Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2012 o 14:22, Crew_900 napisał:

Ja tam tylko na mapie metro gram także nie potrzebne mi te "premium"

Lol, ta mapa jest uznawana za jedną z najgorszych w historii gier :)
Mi premium też niepotrzebne, generalnie zastanawiałem się poważnie tylko nad close quarters. Ale 50 zł ? Pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:28, Darkstar181 napisał:

Ale 50 zł ? Pomyślimy.

Po paru tygodniach na Karkanda poszły promocje rzędu -50 procent, więc radziłbym poczekać.
Tak samo pamiętam było ze SPECTACT z BC2 - mi udało się go kupić w jednej promocji za 5 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:45, Bralo napisał:

Kusi mnie premium , ale dlaczego jest z Karkand ! :/. Bez sensu płacić 2x za to samo.
Cwaniaczki .


Tez bym chetnie kupil ale po prostym rachunku matematycznym odechciewa sie,kupilem podstawke za 119zl o ile dobrze pamietam(z 2 miesiace po premierze) potem dodatek za 59pln zaraz jak sie ukazal co daje juz 180zl plus 160 za samo premium...340zl za calosc??EA moze possac moje wiadomo co.Raczej skusze sie tylko napewno na armored kill i byc moze na end game w zaleznosci co bedzie zawierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze prostrzy rachunek. Cd key z allegro polska wersja 60 zł miesiąc po premirerze. Dodatek 25 zł na origin (promocja). Pozostałe dodatki w promocji 25 zł i też niektóre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:45, Bralo napisał:

Kusi mnie premium , ale dlaczego jest z Karkand ! :/. Bez sensu płacić 2x za to samo.
Cwaniaczki .


nie ma żadnego B2K :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądania battleloga zauważyłem info o zawartości poszczególnych dodatków, imo jako jedyny to armored kill nie będzie dysponował nowym arsenałem broni, ale cóż trzeba będzie się zadowolić mobilną artylerią.
BTW po bliższym przyjrzeniu się zauważyłem na okładce z End Game crossa, może się szykować ciekawy dodatek.
Link do zawartości dodatków http://battlelog.battlefield.com/bf3/premium/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, na obecną chwilę i tak bardziej się opłaca kupić wersję premium (180 zł na origin), aniżeli 4 kolejne dodatki osobno, nawet jak się już ma podstawkę i b2k.

Nie mniej jednak, cwaniaki jedne, mogli chociaż jakąś żniżkę przewidzieć dla posiadaczy podstawki i b2k.
I widzę, że wysypało się masę graczy z opcji premium. Niemal każdy, kogo widzę ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 09:06, vonArnold napisał:

I widzę, że wysypało się masę graczy z opcji premium. Niemal każdy, kogo widzę ostatnio.


Heh , też co chwilę widzę kolesia na premium :] i bronią AUG 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:10, Bralo napisał:

Heh , też co chwilę widzę kolesia na premium :] i bronią AUG 3


Ja się chyba tam skuszę. CC i ten od czołgów wyglądają obiecująco, więc jakby nie patrzeć, 70 zł daję za 2 pozostałe dodatki w ciemno. Trochę boli fakt, iż już kasę wyłożyłem na bf3 z b2k, chociaż na szczęście nie były to duże pieniądze, gdyż kupiłem w promocji.

Jedna kwestia, czy to dziadowstwo nie odblokowywuje wszystkich broni, dodatków, itd? Nie chciałbym sobie psuć zabawy, tyle rzeczy do zdobycia jescze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:31, vonArnold napisał:

Jedna kwestia, czy to dziadowstwo nie odblokowywuje wszystkich broni, dodatków, itd?
Nie chciałbym sobie psuć zabawy, tyle rzeczy do zdobycia jescze.

Nie, dostajesz tylko nowy nóż (który wygląda jak nóż do tapet z Castoramy) i dodatkowe wyzwania - na 5 nieśmiertelników premium i na 10 broni z Close Quarters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego premium tylko wersja w origin? Żadnych pudelkowych? Jak sądzicie jest sens czekać na ew. zniżkę czy raczej znająć EA, ceny po promocji nie puszczą?

Zastanawiałem sie jeszcze, czy aby przypadkiem, nie wydadzą albo dodatków w promocyjnej cenie (co by konkurencję dla premium zrobić) albo jakaś zbiorczą edycję bez pierdół, ale mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej informacji o Armored Kill:
- nie będzie nowych broni dla piechoty
- 5 nowych pojazdów, każdy ma własny zestaw unlocków
- 4 nowy mapy (podobno jedne z największych w BF3)
- Pojawi się AC130 (pojawia się, gdy zdobędzie się bazę, w której stoi, lata "o szynach", ma 2 stanowiska dla działowych, wieżyczkę przeciwlotniczą i można się na nim spawnować)
- Nowy tryb "Tank Superiority"
- Nowa klasa pojazdów - Niszczyciele Czołgów (słabo opancerzone, ale silnie uzbrojone)
- Jety będą bardziej zwrotne
http://www.youtube.com/watch?v=jscscwQaS-U&feature=g-u-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę do tego całego Premium sceptycznie. Zachłanny na nieśmiertelniki oraz ten wybajerzony nóż nie jestem. Napis "Gracz premium" też nie zwiększy mego poziomu szczęścia. Poczekam jak dodatki potanieją albo w ogóle sobie to odpuszczę i kiedyś, w odległej przyszłości, jak będą pracowali nad n-tym następcą Battlefielda 3 dostanę to wszystko w patchu, bo EA stwierdzi, że już więcej kasy od graczy na tym nie wyciągnie. Tak samo zrobili w przypadku Battlefielda 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player ''luk_18pl'' (for 5 minutes) ... Violation (IGNORING
wie ktos o co chodzi z tym błedem 3 serwery i to samo przy połaczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować