Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2012 o 00:04, Bralo napisał:

Sorki , nie ten post edytowałem :P> haha :D. To kierowane jest do @Kirabaxior


A twoje słowa , które zacytowałem , b.dobrze pasują do rozmowy :).
Jaki fail :/ Nowy past , zamiast edycji . Idę spać :), bo coś nie ogarniam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość duży problem :/
Otóż to, dzisiaj zakupiłem grę Battlefield 3: Premium Edition. Zadowolony wróciłem do domu, zalogowałem się na Origina i zacząłem instalować. Kiedy był komunikat, że gra została zainstalowana, to nacisnąłem przycisk "graj". Wtedy odesłało mnie na stronę Battlelog, na której się musiałem zalogować. I tu się zaczyna problem, gdyż ciągle się próbowałem logować i pisało, że adres e-mail lub hasło jest błędne. Gdy zacząłem instalować grę to zalogowałem się na Origin wpisując Origin ID zamiast maila. Więc potem sprawdziłem i na Origin również nie mogę się zalogować, gdy wpisuje adres e-mail, który jest na sto procent dobry. Tutaj rodzi się pytanie... Czy to jest jakaś chwilowa awaria czy coś poważniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 23:22, Sigu napisał:

Nie "czujesz", bo tylko ty czujesz jakbyś kupił demówkę. Jeśli masz z tym problem, to
wyłącz ją, nie graj i zapomnij. Poza tym jest wiele gier, które wymagają abonamentu!
Zapewne bardzo ciebie to szokuje.

Tylko, że jak gry wymagają abonamentu to jest to napisane na pudełku. A ja kupiłem pełną grę z pełnym dostępem do serwerów.
Aktualnie nie gram, bo EA nie zachęca klienta do grania, NO CHYBA że masz premium ;]

Dnia 18.12.2012 o 23:22, Sigu napisał:

To trochę jakbyś kupował tą samą grę co miesiąc...

Kupiłem 2 DLC w wakacje za jednym zamachem i tyle na tą grę dodatkowo wydałem. Co miesiąc nie wydaję.

Ale koniec tej dyskusji. Masz swoje zdanie, bo zapłaciłeś za premium i nie chcesz żeby ktoś ci mówił, że EA cię, za przeproszeniem, wyruchało na 2 stówki. Ja nie kupiłem i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie stówki dałem za samą grę. Za Premium dałem dużo mniej.

Zakupu nie żałuję. I tak bym kupił wszystkie dodatki, a tak przynajmniej mam je po niższej cenie łącznej. Poza tym... każdy gracz bez Premium ma z nim problemy. Nie potrafię tego zrozumieć, no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2012 o 00:43, Sigu napisał:

Poza tym... każdy gracz bez Premium ma z nim problemy. Nie potrafię tego
zrozumieć, no ale cóż...

Kolejny dowód że gracze, wszyscy, bez wyjątku czy z Premium czy bez zostali wyruchani prze EA :D

Dla dodatków jasne że warto, bo się opłaca. Co prawda dwa ostatnie niezbyt pochlebne opinie zbierają, ale jak się już wydało kasę to sie nie narzeka. Przeszkadza mi cała reszta, ale dobra, koniec już ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Jak się wydało kasę to m się prawo narzekać. Na grę nie ma prawa narzekać osoba, która pobrała ją z TPB. Poza tym dwa ostatnie dodatki są dobre. Pierwszy jeśli lubisz walkę zmechanizowaną, a drugi ma dość ciekawy tryb walki i niezłe mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 18:05, darth_16 napisał:

Co brać - Armored Kill czy najnowszy dodatek do BF-a?


Lubisz bardziej starcia piechoty - to Aftermath.
Lubisz bardziej walkę pojazdami - Armored Kill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 18:05, darth_16 napisał:

Co brać - Armored Kill czy najnowszy dodatek do BF-a?


MI Armored Kill w ogóle nie przypadł do gustu , natomiast Aftermath jest najlepszym DLC do tej pory ( dla mnie , nikt nie musi się z tym zgadzać ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje czy bronie uniwersalne tj. PP 19, albo UMP 45 mają większy bink niż kiedyś? Na dalsze dystanse nie idzie kogokolwiek trafić...

Jaki karabin byście polecili na dalsze dystanse? Dla supporta i medyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra poprzedni problem rozwiązałem. Za to narodził się kolejny, jak już jestem w tym Battlelogu to nie wyszukuje mi żadnych gier. Gdy naciskam "uruchom kampanie" to wyskakuje mi komunikat, że muszę zakupić grę Battlefield 3 choć tak na prawdę już tą grę już posiadam. Proszę was o pomoc, bo naprawdę nie chcę by te pieniądze, które poszły na zakup Bf''a poszły w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:48, TerrorHurtz napisał:

Jaki karabin byście polecili na dalsze dystanse? Dla supporta i medyka?

Ja swoim medem cały czas gram z AEK''iem i nie mam żadnych problemów zarówno w walce na krótkie jak i długie dystanse :]

Z supportem to różnie... zależy jaka mapa ,ale przeważnie to Pecheng :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:48, TerrorHurtz napisał:

Jaki karabin byście polecili na dalsze dystanse? Dla supporta i medyka?


Szturmowiec : M16A3 , L85A2 ( DLC B2K) , na dalsze dystanse b.dobrze sprawuję się AN-94.
Wsparcie : Nie przepadam za ciężkimi karabinami , więc wsparciem gram M27 IAR ( jak szturmowy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra laickie pytanie jak zakupiłem w MM BF3 premium edition i klucz gry od bf3 wyskakuje to że ta limicja limitowana czyli starter pack i ten dodatek karkland będę miał??

bo to że premium osobno ściągnąć i aktywować to wiem aż za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę spóźnione pytanie, ale czy od czasu Aftermath wyszedł jakiś większy patch do gry? Grałem ostatnio jakiś tydzień temu, dzisiaj chciałem sobie pograć, a tu uruchamia się aktualizacja gry ważąca ponad 3 gb! Nie wiem czy czasem coś mi się na originie nie spieprzyło i czy nie pobiera się drugi raz najnowszy dodatek.
Do tego jeszcze równoczesna aktualizacja MoH, co przy moim necie oznacza kilkunastogodzinne pobieranie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:48, Wszystkozajete napisał:

Może trochę spóźnione pytanie, ale czy od czasu Aftermath wyszedł jakiś większy patch
do gry? Grałem ostatnio jakiś tydzień temu, dzisiaj chciałem sobie pograć, a tu uruchamia
się aktualizacja gry ważąca ponad 3 gb! Nie wiem czy czasem coś mi się na originie nie
spieprzyło i czy nie pobiera się drugi raz najnowszy dodatek.
Do tego jeszcze równoczesna aktualizacja MoH, co przy moim necie oznacza kilkunastogodzinne
pobieranie ;/

Niestety coś tam wyszło. A nie możesz sobie w originie ustawić ręcznego potwierdzania aktualizacji? Unikniesz w przyszłości takich akcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 23:16, Some_kind_of_Devil napisał:

Niestety coś tam wyszło. A nie możesz sobie w originie ustawić ręcznego potwierdzania
aktualizacji? Unikniesz w przyszłości takich akcji ;]


Tylko dziwi mnie wielkość tego patcha, jakieś dwa tygodnie temu pobierałem dodatek Aftermath, to z tego co pamiętam ważył niewiele więcej od tego.

Ustawić pobieranie ręczne mogę zapewne, tylko co mi to da, jak i tak nie dam rady zagrać dopóki nie zaktualizuje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do Battlefieldów nie zawierają patchy do gry. Znajduje się w nich sama zawartość. Same patche do Multiplayera pokazują się zazwyczaj kilka dni przed wydaniem kolejnego dodatku i nazywane są "Multiplayer Update n", gdzie "n" to kolejna liczba porządkowa aktualizacji.

Od wydania Aftermath była aktualizacja po stronie serwera, nic co powinno się było tobie ściągać. Może coś się skopało z plikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować