Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2013 o 16:46, Numenpl napisał:

jeśli chcesz coś z mniejszym rozstrzałem to polecam broń enga A-91 broń nie ma wad praktycznie.

W sumie ma jedną - długie przeładowanie.
Od siebie dla inżyniera polecam G36C - niski odrzut i dość przyjemny damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 17:03, Lisun napisał:

> jeśli chcesz coś z mniejszym rozstrzałem to polecam broń enga A-91 broń nie ma wad
praktycznie.
W sumie ma jedną - długie przeładowanie.
Od siebie dla inżyniera polecam G36C - niski odrzut i dość przyjemny damage.

ale szybkostrzelnosc nieco poniżej + recoil wkurzający wole przez to a-91 bo ten w tej pukawce sam się stabilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem
otóż kupiłem właśnie BF3 i postanowiłem go zainstalować.
Podczas instalacji trzeba być zalogowanym do origina. No i tu mam problem.
Od dawna mam konto orgin lecz ostatnio nie używałem go i teraz coś mi nie działa.
Otóż po zalogowaniu próbuję przejść w stan online lecz niestety wyskakuje mi komunikat:
"Brak połaczenia z origin
Niemozliwe nawiązanie połączenia.Sprawdz swoje połaczenie internetowe lub spróbuj pózniej, jeśli problem wystapi ponownie"
Próbowałem reinstalki origina niestety nie podziałało. Spróbowałem u brata na komputerze na innym koncie tecz też to samo.
Pomożecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Taki nietypowy problem mam. Graliśmy sobie spokojnie z kumplem w ten sposób, że znajdowaliśmy serwer na 2 i sie ganialiśmy. zabawa była fajna - nikt nie przeszkadzał. Mieliśmy kilka miesięcy przerwy a teraz... nie ma ŻĄŃĘÓ serwera który pozwala na gre we 2. Musi być co najmniej 4... EA cos pozmieniało czy po prostu nie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wszedłem sobie zagrać dwie rundki , aby dokończyć zadanie , w którym trzeba zabić 25 nożem.
Zauważyłem , że nalicza tylko wtedy , kiedy jest wykonana animacja :) hahah, jeśli zabiłem w rundzie dwóch graczy bez animacji , to nie zaliczyło mi nic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 15:13, Bralo napisał:

Wczoraj wieczorem wszedłem sobie zagrać dwie rundki , aby dokończyć zadanie , w którym
trzeba zabić 25 nożem.
Zauważyłem , że nalicza tylko wtedy , kiedy jest wykonana animacja :) hahah, jeśli zabiłem
w rundzie dwóch graczy bez animacji , to nie zaliczyło mi nic :).


Wiesz co, ja zauważyłem, ale muszę się upewnić, czy nie wynika to z faktu, iż czasem deathy liczy z opóźnieniem, jakby czasem gra liczyła podwojnie zgon, tzn wpierw po śmierci, a następnie po respawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgony zalicza dopiero po upływie tego czasu w którym można cie jeszcze popieścić prądem abyś wstał. Żeby nie trzeba było cofać zgonów itd. Jak się zginie w pojeździe to zgon nalicza natychmiastowo, bo nei ma możliwości wskrzeszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST CHORE, nie dość że ten zasrany origin, który nie może się zebrać, gra ważąca 18gb, w dodatku bez dodatków, które muszę ściągnąć dodatkowo, to jeszcze nie da się tego przez exe odpalić, co podejrzewałem, ani przez origina, tylko jakąś stronę, ludzie litości, czemu w to się nei da normalnie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 12:14, zerohunter napisał:

TO JEST CHORE


Zgadza się, gra jest chora na EA. Ja już nie muszę się denerwować z powodu jakiegoś pokracznego programu ani przeglądarki która wykrzacza awarie ani innych bubli które są wywalane przez półprodukt zwany BF3. Dałem sobie spokój wiele miechów temu i nie żałuję ani trochę (oprócz kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 12:14, zerohunter napisał:

TO JEST CHORE, nie dość że ten zasrany origin, który nie może się zebrać, gra ważąca
18gb, w dodatku bez dodatków, które muszę ściągnąć dodatkowo, to jeszcze nie da się tego
przez exe odpalić, co podejrzewałem, ani przez origina, tylko jakąś stronę, ludzie litości,
czemu w to się nei da normalnie pograć?


Oto wspaniałe granie w XXI wieku.

Zakupienie gry, następnie konieczne pobranie 8 GIGOWYCH aktualizacji bez których nie pogramy. Zainstalowanie jakichś zasranych programików szpiegujących komputer (Origin), bez których również nie uruchomimy gry. Włączenie PRZEGLĄDARKI INTERNETOWEJ (bez tego też się nie zagra).

Może niedługo będziemy uruchamiali gry przez "srejsbuka" albo inne społecznościowe gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować