Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Mam pytanie(głównie do ludzi z wersją konsolową).Tekst u góry ekranu w menu głównym koło "zaproszeń" nie wyświetla się płynnie(tam gdzie są zwykle wyświetlane newsy.To jest jakiś bug?Czy może wina gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 16:57, Sigu napisał:

Co masz na myśli pisząc "płynnie"?
Mi się wyświetla wszystko OK.


Ten tekst przewijający się z góry na dół ,w prawym górnym rogu ,w głównym menu.Mi zamiast przwijania się płynnego ,przewija się "skacząco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 23:35, Michu94x napisał:

Pograłem już troszeczke w Armored Kill na PS3 i powiem śmiało - jak dla mnie jest to
najlepszy dodatek do BF3. Mapy na konsoli są ogromne, więc boję się myśleć co bedzie
na PC. A dodatkowo te pojazdy... mmmmm. :D

Jakie są te mapy ? Łatwo znaleść czy trzeba się napocić jak na caspianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 21:17, MiSiU3112 napisał:

Jakie są te mapy ? Łatwo znaleść czy trzeba się napocić jak na caspianie ?


Co znaczy znaleźć? Znaleźć wrogów czy jak. Jeśli tak to od kiedy w BF-ie się szuka fragów? Tam się przejmuje flagi czy wysadza mcomy. A nie biega jak osioł szukając wrogów aby załapać fragi. Jeśli kręci Cię taka rozgrywka jak bieganie za fragami to idź pograj w COD-a.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 22:32, sylwasss napisał:

Co znaczy znaleźć? Znaleźć wrogów czy jak. Jeśli tak to od kiedy w BF-ie się szuka fragów?
Tam się przejmuje flagi czy wysadza mcomy. A nie biega jak osioł szukając wrogów aby
załapać fragi. Jeśli kręci Cię taka rozgrywka jak bieganie za fragami to idź pograj w
COD-a.

A jedno z drugim się nie łączy ? W ogóle poco się wypowiadasz skoro jak widać nie miałeś do czynienia z wersją konsolową, w której podbój na caspianie to 20'' bieganie i przejmowanie nie bronionych flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 23:14, Sigu napisał:

Potwierdzam, przewija się niezbyt płynnie.


Dzięki.A już myślałem że nawala mi konsola.

Mam jeszcze pytanie.Jak uaktywnić online pass i usługe battle feed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Caspian Border, rzadko tak jest. Zazwyczaj tylko Alfa nie jest broniona. Beta i Charlie niemalże cały czas są w trakcie zmiany frakcji, bo siebie mordują nawzajem, a pod Deltą zazwyczaj walczą czołgi.

@Triderus
O Online Pass samo zapyta podczas właczania multi. Poprosi o kod i pobierze pliczek o wielkości 100-kilka kilobajtów.
Battle Feed włącza się sam, a jego opcje można zmieniać na stronie Battle Loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 17:09, Sigu napisał:

Na Caspian Border, rzadko tak jest. Zazwyczaj tylko Alfa nie jest broniona. Beta i Charlie
niemalże cały czas są w trakcie zmiany frakcji, bo siebie mordują nawzajem, a pod Deltą
zazwyczaj walczą czołgi.

@Triderus
O Online Pass samo zapyta podczas właczania multi. Poprosi o kod i pobierze pliczek o
wielkości 100-kilka kilobajtów.
Battle Feed włącza się sam, a jego opcje można zmieniać na stronie Battle Loga.


Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą znalazłem na liście broni M191 S-TAC (tłumik plus latarka). Myślę sobie, fajne, dziwne, że wcześniej tego nie zauważyłem. No i nic dziwnego skoro to (kolejna chyba już rzecz) dostępna tylko dla "DICE developers" (widziałem też filmik z magnumem z tłumikiem i laserem, a jeszcze kiedyś do shotguna był celownik chyba 12x też tylko dla DICE developers). I takie pytanko, oni tą grę robili dla graczy, czy dla siebie? Takie głupie rozdzielanie sprzętu, nie dość, że przy pistoletach nie ma żadnej kustomizacji to taki ciekawy okaz wrzucą tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego? Bo broń okazała się idiotyzmem? Jest imba i zrobiona TYLKO żeby było śmiesznie?
Poza tym, bronie są i tak dla nich niedostępne w normalnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerne przygwożdżenie mi nie działa od premiery tej gry. Nie wiem czemu, nawalam klienta i koleś na luzie mi strzelić heada może ze snajperki z bliska jak i z daleka. Cały magazynke na klienta zmarnowałem a on na luzie mnie trafiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DICE nowym patchem teraz schrzaniło dowództwo w drużynie? Ostatnio zauważyłem coś takiego, że często dowództwo nie przechodzi na innego gracza co tworzy później kilka oddziałów bez dowódców (na hardkorze skutkuje to brakiem miejsca do odrodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 16:15, KamyK_84 napisał:

Czy DICE nowym patchem teraz schrzaniło dowództwo w drużynie? Ostatnio zauważyłem coś
takiego, że często dowództwo nie przechodzi na innego gracza co tworzy później kilka
oddziałów bez dowódców (na hardkorze skutkuje to brakiem miejsca do odrodzenia).

Tak, też to dało się zauważyć.
Ale to DICE, takie numery akurat lubią odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to przygwożdżenie ma inny efekt niż w GRFS.
Tutaj zmniejsza się pole twojego ostrego widzenia. W maksymalnym stopniu podczas przygwożdżenia możesz widzieć wyraźnie tylko na szerokość i wysokość kresek celownika pomocniczego. Taka mechanika gry pozwala zabić bez problemu osobę, która strzela. Trzeba się przyzwyczaić.

@KamyK_84
Nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować