Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 19:40, Sigu napisał:

Sprecyzuj, o co chodzi dokładnie?


Chodzi Mu pewnie o to , jak stoi teraz optymalizacja gry po patchu :). Czy jest lepiej , gorzej , a może tak samo heh :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z optymalizacją bo są problemy innej natury.
Ściąganie patcha (2,12 GB) trochę zajęło (transfer wahał się od 30 do 800kb/s). Niestety gra nie odpala. Raz że plugin do Firefoksa wywiało (nie wiem jak) to battlelog domaga się .... zainstalowania gry. Halo, przed chwilą skończyłem aktualizować grę więc o co biega?

Pojawiła się rada by w Origin wybrać Napraw instalację pod PPM.
Zrobiłem tak ale transfer szalony - od 5 do 200kb/s. Na 6Mb łączu. Orange jego mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na Xboksie tak samo.

Na PC? Optymalizacja się nie zmieni, bo to nie są aktualizacje otoczenia gry. Zmieniają one tylko statystyki, dane, dodają nowe mapy i tryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 22:36, Damianuss1 napisał:

/.../


Drugie tyle. :]

---------------------

Pograłem już troszeczke w Armored Kill na PS3 i powiem śmiało - jak dla mnie jest to najlepszy dodatek do BF3. Mapy na konsoli są ogromne, więc boję się myśleć co bedzie na PC. A dodatkowo te pojazdy... mmmmm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 01:33, Sigu napisał:

Mapy an konsolach i PC są takie same. Różni się tylko ilość graczy. Tak mi się wydaje.

Oj chyba się mylisz. Mapy na konsolach są o ile się nie mylę zwężone/okrojone. To nadal te same mapy, ale pole manewru jest zawężone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Prawdę powiedziawszy to chyba się mylisz, bo nie ma gdzie rozszerzyć tych map. Chyba, że zostały przemodelowane... i to dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszym patchu musze stwierdzic ze gra stala sie mniej stabilna na moim komputerze niz ostatnio gdzie wtedy bardzo ladnie i plynnie chodzila o dziwo.Natomiast teraz pojawiaja sie czeste spadki fpsow i dziwne przycinki....Do tego zauwazylem ze doszlo kolejnych kilka mniejszych badz wiekszych bugow,np troche sie zdziwilem gdy zeskoczylem z dosc nie duzej odleglosci ze 100% zycia i zaliczylem samobojstwo(zdazylo sie to kilka razy).Dochodzi jeszcze kwestia czolgow...teraz zeby wystrzelic z kartacza po wystrzeleniu z dziala trzeba czekac masakrycznie duzo czasu,wlasciwie nie oplaca sie przelaczac na kartacz bo szybciej zdazy nam sie zaladowac pocisk armaty czyli korzysc z niego zadna...szkoda DICE znowu zawiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawili optymalizację, muszę przyznać.
Trzymajcie się jednak - hitboxy są jeszcze mocniej skopane! Jeszcze trudniej kogoś trafić niż wcześniej o.O Próbowałem kilku serwerów.

Także niestety chyba pozostaje odinstalowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze naniesc poprawke na do mojego poprzeniego posta.Napisalem ze gra chodzi gorzej niz przed patchem a tak naprawde teraz gra jest wlasciwie nie grywalna!!!Jedynie na malych mapach ktore nie wymagaja tyle mocy chodzi w miare ale Gult of oman czy Sharqi to jakies jedno wielkie nie porozumienie!Latanie jetem i celne strzelanie graniczy z cudem poprostu masakra,panowie z Dice powinni jeszcze raz ukonczyc studia bo widac na kodowaniu to oni sie w ogole nie znaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ macie problemy :P
Jestem pewien, że wam się wydaje z tymi optymalizacjami. Skoro się tweakuje bronie i pojazdy, to silnik nie ma wiele do tego.

@SpecShadow
Traktuj to jako wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2012 o 13:19, Sigu napisał:

@SpecShadow
Traktuj to jako wyzwanie


Tak jakby posiadanie internetu od Orange (dzierżawca łącza tepsy=dodatkowe opóźnienia), który lubi zrywać połączenia nie było wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować