Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Zdecydowanie powinni powrocic do klas ktore byla w bf2, jeszcze szturmowca niech dorzuca :), i fajnie jak by wreszcie recon mial miny claymor tego brakowalo w bfbc2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w BF3 nie zobaczymy leżenia w multi. Decyzję o usunięciu tego w Bad Company 2 (nie wiem czy w jedynce też) uważam za bardzo trafną. Liczę na to, że w trójce będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:37, Ring5 napisał:

> Aż się zapytam co to ma być? Gdzie szturmowiec? Oby to był fake

Oby nie.

Rolę szturmowca przejął zapewne Assault, natomiast mnie cieszy, że wracamy do starego
układu, znanego z BF1942, gdzie Medyk ganiał z lekką bronią maszynową. W BF1942 były
to peemy, tu widzę karabinek szturmowy. I chwała antropomorficznej personifikacji ludzkich
lęków i nadziei. Koniec z debilnym pomysłem, jakim był Medyk z erkaemem!

Co do komentarzy na tamtej stronie, dotyczących niebieskiej mapy... Hmm... No nie wiem,
mnie się nawet podoba. Dodałbym do niej tylko jedną rzecz - zaznaczenie kolorami stref
kontrolowanych przez nas i przez przeciwnika.

Co do tej strony to tam pisze że to jest tylko "Speculation: " a nie że tak będzie w grze. Pod tym "menu" klasy widzimy screena z głównej strony gry. A samo "menu" pewnie w fotoshopie zrobione.
I co do klas to uważam że będą te "klasyczne" z bc2. Bo jak dodali do BF play4free, który jest bardziej battlefieldowy niż BC to uważam że te 4 klasy zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:54, Damianuss1 napisał:

Najnowszy zaprezentowany gameplay to ładna miazga. Jak już ktoś powiedział w innym temacie
R.I.P. CoD : P hehe.


No do tego 64 gracze w multi będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu "gameplaya" i przeczytaniu artykułu na temat kampanii po prostu mnie zatkało. Te efekty cząsteczkowe oraz "realizm ruchów człowieka" sprawia we gracz wczuwa się w postać i czuje atmosferę wojny. Dla tej gry muszę kupić nowy komputer ponieważ moja konsola jest duży krok wstecz w stosunku do technologii Battlefielda 3. Czekam z niecierpliwością na 16 marca ponieważ wtedy pokażą następny materiał filmowy z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam relacje z pokazu BF 3 to dochodzę do wniosku , że w końcu pecetowcy dostana grę stworzoną głównie z myślą o nich , może w końcu dostaniemy coś co wyglądać będzie lepiej niż stary już Crysis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:59, Woo-Cash napisał:

Gdyby jeszcze gra obsługiwała Move''a...


To ma być symulator żołnierza a do wojska raczej nie przyjmują z padaczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do czołgania, to zapewne zbalansują rozgrywkę odpowiednio, nawet jeśli będzie taka opcja. Ale i tak to duuuuża przewaga snajperów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:38, Alehor napisał:

> Krótki gameplay z Battlefielda 3. Wydaje mi się że na głównej jeszcze nikt newsa
nie
> wstawił.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=wi2tae2PmmU&feature=feedu

w przeciwieństwie do nowych screenów ten filmik robi wrażenie ;]



Witaj.

Boże ten Gameplay jest może i krótki, ale ta piorunująca grafika powala. Zbija na kolana i szczeny opadają a zęby tańczą na podłodze. Pewnie total max. Co za tym idzie (kosmiczne wymagania) No wygląda to prawie jak by się film jakiś oglądało już mi ślinka cieknie. w BC2 tez mi się szponciło ostro.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 20:36, ziomek25 napisał:

To ma być symulator żołnierza a do wojska raczej nie przyjmują z padaczką...


Z dwoma lewymi rękami( czytaj: padem) także nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?
Filmik fajny sam byłem podjarany, ale tak naprawdę poza niezłą grafiką, to nie wiele na nim pokazano. Gracz przebiegł ulicę, postrzelał nieco, a później został odrzucony przez wybuch.

I tyle. Nie pokazano nawet modelu zniszczeń.
Oby kolejne filmiki odsłoniły więcej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować