Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

ozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player ''luk_18pl'' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe
wie ktoś o co tu chodzi?
zaktualizowałem punkbastera i naprawiłem gre i dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proste origin i battlelog nie działa jak trzeba cały czas o tym gadają na oficjalnym forum a DICE jedynie robi sondaże o tym które mapy są najlepsze w DLC Aftermath. Co ciekawe 4 DLC ma reputację jak CQ czyli połowa map zwalona totalnie.

Odnośnie samej gry najlepsze to osobiście najgorsze DLC to CQ bo połowa map czyli scrapmetal i fortress ma tak po ostatnim patchu zwalone spawn pointy że bania staje ciągle zaliczam albo w tym samym miejscu respa albo tak że za plecami mam przeciwnika i to w grze gdy jest dosłownie 4vs4 zawsze w plery dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 17:46, Numenpl napisał:

proste origin i battlelog nie działa jak trzeba cały czas o tym gadają na oficjalnym
forum a DICE jedynie robi sondaże o tym które mapy są najlepsze w DLC Aftermath. Co ciekawe
4 DLC ma reputację jak CQ czyli połowa map zwalona totalnie.

Odnośnie samej gry najlepsze to osobiście najgorsze DLC to CQ bo połowa map czyli scrapmetal
i fortress ma tak po ostatnim patchu zwalone spawn pointy że bania staje ciągle zaliczam
albo w tym samym miejscu respa albo tak że za plecami mam przeciwnika i to w grze gdy
jest dosłownie 4vs4 zawsze w plery dostaję.

thx za info niekupuje dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:02, diabolo20 napisał:

thx za info niekupuje dlc

no problem ogólnie to DICE daje cztery litery jeśli chodzi o support zwłaszcza posiadacze wersji na konsole narzekają że mają co prawda premium zakupione ale nie mogą czwartego DLC ściągnąć bo uwaga ich usługa premium nie widzi że jest premium ponoć tylko na PC min% użytkowników zgłasza ten problem po prostu muszą dać nowy cdkey na premium(co prawda EA daje nowe keye ale jak im się zachce).

Ogólnie Jedyne dobre DLC to B2K i AK reszta to opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:00, TerrorHurtz napisał:

Działa wam tryb ONLINE w origin?



nie działa i właśnie się zastanawiałem czy tylko ja mam ten problem czy ogólnie coś nie tak nawet już zrobiłem reinstal i nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:19, muszczu napisał:

> Działa wam tryb ONLINE w origin?


nie działa i właśnie się zastanawiałem czy tylko ja mam ten problem czy ogólnie coś nie
tak nawet już zrobiłem reinstal i nie pomogło


mi też niedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:00, TerrorHurtz napisał:

Działa wam tryb ONLINE w origin?

nie i mi nie przeszkadza bo i tak go do gry nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:26, Numenpl napisał:

> Działa wam tryb ONLINE w origin?
nie i mi nie przeszkadza bo i tak go do gry nie używam


Ja przez to nie mogę uruchomić trybu multiplayer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:36, TerrorHurtz napisał:

> > Działa wam tryb ONLINE w origin?
> nie i mi nie przeszkadza bo i tak go do gry nie używam

Ja przez to nie mogę uruchomić trybu multiplayer...

Ale żółtodziób z ciebie wchodzisz w offline origin a potem w przeglądarce sam wchodzi na battleloga i grasz na multi origin w tej grze to po prostu taki securom i nic pozatym. Ja to gówno zawsze mam offline bo inaczej mnie wywala z serwerów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:40, Numenpl napisał:

> > > Działa wam tryb ONLINE w origin?
> > nie i mi nie przeszkadza bo i tak go do gry nie używam
>
> Ja przez to nie mogę uruchomić trybu multiplayer...
Ale żółtodziób z ciebie wchodzisz w offline origin a potem w przeglądarce sam wchodzi
na battleloga i grasz na multi origin w tej grze to po prostu taki securom i nic pozatym.
Ja to gówno zawsze mam offline bo inaczej mnie wywala z serwerów XD


U mnie przeglądarka z serwerami w ogóle się nie chce włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 20:44, TerrorHurtz napisał:

U mnie przeglądarka z serwerami w ogóle się nie chce włączyć


Włącz tylko origin i nie odpalaj przez niego gry.
Tylko ręcznie wejdź na battleloga i wejdź na serwer. Grałem 30min temu , więc wszystko działa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I napisał mi maila, że można zmienić maila w Origin, prawda to jest?

Tak , można zmienić e-mail w origin. Ostatnio to robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę uwierzyć ale mój stary ST290 mam wreszcie odpowiednie(czytać : dopiero mogłem je ściągnąć) sterowniki bo gdy się mieszka koło ruchliwej ulicy ustawienie dead zones jedynie przez system to istne utrapienie. No ale domyślne ustawienia to jakaś pomyłka nawet spust nie jest przypisany do wiadomo czego!!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 15:53, Pawel198918 napisał:

Mam problem z grą gdy żpo kilku minutach pojawia się komunikat "upłynął czas połączenia
z serwerem" dzieje się tak za każdym razem. Proszę o pomoc

Podziękuj DICE za Patcha 1.04 na forum battlelog wrze ponad 5000 postów w temacie o tym, a DICE ma to w czterech literach nic się nie da zrobić jedyna rada uniwersalna "unikaj serwerów z własnego kraju" i to tyczy się wszystkich wersji PC/X360/PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 17:00, Numenpl napisał:

> Mam problem z grą gdy żpo kilku minutach pojawia się komunikat "upłynął czas połączenia

> z serwerem" dzieje się tak za każdym razem. Proszę o pomoc
Podziękuj DICE za Patcha 1.04 na forum battlelog wrze ponad 5000 postów w temacie o tym,
a DICE ma to w czterech literach nic się nie da zrobić jedyna rada uniwersalna "unikaj
serwerów z własnego kraju" i to tyczy się wszystkich wersji PC/X360/PS3

To raczej nie z tego powodu tak się dzieje przynajmniej u mnie bo dopiero dziś instalowałem grę na windowsie 8 i nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić. Jakby ktoś znał sposób na ten problem to byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować