąga radośnie od nowa, mam nadzieje że przynajmniej będzie aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:00, noobie napisał:

To coś czuje że na konsoli już wgl będę miał przeje... chane :(


AŻ tak źle nie jest... to dość rzadkie sytuacje choć czasem się zdarzy. Myślę jednak, że na konsoli gracze bardziej dbają o siebie gdyż jest ich po prostu mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, w oparciu o co, dostaje się punkty za marksman''a? Często trafia mi się, że strzelając z tego samego miejsca i zabijąc 2 gości stojących obok, za jednego z nich dostaję punkty, a za drugiego nie?

I przyznać muszę, że bawi mnie cholernie ten meatgrinder metro, w ostatnim okresie. Mój rekord 1096 pkt z rakiety, ale bardziej dumny jestem za supressa za 550 pkt (w zasadzie jak to się aż tak naliczyło?) i 888 pkt z jednej serii z assault rifle (bodajże 5 typów stłoczyło się w korytarzu - szczęście w strzelaniu na oślep) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 17:14, vonArnold napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, w oparciu o co, dostaje się punkty za marksman''a? Często trafia
mi się, że strzelając z tego samego miejsca i zabijąc 2 gości stojących obok, za jednego
z nich dostaję punkty, a za drugiego nie?

I przyznać muszę, że bawi mnie cholernie ten meatgrinder metro, w ostatnim okresie. Mój
rekord 1096 pkt z rakiety, ale bardziej dumny jestem za supressa za 550 pkt (w zasadzie
jak to się aż tak naliczyło?) i 888 pkt z jednej serii z assault rifle (bodajże 5 typów
stłoczyło się w korytarzu - szczęście w strzelaniu na oślep) :D

Być może drugi oponent nie wyrwał headshot''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 18:53, DarkWolf_PL napisał:

Być może drugi oponent nie wyrwał headshot''a.


Headshot zdaje się nie mieć nic do rzeczy. Dziś dla przykładu właśnie trafiło mi się, 110 za killa i headshota oraz 110 + 4xy jak wcześniej i marksmana. W sumie próbowałem metodą prób i błędów dojść do jakichś wniosków przy dzisiejszej sesji snajperem, ale jedynie co mi się nasuwa to przypadek. Acz, jest pewien niuans, u mnie problem ten dotyczy przeciwników, którzy widoczni "gołym okiem", acz brak nad nimi "strzałek" (czyli są dosyć daleko), chociaż to też może być tylko przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marksman jest za heada z dużej odległości. Zabijasz strzałem w głowę ze snajperki gościa, który stoi 120 m od ciebie i dostajesz punkty za zabicie(100), heada (10) i marksmana (120). Marksman jest przyznawany od pewnej odległości więc starzały z 10 m nie dadzą ci marksmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to zacząłem grać supportem, mam 2 service stery na techniku, 1na medyku, pół na snajperze to teraz czas trochę z KM-em pobiegać. Uwielbiam na wyspie chark (jako rosjanin chować się za kamieniami blisko spawnu Amerykańców i jak tam staje ( a prawie zawsze staje) pplotka to do niej podbiegam, 3 c4 i BUM!!!! UWIELBIAM.

I mam jeszcze pytanko. Cze np. rosjańcem, na wyspie Chark jak będę przelatywał samolotem nad spawnem amerykanów, wyskoczę i szybko wejdę do pustego centuriona to czy licznik do deda nadal będzie tykać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:57, Markush napisał:

BTW
Jaka jest najbardziej noobska broń, ofc nie licząc RPG. Taka, żeby lduzie wyzywali cały
czas jak kogoś z niej zabiję.

Są 4 - USAS12, P90, M16A3 i M416.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że ktoś wpadł na genialny pomysł usunięcia normalnych statystyk broni to możecie mi powiedzieć jaki jest najlepszy karabin szturmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 15:58, lord0 napisał:

jako że ktoś wpadł na genialny pomysł usunięcia normalnych statystyk broni to możecie
mi powiedzieć jaki jest najlepszy karabin szturmowy ?


Każdy ma swój gust. Dla mnie osobiście jest nim M16A3. (chwyt + tłumik, celownik obojętny, najlepiej PK-A 3,4x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie róbcie z tej gry kolejnego Call of Duty, w którym 70% broni jest dla noobów. Każdy gra tym co chce i niech się tego nie wstydzi.

PS. Ja nigdy nie uświadczyłem wyzywania od noobów kiedy ktoś używał jakieś broni, chyba, że było to RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 15:16, Lisun napisał:

M416

Hmm, jeszcze nikt mnie nie wyzwał za używanie tego, ale skoro to niby noobowskie to czas zacząć grać tylko i wyłącznie tym. Ha!

BTW Co tak na prawdę daje Heavy Barrel w praktyce? Niby to zakładam prawie na wszystkim co się da, ale nie wiem w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 15:16, Lisun napisał:

Są 4 - USAS12, P90, M16A3 i M416.

ja bym jeszcze zaliczył AEK, bo, w przynajmniej moim odczuciu ( użytkownika ) zabija się nią strasznie łatwo, szybko i przyjemnie.

Jakieś porady na zrobienie pierwszych unlocków na odrzutowiec? Nie wyobrażam sobie, jak mam rozwalić cokolwiek ze zwykłego działka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować