Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 16:44, Wszystkozajete napisał:

> 2. Czy początkujący ma czego szukać w sieci?

Jeśli nie grałeś w poprzednie części gry, ani w shootery tego typu to na początku możesz
dostawać niezłe baty ;D
Ja jakoś do tej pory grałem głównie w takie strzelanki bardziej "funowe" typu Quake,
Unreal czy F.E.A.R. (choć tu już trochę więcej realizmu), więc jak zacząłem swoją przygodę
w Battlefielda to z przyzwyczajenia grałem stylem nie adekwatnym do tej gry, co powodowało,
że często ginąłem w głupi sposób. No ale wszystko jest tu kwestią przyzwyczajenia. Jak
w każdej grze trzeba dobrze poznać mapy i wiedzieć jak się poruszać, gdzie się ustawiać
i wyniki są lepsze. No i nie zrażać się początkowymi niepowodzeniami ;]


Czyli będę dostawał baty:) Też grałem, tak jak ty, w mniej realistyczne FPS-y. Ale chyba i tak się wstrzymam się z zakupem tej gry - za bardzo kuszą mnie inne produkcje(z Wiedźminem i Risenem na czele :) ) Z drugiej strony niedługo wychodzi drugi dodatek do BF3 a to na pewno podbije koszt zakupu...

Jeszcze takie pytanie: czy jest możliwość zagrania z samymi botami w te tryby, co są w multiplayerze, by móc zapoznać się z mapami i z zasadą rozrywki czy jest tylko kampania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:28, Andrzej15 napisał:

Jeszcze takie pytanie: czy jest możliwość zagrania z samymi botami w te tryby, co są
w multiplayerze, by móc zapoznać się z mapami i z zasadą rozrywki czy jest tylko kampania?


Nie ma niestety botów, jest jedynie kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 19:13, Arthas97 napisał:

Nie ma niestety botów, jest jedynie kampania.


Szkoda. Czyli będzie trzeba się uczyć metodą prób i błędów oraz być przygotowany na ogólny hejt:)

Dzięki wszystkim za rozwianie wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2012 o 09:16, Andrzej15 napisał:

Szkoda. Czyli będzie trzeba się uczyć metodą prób i błędów oraz być przygotowany na ogólny
hejt:)


"Hejtu" w kierunku nowych graczy raczej nie zauważysz, każdy gra dla siebie i nie zważa na potknięcia słabszych członków teamu, najczęściej występuje jedynie ogólny rage na własny team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z grą. Gra mi się nie uruchamia przez origin. Odpalam grę i wszystko jest ok poza tym ,że po komunikacie o uruchomieniu Battlefielda nic się po prostu nie dzieje. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 13:00, miki00749 napisał:

Witam. Mam mały problem z grą. Gra mi się nie uruchamia przez origin. Odpalam grę i wszystko
jest ok poza tym ,że po komunikacie o uruchomieniu Battlefielda nic się po prostu nie
dzieje. Z góry dziękuje za pomoc


Masz komunikat Jojn Serwer ? i gra się nie włącza ?. Miałem tak samo na sterownikach nie przystosowanych pod Bf3. Pobrałem stery Ati pod BF3 i gra się włącza. Więc pobierz stery pod bf3 ati/geforce i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2012 o 16:32, Bralo napisał:

Masz komunikat Jojn Serwer ? i gra się nie włącza ?. Miałem tak samo na sterownikach
nie przystosowanych pod Bf3. Pobrałem stery Ati pod BF3 i gra się włącza. Więc pobierz
stery pod bf3 ati/geforce i sprawdź.


Nie do końca. Gra działa i to nawet dobrze, ale musze się ręcznie logowac przez przeglądarkę, a wcześniej klikalem na ikonke na pulpicie i wyskakiwala mi przeglądarka z moim zalogowanym kontem przez które mogę grać. Dodam ,że miałem miesięczną przerwę w grze i gdy dzisiaj próbowałem ją normalnie odpalic wyskoczyły mi takie rzeczy. Może wiesz co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 17:43, miki00749 napisał:

Nie do końca. Gra działa i to nawet dobrze, ale musze się ręcznie logowac przez przeglądarkę,
a wcześniej klikalem na ikonke na pulpicie i wyskakiwala mi przeglądarka z moim zalogowanym
kontem przez które mogę grać. Dodam ,że miałem miesięczną przerwę w grze i gdy dzisiaj
próbowałem ją normalnie odpalic wyskoczyły mi takie rzeczy. Może wiesz co na to poradzić?


Nie za bardzo :/. Osobiście ręcznie odpalam origin i przeglądarkę m.i.n battlelog , mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma taki problem, że po skończeniu rundy i zmianie mapy jest czarny ekran i tylko wczytywanie, nie pojawia się ekran ładowania mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 19:15, Kirabaxior napisał:

Ktoś ma taki problem, że po skończeniu rundy i zmianie mapy jest czarny ekran i tylko
wczytywanie, nie pojawia się ekran ładowania mapy?


Czasem tak mam. Zdarza się raz na 10 przeładowań map, nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2012 o 18:59, Bralo napisał:


Nie za bardzo :/. Osobiście ręcznie odpalam origin i przeglądarkę m.i.n battlelog , mi
to nie przeszkadza.



Mi szczerze mówiac też wisi to jak odpalam grę. Po prostu nie jestem do końca pewien jak przechodzi te całe update''owanie itp. Wiesz może czy origin uczestniczy we wgrywaniu tych patchów i innych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pyta się czy ich komputer pociągnie Battlefield 3... ja zaryzykowałem, początkowo nie działał ale po aktualnych sterownikach działa ;) Mam ponad 100 godzin przegranych więc raczej nie jestem nowicjuszem :D

O to specyfikacja:

GPU: GeForce 9600GT
CPU: AMD Athlon x64 dwurdzeniowy 2,3 GHz
RAM: 2 GB RAM

No i działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:55, iDMFMi napisał:

GPU: GeForce 9600GT
CPU: AMD Athlon x64 dwurdzeniowy 2,3 GHz
RAM: 2 GB RAM


Hmmm , na jakiej grasz rozdzielczości , czegóły , ile fps wyciągasz ?.
Osobiście , gdy miałem jeszcze c2d 2.00Ghz , 4gb i obecną kartę , to przegrałem w bf''a jakieś 140h na 1280x1024 w 27-30 fps , wiadomo dużego komfortu nie było , ale się przyzwyczaiłem , potem się coś posypało i musiałem wymienić na obecnego ( podpis )

Kumpel ma taką kartę jak ty , procka c2d 2.5Ghz i też 2gb ram , i gra mu ledwo działa na 800x600 :/.
Pytam z ciekawości :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może problem z nie zapisywaniem statystyk po rozegranych grach? Już chyba z 5 raz odblokowałem M145 dla SVD, ale użyć go nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 17:23, Szturman napisał:

Macie może problem z nie zapisywaniem statystyk po rozegranych grach? Już chyba z 5 raz
odblokowałem M145 dla SVD, ale użyć go nie mogę....


Tak ten błąd jest od wczoraj. NA battlelogu jest info, że pracują by to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 17:27, Crew_900 napisał:

Tak ten błąd jest od wczoraj. NA battlelogu jest info, że pracują by to naprawić.


Dzięki za wyjaśnienie, bowiem nie zauważyłem tej informacji ;) Ciekawe czy odzyskamy ten utracony exp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield 3 : Walka w zwarciu, będzie dostępna w edycji pudełkowej i za jaka kwotę będzie można uzyskać ten DLC , coś już wiadomo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:46, Przemkoj napisał:

Czy Battlefield 3 : Walka w zwarciu, będzie dostępna w edycji pudełkowej i za jaka kwotę
będzie można uzyskać ten DLC , coś już wiadomo? :)


Pewnie będzie jak Back To Karkand , będzie pudełko , w środku kod , a cena 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować