Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 11:26, byverter napisał:

Jednym z powodów jest to, że na PC nie będzie zwykłego menu. Grę będziemy uruchamiać
z przeglądarki internetowej. W Becie znowu będzie mapa Metro.. Mam nadzieję, że chociaż
w trybie conquest.


Metro będzie w rushu w becie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 22:19, Hommicide napisał:

Żeby uruchomić grę, będziemy ubezwłasnowolnieni od stale włączonej przeglądarki internetowej
podczas rozgrywki? Dobrze zrozumiałem?


Nie, przeglądarka i Battlelog to tylko jeden ze sposobów uruchomienia BF3.
Będzie też można uruchomić grę normalnie z menu Start albo z aplikacji Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:17, Sericulum napisał:

Wiadomo coś co będzie chroniło Bf3 przed oszustami?


Nie Steam (i jego VAC), można odetchnąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 19:28, RexNebular napisał:

Nie, przeglądarka i Battlelog to tylko jeden ze sposobów uruchomienia BF3.
Będzie też można uruchomić grę normalnie z menu Start albo z aplikacji Origin.



Tak? A jak wybierzesz serwer skoro w grze go nie będzie zaimplementowanego? Battlelog ma pełnić rolę wyszukiwarki serwerów jak i swoistego menu gry. Tak że Battlelog jest w przypadku BF3 niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 19:47, sylwasss napisał:

> Nie, przeglądarka i Battlelog to tylko jeden ze sposobów uruchomienia BF3.
> Będzie też można uruchomić grę normalnie z menu Start albo z aplikacji Origin.
>


Tak? A jak wybierzesz serwer skoro w grze go nie będzie zaimplementowanego?


Napisałem, jak można uruchomić grę, bo tak zrozumiałem pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Jakieś pół roku temu zamówiłem pre-order Battlefield''a 3. Od jakiegoś czasu mój kuzyn też chce zamówić grę chcielibyśmy, żeby przyszła w jednej paczce. Pytanie. Czy mogę dołożyć tą grę do zamówionej już paczki. Nie chciałbym jej anulować i zamawiać na nowo 2 gry na raz, ponieważ boję się, że jak zamówię tak późno, a skończą się dostawy to właśnie Ci ostatni będą poszkodowani. A zamawiając jakoś w lutym/marcu miałbym szansę na paczkę dostarczoną w terminie. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:22, Afro69 napisał:

Mam mały problem. Jakieś pół roku temu zamówiłem pre-order Battlefield''a 3. Od jakiegoś
czasu mój kuzyn też chce zamówić grę chcielibyśmy, żeby przyszła w jednej paczce. Pytanie.
Czy mogę dołożyć tą grę do zamówionej już paczki. Nie chciałbym jej anulować i zamawiać
na nowo 2 gry na raz, ponieważ boję się, że jak zamówię tak późno, a skończą się dostawy
to właśnie Ci ostatni będą poszkodowani. A zamawiając jakoś w lutym/marcu miałbym szansę
na paczkę dostarczoną w terminie. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.


Napisz do DOK. http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 i wyjaśnij im całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:28, sylwasss napisał:

> Mam mały problem. Jakieś pół roku temu zamówiłem pre-order Battlefield''a 3. Od
jakiegoś
> czasu mój kuzyn też chce zamówić grę chcielibyśmy, żeby przyszła w jednej paczce.
Pytanie.
> Czy mogę dołożyć tą grę do zamówionej już paczki. Nie chciałbym jej anulować i zamawiać

> na nowo 2 gry na raz, ponieważ boję się, że jak zamówię tak późno, a skończą się
dostawy
> to właśnie Ci ostatni będą poszkodowani. A zamawiając jakoś w lutym/marcu miałbym
szansę
> na paczkę dostarczoną w terminie. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.

Napisz do DOK. http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 i wyjaśnij im całą sprawę.


Ok, dzięki. Wysłałem zgłoszenie. Jednak boję się się, że znów nic nie odpiszą. Kilka miesięcy temu napisałem w sprawie Shifta. Raz czekałem na odpowiedź 3 tygodnie, wysłałem jeszcze raz i czekam od może 2 miesięcy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wgl będą wysyłane klucze do bety? Mam Medal Of Honor Tier 1 Edition kupione na Origin i póki co nic nie dostałem. Mam nadzieję, że nie wyślą mi 2 dni po 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zapłacić za zamówiony BF3 będzie można dopiero później? Bo nie mam takiej opcji, a nigdy nie zamawiałem tak wcześnie pre-ordera. :) Z wielkim wyczekiwaniem czekam na BFka3 :D no i oczywiście stestuje na open becie. Nowy komputerek od 2 miesięcy wyczekuje gry pod którą został złożony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http:g4g.pl/battlefield-3-faktycznie-wymagania-bety
rozdzielczość 1680x1050 detale high
PII 955 BE 3.2 GHZ 8GB RAM HD 6850
otwarte przestrzenie rozróba i 20 fps łączne zużycie ram 3,9 GB( system+gra+ przeglądarkai śmieci) oj widać DICE nie żartowało zalecane to medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 23:59, Numenpl napisał:

oj widać DICE nie żartowało zalecane to medium


Zalecane to high. Była już o tym wypowiedz jednego "guru", który odpowiada za grafikę w DICE.
Nie chce mi się teraz szukać tego twitta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować