Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Zaraz sprawdzę twojego sposobu bo próbowałem wszystkiego - usuwałem TM w rejestrze, naprawiałem grę Originem, zmieniałem język, grzebałem w opcjach, wyłączałem Vsync... karta nie jest kręcona, patrzyłem w programie Nvidii to moglem tylko taktowanie rdzenia pamięci zmniejszyc(a po zmniejszeniu o 10mhz reszta suwaków szła o 400mhz w górę, więc się nie bawiłem). Ale dobra, zrobię to co masz, odpalę na detalach jakie mi pasuję i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że odpaliłem grę i przez godzinę pograłem w spokoju na wysokich/ultra 0o i to w miarę płynnie, bez wywalania. Po godzinie trochę zaczęło się zacinać(zapętlać dźwięk, tak na 1 sekundę) i po godzinie w końcu ''program przestał działać'' :P Jutro pogram jeszcze, jak już tak zostanie to może być, a tobie będę wisiał piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wk.... ta gra . Od dwóch dni gram znowu , ponieważ mogę w końcu pograć płynnie.
ALe oczywiście gra mi nie pozwala grać , neta mam 2mb/s czasami 1mb/s jak laptop włączony.
Lagów nie mam , bo w Cs mam ping 19 , sprawdzam speedtest też mam ok. 20-30 ms , w battlelogu wszystko ładnie , trzy kreski na zielono , ping 40 . Gdy wejdę na serwer zaczyna się horror. Co kilka metrów mam cofke , do tego jakieś błędy z grą , rozłącza mnie po 15-20min gry :(. Ludzie Na Boga , nie po to zapłaciłem 100zł , żebym nie mógł sobie wejść na serwer i się zrelaksować grając. DICE thank you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:32, Bralo napisał:

Ale mnie wk.... ta gra . Od dwóch dni gram znowu , ponieważ mogę w końcu pograć płynnie.
ALe oczywiście gra mi nie pozwala grać , neta mam 2mb/s czasami 1mb/s jak laptop włączony.
Lagów nie mam , bo w Cs mam ping 19 , sprawdzam speedtest też mam ok. 20-30 ms , w battlelogu
wszystko ładnie , trzy kreski na zielono , ping 40 . Gdy wejdę na serwer zaczyna się
horror. Co kilka metrów mam cofke , do tego jakieś błędy z grą , rozłącza mnie po 15-20min
gry :(. Ludzie Na Boga , nie po to zapłaciłem 100zł , żebym nie mógł sobie wejść na serwer
i się zrelaksować grając. DICE thank you


A nie przyszło Ci do głowy, że to może być po twojej stronie wina? Możliwe że gubisz pakiety i Cię wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:55, Sericulum napisał:

A nie przyszło Ci do głowy, że to może być po twojej stronie wina? Możliwe że gubisz
pakiety i Cię wywala.


Problemy tego typu są tylko z bf , grając w Cs''a i FIFA 12 online jest wszystko dobrze.
Może jest to i moja wina ( jak to naprawidź , nie wiem ) , ale dlaczego po 150h grania nic takiego nie miałem , tylko od dwóch dni się to dzieje.
Na poprzedniej stronie jeden z forumowiczów też napisał , że ma problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 16:05, Bralo napisał:

Problemy tego typu są tylko z bf , grając w Cs''a i FIFA 12 online jest wszystko dobrze.
Może jest to i moja wina ( jak to naprawidź , nie wiem ) , ale dlaczego po 150h grania
nic takiego nie miałem , tylko od dwóch dni się to dzieje.
Na poprzedniej stronie jeden z forumowiczów też napisał , że ma problemy .

Edytacja się skończyła.
Jeżeli jest tak jak mówisz , że gupię pakiety , to da się to jakoś naprawić ? czy to jest wina dostawcy ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem od dostawcy, czasem to wina po twojej stronie. Ja zawsze jak mam problemy z netem to skanuje komputer, czyszczę ccleanerm. Ale jeśli chodzi o BF3 możesz przeinstalować punkbustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 18:36, Chlorofil napisał:

Czy z coraz to nowszymi patchami optymalizacja Bfa się poprawia czy raczej pogarsza ?


W moim przypadku nie zmienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama optymalizacja gry nie jest w sumie zła, to gra jest po prostu totalnie zabugowana i Dice stara(?)się poprawić go wydając raz na jakiś czas duży pacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:49, Sericulum napisał:

Czasem od dostawcy, czasem to wina po twojej stronie. Ja zawsze jak mam problemy z netem
to skanuje komputer, czyszczę ccleanerm. Ale jeśli chodzi o BF3 możesz przeinstalować
punkbustera.

Punkbuster pobrany z oficjalnej strony dwa dni temu i update''owany. Syfu raczej nie mam , bo system na nowo stawiałem i ma 5 dni , ale spróbuje tym ccleanerem i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 18:36, Chlorofil napisał:

Czy z coraz to nowszymi patchami optymalizacja Bfa się poprawia czy raczej pogarsza ?


Zależy. Koledze przed którymś patchem gra w miarę dobrze działała a po którymś wszystko sie zrypało i teraz skaczą mu fps''y. I żaden kolejny patch już tego nie naprawił.
BF jest strasznie zbugowany, mi ostatnio po 3-4 grze gra nagle zalicza zwiechę i nic się nie da zrobić (szczególnie wkurzające jak fajnie się gra, kille, punkty szybko lecą), bugi graficzne (cienie, jakieś paski wtf) i wiele innych. Jak dla mnie ten frostbite 2 to jakaś pomyłka w porównaniu z silnikiem BC2 (tam takich problemów jakoś nie miałem).
Mi ciężko określić czy coś poprawiają czy nie, wcześniej byly problemy, teraz są problemy. Tak czy siak jest kiepsko z tymi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę obronie tego Battlefielda :) Nie mam ścinek, zwiechów, grafika bardzo ładna żadnych dziwnych rzeczy, cienie wspaniałe (szczególnie jak jedziesz, albo idziesz i nagle nad tobą przelatuje taki cień samolotu albo helikoptera). Bugów w grze też nie uświadczam, może poza OP niektórymi pukawkami i jednym incydentem, ale rozwiązanie znalazłem na necie na drugi dzień :) Jedyny mankament u mnie to długość ładowania map... nie wiem czemu, ale mapa potrafi ładować mi się dobre 2 min nawet. I w podboju już wszystkie punkty zajęte, a w szturmie pierwsze przekaźniki przejęte... ale co zrobić i tak się udaje wyrobić MVP, albo chociaż pierwszą trójkę :) Za to mapy z dodatku ładują się szybciutko... dziwne, że w patchu nie wprowadzą takiej optymalizacji map z podstawki. A już napiszę, że w Battlefield 2 miałem to samo, chociaż miałem innego kompa :D Leży na mnie klątwa serii battlefield jeśli chodzi o wczytywanie map :) Neta mam dobre to raczej nie to... dysk pracuje jak szalony to coś z plikami gry nie śmiga najwyraźniej.

Ogólnie uważam grę za świetną :) Dobrze się w niej bawię, ale i też wkurzam strasznie :D W końcu w grze chodzi o emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, co ten Pan napisał ;] Ja też póki co, nie miałem jakiś większych problemów z lagami (chyba że wejdę na jakiś ruski serwer), a neta mam 1 mb/s, co nie jest dużą prędkością jak na dzisiejsze standardy. Sama gra też chodzi w miarę płynnie i nie sypie się. Tylko właśnie te długie wczytywanie map potrafi czasem uprzykrzyć życie, no ale patrząc na problemy innych to nie śmiał być narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pomoże ktoś nowemu ogarnąć BFa ? To są moje pierwsze godziny gry i nie ogarniam póki co. Nie wiem skąd do mnie strzelają i szybko padam xd zwłaszcza na tych większych mapach. Może jakieś rady ? Na jakich serverach najlepiej zaczynać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:01, Chlorofil napisał:

Hmmm... pomoże ktoś nowemu ogarnąć BFa ? To są moje pierwsze godziny gry i nie ogarniam
póki co. Nie wiem skąd do mnie strzelają i szybko padam xd zwłaszcza na tych większych
mapach. Może jakieś rady ? Na jakich serverach najlepiej zaczynać ?


Graj sobie na serwerach nie rankingowych bez stresu. Mapy max 32 graczy, ale są też niestandardowe więc coś ok 20 osób było by fajnie. Ale co jak co, najlepiej jest po prostu grać, wszystko przyjdzie z czasem :)

Niestety B3 nie ma litości dla nowych graczy. Odblokowania, poznanie mapy, feeling miażdżą nowych żołnierzy. Osobiście jak bym miał teraz zaczynać to wesoło by mi nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:01, Chlorofil napisał:

Hmmm... pomoże ktoś nowemu ogarnąć BFa ? To są moje pierwsze godziny gry i nie ogarniam
póki co. Nie wiem skąd do mnie strzelają i szybko padam xd zwłaszcza na tych większych
mapach. Może jakieś rady ? Na jakich serverach najlepiej zaczynać ?

Pamiętaj że to jest camper field, nigdy nie śmigaj samemu , pograj trochę na nie rankingowych i poznaj spoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:01, Chlorofil napisał:

Hmmm... pomoże ktoś nowemu ogarnąć BFa ? To są moje pierwsze godziny gry i nie ogarniam
póki co. Nie wiem skąd do mnie strzelają i szybko padam xd zwłaszcza na tych większych
mapach. Może jakieś rady ? Na jakich serverach najlepiej zaczynać ?


Na początku też za bardzo nie ogarniałem :P , padałem od każdego i z każdej strony :].
Musiałem przyzwyczaić się do dużych map ( wcześniej tylko BF BC2 - średnie mapy ) pojazdów itp.
Mniej więcej od 15-20lvl zacząłem coś ogarniać i pod koniec meczów być na górze w tabeli.
Ja też od razu na całego poszedłem , bo grałem na serwerach 64 sloty :] ( a co tam ).

Więc na początek możesz sobie pograć w trybie TDM , aby nauczyć się dobrze strzelać , poznać bronie , następnie jakiś podbój na 32 graczy. Najlepiej jak byś miał znajomego/ych którzy grają , bo samemu ( jeszcze nowicjusz ) to strasznie ciężko coś ugrać. Ale po kilkunastu " h " grania dojdziesz do wprawy

Ktoś chętny do gry , zapraszać battlelog , nick jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować