Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2013 o 17:27, vonArnold napisał:

Nie rozumiem czemu ostatnio rzuca mnie ciagle do teamów przegrywajacych. Nie wygrałem
żadnej z co najmniej ostatnich 10 rund. Przypadek? Balansowanie serwów?


Nie jesteś Sam :). Ja z randomowymi ludźmi na ostatnie 16 meczów , zwycięsko wyszedłem tylko z 3 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 18:18, zerohunter napisał:

A ta gra ma matchmaking jakiś, czy się po prostu wybiera na pałę albo quick joint i naparza?

quickmatch sobie odpuść na żadnej platformie nie działa jak należy natomiast matchmaking przez poprzednie wiadomo gdzie można sobie wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 18:04, Bralo napisał:

> Nie rozumiem czemu ostatnio rzuca mnie ciagle do teamów przegrywajacych. Nie wygrałem

> żadnej z co najmniej ostatnich 10 rund. Przypadek? Balansowanie serwów?

Nie jesteś Sam :). Ja z randomowymi ludźmi na ostatnie 16 meczów , zwycięsko wyszedłem
tylko z 3 :D.


Jesus. Znowu trzy kolejne rundy i to samo. Chyba czas na reset. Co prawda staty pokroju win/loss ratio są mało istotne, ale mimo wszystko wskażnik na plus cieszy. A miałem do niedawna 1,5...

W kółko jestem w noob teamie. Przeciwnik ma wszystkie punkty i weź to graj. Goście siedzą w bazie i strzelają do siebie. Teoretycznie kwestia serwa, ale cóż, ja raczej skaczę, jeśli nie mogę grać na ulubionych, sprawdzonych.

A może jestem tak zajebisty, że samotnie rozjebię wroga? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zignorować wiadomość od Numenpl, ponieważ nie wie o czym pisze, skoro pisze, że nie działa na żadnej platformie. Na Xboksie 360 działa wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 23:25, Sigu napisał:

Możesz zignorować wiadomość od Numenpl, ponieważ nie wie o czym pisze, skoro pisze, że
nie działa na żadnej platformie. Na Xboksie 360 działa wspaniale.

ta to odwiedź fora i potem pisz kto nie wie o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo skopane albo coś nie mam szczęścia do tego zadania "Rambo" :P Normalnie już ym skończył ,a tak to nie :P
Nawet dzisiaj rozwaliłem 5 i 6 osób pod rząd na metrze przy jednej okazji i tylko widziałem dwa podwójne uboje xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić trzy lub więcej osób za jednym razem. To, o ile dobrze pamiętam, jest oznaczone jako "wielobój".

@zerohunter
Nie martw się, zaskoczy ciebie liczba headshotów jakimi ty zabijasz. Ta gra jest o tyle dobra, że mnożnik headshotów jest bardzo mały dla większości broni i nie ma sensu za bardzo celować w głowę. Różnica między 2 a 4 strzałami w niektórych broniach nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 11:36, Sigu napisał:

Musisz zabić trzy lub więcej osób za jednym razem. To, o ile dobrze pamiętam, jest oznaczone
jako "wielobój".

W wielobój to nie jest czasem 4 i więcej? :)
Tak swoją drogą, to chyba tylko z C4 można rozwalić 4 wrogów jednocześnie i to trzeba mieć jeszcze szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 08:14, zerohunter napisał:

Nie no bo się boję, żeby mnie nie wrzuciło do gry od razu z tymi koksami co walą hedy
zanim ja w niego w ogóle wyceluję.


Poszukaj serwerów oznaczonych jako "noob only" albo "noob friendly" :) Tam powinno być lepiej ;)
Aczkolwiek zawsze może się zdarzyć, że trafisz na świetnych przeciwników :D Mi raz się zdarzyło, że w drużynie przeciwnej było kilkanaście osób na maksymalnym poziomie - ogólnie przerąbane, ale i tak jestem dumny, że jako jeden z niewielu w moim teamie miałem k/d ratio powyżej 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie assigment jest zbuggowany bo nie nalicza killsów jak należy raz 6 w ciągu 3 sekund z saigi nabiłem a multikilla nie nabiło mimo że przerwa może między killsami wynosi 0,8 sekund co niektórzy piszą że nawet jak zabiją 4 z c4 to im pisze tylko double kill. DICE przyznało że jest to bugg i ponoć w następnym patchu to naprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc zdarzają się takie mecze, ale ja gram np. tylko w DCQ i muszę przyznać, że nigdy nie skończyłem z wynikiem mniejszym niż okolice 2. Jeśli ktoś ma 100, to nie znaczy, że jest dobrym graczem, a to, że długo grał. Ja mając zaledwie 7, więcej razy zabijam 100 niż one mnie.

Ostatnio w ogóle byli u mnie znajomi i próbowałem kampienia. To jest takie nudne... Zabiłem podczas meczu może z 7 osób mając 0 zgonów, ale czy naprawdę warto to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 12:27, Sigu napisał:

Ogólnie rzecz biorąc zdarzają się takie mecze, ale ja gram np. tylko w DCQ i muszę przyznać,
że nigdy nie skończyłem z wynikiem mniejszym niż okolice 2. Jeśli ktoś ma 100, to nie
znaczy, że jest dobrym graczem, a to, że długo grał. Ja mając zaledwie 7, więcej razy
zabijam 100 niż one mnie.

Oczywiście, że nie jest automatycznie tak, że ktoś na poziomie 100 jest dobrym graczem. Ale jednak z czasem przychodzą również umiejętności i dochodzi doświadczenie :) Widziałem już takich gości, ktorzy robili różnicę, nawet na mapie 32 vs. 32 :) Pamiętam, że tak miałem w BC2 i bardzo przyjemne to było - kiedy wchodziłem na mapę, to od razu więcej przeciwników ginęło :) Teraz jednak zmieniłem taktykę i w BF3 staram się poznawać różne bronie i grać z różnym sprzętem i często brakuje mi umiejętności i doświadczenia :) Ale zabawe jest i tak przednia :D

Dnia 13.01.2013 o 12:27, Sigu napisał:

Ostatnio w ogóle byli u mnie znajomi i próbowałem kampienia. To jest takie nudne... Zabiłem
podczas meczu może z 7 osób mając 0 zgonów, ale czy naprawdę warto to robić?


Dla mnie snajper jako klasa w ogóle nie istnieje, bo nie lubię się kampić i czekać na przeciwników. k/d ratio można sobie poprawić, ale jak dla mnie zbyt nudno :D Wolę otwartą walkę, szczególnie nawalanki 5 na 5, gdzie co chwilę się ginie, ktoś nas reanimuje, rzuca się tony granatów i wali na ślepo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie byłem snajperem, leżałem z SMG w rogu pokoju.

Zauważyłem, że na mapie Ziba "kampienie" na górnym balkonie jest bardzo owocne. W sensie, miałem M60 z bipodem, to czemu go nie użyć. Rozstawiłem Claymore z jednej strony, ustawiłem się aby pilnować wejście na balkon i miałem wspaniały widok na przejście między A i B. Nie przepuściłem tam nikogo, zginąłem kilka razy, a flagi B i A były niemalże cały czas pod kontrolą.

Pilnowanie dość dużego pola (z 1/4 mapy), a kampienie... w sumie mało różnic...

Ja biegam z różnymi karabinami, dlatego można powiedzieć, że jestem dobry w obsłudze niemalże wszystkich, ale nie opanowałem żadnego doskonale. Ostatnio chwyciłem KH-2002 i muszę przyznać, że do walki na krótkie dystanse to jest świetna broń. Dodatkowo jak się założy tłumik i foregrip, to można całą mapę wyczyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 12:12, Numenpl napisał:

Nie assigment jest zbuggowany bo nie nalicza killsów jak należy raz 6 w ciągu 3 sekund
z saigi nabiłem a multikilla nie nabiło mimo że przerwa może między killsami wynosi 0,8
sekund co niektórzy piszą że nawet jak zabiją 4 z c4 to im pisze tylko double kill. DICE
przyznało że jest to bugg i ponoć w następnym patchu to naprawią

To wiele wyjaśnia... ale to musieli skopać tuż po wprowadzeniu tego zadania ,bo wcześniej jkoś nie było z tym problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 13:47, Sigu napisał:

Ja biegam z różnymi karabinami, dlatego można powiedzieć, że jestem dobry w obsłudze
niemalże wszystkich, ale nie opanowałem żadnego doskonale. Ostatnio chwyciłem KH-2002
i muszę przyznać, że do walki na krótkie dystanse to jest świetna broń. Dodatkowo jak
się założy tłumik i foregrip, to można całą mapę wyczyścić...


Z tych na bliskie dystanse, to ostatnio się w MTAR zakochałem. Jak się przeciwnicy źle ustawiają, to double-triple kille lecą aż miło. Broń ma tylko jeden problem, duży rozstrzał, co czyni ją, poza ciasnymi mapami, bezużyteczną w pórownaniiu do innych od inżyniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 16:16, Sigu napisał:

Krótkie serie. To rozwiązuje każdy problem, poza LKM...


Ta. Tylko, że wtedy MTAR traci główną zaletę, jaką jest szybkostrzelność. To już lepiej przy scar-h zostać. Większy damage per shot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować