Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

@wszsytkozajete
Hej, a ja tam wole dopłącić parę groszy i wziać z empiku, bo później jak coś jest nei tak to idę i wymieniam, a nie bawię się w odsyłanie po kilka razy i do tego mam pewność, że nie dostaje jakiejś dziwnej lub półlegalnej wersji jaik na alledrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam napisać o kolejnej żenującej rzeczy w BF3,a więc grałem sibie,baaardzo długi mecz i na koniec co sie okazało? Nie dostałem odznaczeń,czekałem do samego końca,dostałem jedynie gwiazdkę i punkty zdobyte podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 14:45, lukasir napisał:

Chciałem Wam napisać o kolejnej żenującej rzeczy w BF3,a więc grałem sibie,baaardzo długi
mecz i na koniec co sie okazało? Nie dostałem odznaczeń,czekałem do samego końca,dostałem
jedynie gwiazdkę i punkty zdobyte podczas gry.


Cóż, zwykły babol, który zdarzył się chyba każdemu grającemu w BF3. Można nad tym płakać albo to olać, w końcu to tylko statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji systemu mam problem z BF3.
Gra w losowych momentach łapie freeza po czym zostaje zminimalizowana i nie da się do niej wrócić.
W menadzerze zadań widnieje jako uruchomiona.
Próbowałem naprawiać instalację i nawet ściągać całą grę jeszcze raz. Komp się nie przegrzewa - sprawdzałem.
Win7 64bit, sterowniki karty graficznej w wersji 301.42

Co może być przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś stronę gdzie można by znaleźć plany mapek w dobrej rozdzielczości, żeby można było przybliżyć na małe detale nie tracąc oczu od pikseli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projektant DICE Inge Jøran Holberg opowiedział jak tworzy się Bandar Desert
(wolne tłumaczenie Pustynia Banadru), największa mapa w historii serii Battlefield. Podaje on również wiele porad dotyczących przeżycia w ostrym środowisku jaki czeka nas w zbliżającym się dodatku Siły Pancerne.

Witam wszystkich. Nazywam się Inge Jøran Holberg, jestem jednym z projektantów DICE. Kiedy Battlefield 3 został wydany (w październiku 2011), ja i wielu innych projektantów zostało przydzielonych do grupy Operacyjnej Producenta Bjorna Johnssona. Chciał wiedzieć czy mamy jakieś pomysły na trzeci dodatek do gry, który miałby się skupić na czymś więcej niż tylko piechota w dodatku "Walka w zwarciu".

Ja i moi koledzy przedyskutowaliśmy już jak świetnym pomysłem byłoby odtworzenie map Atacama Desert i Arica Harbor z gry Battlefield: Bad Company 2 implementując w nie silnik Frostbite 2. Nawet wtedy, kiedy byłem projektantem tych map, z chęcią zobaczyłbym jak Frostbite 2 zmieniłby ich wygląd. Zauważyłem, że wielu fanów nie zostało rozpieszczonych mapami wielkością przypominającym mapy z Battlefield 1942 czy Battlefield 2 (El Alamein i Fushe Pass).

Czytając wiele postów tych graczy na forach internetowych, osobiście zgadzam się, że nawet z mapami takimi jak Operacja Ognista Burza, Wyspa Chark czy Kaspijska Granica, w Battlefield 3 brakowało kilka ekstra dużych map, gdzie odległość miedzy flagami czy kluczowymi punktami byłaby olbrzymia.

Patrząc na to jak małymi mapami są mapy z dodatku "Walka w Zwarciu", pomyślałem, ze teraz jest czas na to byśmy pokazali coś na co czeka wiele zagorzałych fanów serii. Więc razem z zarządem zgodziliśmy się spróbować stworzyć dodatek który zawierałby największe mapy w historii Battlefield i skupiałby się na walkach pojazdami. Gdy tylko powiedzieliśmy o naszych zamiarach producentowi Bjorn Johnssonowi - powiedział "Zróbmy coś dużego!"

Bandar Desert - Inspiracje


Od momentu kiedy Iran był głównym rejonem działań w Battlefield 3, było to miejsce neutralne do czerpania inspiracji by tworzyć nowe mapy do 3 dodatku. Widząc skany z rzeczywistej pustyni bandaru, zostałem na prawdę zainspirowany i momentalnie wiedziałem, że stworzymy coś ekscytującego. Kiedy wprowadziliśmy ją do gry, tutaj w DICE na prawdę bawiliśmy się doskonale na mapie Atacama Desert, która jest częścią gry Battlefield: Bad Company 2, tak jak wielu graczy na całym świecie. Zacząłem się zastanawiać jakie elementy rozgrywki można przenieść do nowych map, takich jak np. Bandar Desert.

Wiele rzeczy, które podobały mi się w Atacama i które chciałbym przenieść do naszej nowej mapy to wariancja między zabudowanymi miejscami, gdzie będzie można zniszczyć dosłownie wszystko a pustynią, gdzie czołgi i wiele innych pojazdów będą mogły się wykazać swoimi cechami. Właśnie tam, pojazdy będą mogły jeździć po wydmach knując nowy atak i tworzyć strategiczne podejścia. Będą mogły się chować za górami z piasku, chronić dolne części czołgu podczas strzelania. Oczywiście zawsze będzie dużo miejsc, gdzie piechota będzie mogła przeszkadzać pojazdom.

Oto lista potencjalnych możliwości, które będę chciał wprowadzić do nowych map:

możliwość stworzenia planu do zniszczenia wrogich czołgów;
większa szansa na wycofanie i przegrupowanie się;
możliwość okopania się jeśli wróg jest za silny;
większa okazja na oflankowanie przeciwnika lub otrzymanie wsparcia z powietrza;
wielkość i rozgrywka;
na mapie Bandar Desert, wsparcie dla 64 graczy i myśliwców, wszystko powinno być większe, walki pojazdów na dużą skalę jak na mapie Atacama Desert;
skalowanie mapy dla konsol, większa ilość graczy.

Oto kilka podstawowych wymagań, które ustawiłem dla mapy Bandar Desert:

wsparcie dla walk pojazdów na wielką skalę z wolnością manewrowania na długim dystansie;
zapewnienie walk myśliwców na dużych, górzystych dystansach;
zaoferowanie dużej, wizualnej różnorodności zarówno pod względem palety kolorów i piechoty;
wsparcie dla wszystkich trybów gry, bez kompromisów;
różnice miedzy trzema mapami w dodatku zarówno pod względem wizualnym jak i rozgrywki.


Grając w pierwsze wersje mapy Bandar Desert to było jakby odkrywanie na nowo klasycznego battlefielda. Stojąc na środku pustyni, oglądając się wokół siebie, widząc w oddali zbliżające się czołgi i myśliwce nad głową.

Wyzwanie jakim jest stworzenie tak duej mapy jak ta nie sprowadza się do nudnej pracy. To niekończąca się praca, droga z punktu do punktu. Innym wyzwaniem jest pozwolenie na używanie przez graczy różnych klas na mapie - żadna klasa nie jest królem na tej mapie. Różnorodność w rozgrywce musi być zachowana.

Z różnymi odległościami między flagami i dużymi różnicami miedzy tematami w różnych częściach poziomu, odnajdziesz się w przeróżnych środowiskach i cechach rozgrywki - na wzgórzu, na pustyni, a nawet na obszarach zabudowanych. Wszystko to wymusza od gracza dostosowanie stylu gry do sytuacji, by wygrać wielkie bitwy.

Różnice w środowiskach zapewnią różne doznania z gry za każdym razem kiedy wejdziesz na mapę, ale także pozwolą na budowanie nowych zachowań na polu walki przy różnych klasach postaci.

Na przykład: Próbując utrzymać obszary zabudowane wymaga to świetnego miksu klas postaci. Możesz na przykład grać szturmowcem by leczyć swoich kumpli, wsparciem by podawać amunicję lub zwiadowcą.

Wszystkie klasy postaci będą miały swoje plusy i minusy w różnych miejscach na mapie Bandar Desert. Coś takiego jak na mapie Operacja Ognista Burza, ale Bandar Desert będzie mieć mniejsze, ale więcej budynków z dużym wachlarzem opcji dla pojazdów by podjechać.

Czołgi nie zagubią się w mieście, ale uważaj. Żołnierz z wyrzutnią przeciwpancerną może celować na Ciebie prosto z okna.

Już oficjalnie: Największa mapa w historii

W dużym podboju, Bandar Desert będzie mieć długość prawie 2 kilometrów z bazy US do bazy RUS, nie wliczając do tego pasów startowych dla myśliwców na samym końcu mapy. To dłuższa mapa od Fushe Pass z Battlefield 2.

Dla porównania, Kaspijska Granica ma długość 1,1 km z bazy US do bazy RUS - różnica 800 metrów długością i szerokością od Bandar Desert. Licząc dystans między odrodzonymi myśliwcami po dwóch stronach daje 2,4 km długości na mapie Bandar Desert. Od najbliższej do najdalszej flagi dystans liczony jest w ok 1200 metrach. Na Kaspijskiej Granicy odległość ta była w granicach 400 m.


Przeżycie na pustyni


Grając razem z innymi graczami z twojej drużyny da Ci to większe szanse na przeżycie w walce.
Jeśli chcesz grać najlepiej na mapie Bandar Desert, powiedziałbym, że musisz spróbować być efektywny z różnymi klasami postaci, co pozwoli Ci być najlepszym w każdej sytuacji i wiedzieć gdzie znajdują się pojazdy na mapie. Oczywiście nie zapomnij grać drużynowo by odeprzeć ataki wroga - trzymajcie się razem by powiększyć swoje szanse przeciwko czołgom wroga.

Jeśli nie byłeś aktywny grając pojazdami wcześniej, mapa Bandar Desert to dobry powód by wziąć się za trenowanie. Wejdź na pusty lub prawie pusty serwer i sprawdź zalety i słabości każdego z pojazdów. Pomoże Ci to w walce z pojazdami wroga.

Utrzymując różne flagi na mapie Bandar Desert pozwoli Ci to na niedopuszczenie wroga do zasobów takich jak czołgi, śmigłowce, pojazdy transportowe i artylerie, więc nie czuj się bezpiecznie utrzymując tylko 4 flagi na wielkim podboju. Jeśli będziesz utrzymywać tylko jedno miasteczko i jedną flagę, wróg wciąż będzie mógł mieć więcej pojazdów niż Ty.

Tworzenie mapy Bandar Desert to wielkie przeżycie. Chciałbym podziękować zwłaszcza projektantowi poziomów Simonowi Barsky i Andrew Hamiltonowi za wyśmienitą pracę przy tworzeniu Bandar Desert i tchnieniu w nim życia. Chciałbym również podziękować całej społeczności Battlefield za pomysły.


Mam nadzieję, że pokochacie Bandar Desert tak jak my ją pokochaliśmy, tutaj w DICE. Dzięki za przeczytanie!

Inge Jøran Holberg

Projektant DICE

http://www.battlefield3polska.pl/?page=readarticle&id=698 [battlefield3polska.pl]

Czyli oficjalnie :
- więcej trybów,
- większa liczba graczy na serwerze ( dla konsoli, dla PC jeszcze nie wiadomo )
- polepszenie destrukcji
- wiele nowych możliwości taktycznych
- największa mapa w historii BF jest 2x większa niż Granica Kaspijska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 11:00, L33T napisał:

Nie:
Wymagania.
Windows Vista/7

Chciałem się upewnić. Ech, chyba czas na zmianę systemu:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie klucz na allegro z bf premium, wszystko fajnie ok, tylko, że dołączenie do serwera z Walką w Zwarciu = program przestał działąć -> zakmnij czy jakoś tak...
Ogólnie bf działa, bo wszedł bez problemu na jakiś serwer bez DLC.

Ktoś miał podobnie?

edit: Wszystkie serwery(WwZ) mają ping jakby były hostowane na Marcie albo jeszcze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl nowy trailer z Armored Kill oto link http://www.youtube.com/watch?v=wF8H1Wh-Brc&feature=youtu.be
Pokazali pierwszy raz reszte nowych map i musze przyznac ze zapowiadaja sie bardzo obiecujaco.Swoja droga zauwazyliscie po ile juz sprzedaja klucze do Premium na allegro?Najtansze sa za okolo 100zl dla tych ktorzy nie widzieli polecam sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, kiedy próbuję uruchomić grę przez chwilkę jest ikonka przy kursorze że coś wczytuję, odczekam dłuższą chwilę i nic się nie dzieję. Kiedy próbuję zamknąć origin to mówi mi żebym najpierw zamknął grę bf3. Tylko bf3 wcale mi się nie uruchamia, zawsze było tak że po kliknięciu przycisku play gra się jak by minimalizowała i wystarczyło kliknąć na pasek skrótu i było ok.Teraz się nie minimalizuję ani nic, a origin twierdzi że jest uruchomiona. Jakieś pomysły o co tu chodzi?

Nie wiem czy nie zagmatwałem za bardzo ale mam nadzieje że wiadomo o co chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch miesiacach "grania" w battlefielda 3 wrocilem z powrotem do bad company 2. Powody sa proste

Battleshit 3:

- Zasrany origin
- Jakis chory battlelog uruchamiany przez origina i przegladarke internetowa
- Co chwile wydaja aktualizacje ktore waza juz w sumie ze 20gb i jedna rzecz naprawiaja a 10 pieprza
- Czas wczytywania map (to juz w ogole parodia jakas). Przy procku i5, 4gb ramu i hd6850 czeka sie kilka minut na wczytanie mapy, a potem komunikat "rozłączono z serwerem". I nie jest to odosobniony przypadek
- Kolejna sprawa to jakies debilne "wywazenie map". Prosciej mowiac wyglada to tak, ze stojac na jednym koncu mapy, gosc ktory stoi na drugim końcu widzi nas jak na talerzu. Do tego dochodza lagi przez co typ z jakimś karabinem szturmowym moze ubić mnie z drugiego konca mapy, a ja ginę, jakbym dostał 1 strzałem ze snajperki.
- Względem Bad Company 2 system zniszczeń jest po prostu śmieszny. Tam moglismy cale mapy zrównać z ziemią, każdy murek mozna bylo uszkodzic, a tutaj ledwo parę ścian i budynków (pomijając jedną lub dwie mapy z B2K)
- Teraz jeszcze starają się z tego zrobić drugie call of duty dodając jakieś "walki w zwarciu" za które trzeba płacić fortunę. Rownie dobrze mogę odpalić mapę Kanały Nonszach w trybie 64 osobowym i już mam wielką "walkę w zwarciu"
- Lunety z przybliżeniem x6, x7, x8 i x16 k można sobie od razu odpuścić bo po wycelowaniu jesteśmy widoczni jakbyśmy świecili latarką halogenową
- W BC2 kiedy ktos zaczal do mnie strzelac to przynajmniej widziałem że leci do mnie kilka pocisków, a nie tak jak tutaj - postrzał karabinem wyglada jak strzał ze snajperki.
- Do tej pory Battlefield był grą gdzie kładło się duży nacisk na pracę zespołową, a w tym czymś każdy robi co chce. Nawet jeśli stoi koło mnie 10 medyków i widzą, że mam 1% hp, na dodatek używam komendy "medyk!" to nie zwracają na to uwagi. Najchetniej sami by mnie dobili, zeby moc nabić 100 punkcików za reanimację.

Takze ja z ulgą wrócilem do starego Bad Company 2 - bez chorego battleloga, bez jakichś originów szpiegujących komputer, bez setek aktualizacji koniecznych do uruchomienia gry, bez czekania 5 minut na wczytanie mapy, po czym zobaczenia wiadomosci, ze jednak "serwer sie rozlaczyl" i tym podobnych gówniem. Battleshit 3 robi się już typową grą dla ludzi, ktorzy do tej pory grali tylko w COD-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować