Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dziękuję za odpowiedź. Najwyżej poszukam jakiś serwerów z nazwami "for noobs" tak jak to robiłem przy okazji grania w BFBC2. W tej grze na początku było całkiem przyjemnie, szczególnie gdy jeszcze nie wszyscy poznali mapki ale jak wróciłem do grania po przerwie to lądowałem w dolnej części tabeli i to mnie wkurzało więc ostatecznie przygodę z BC2 zakończyłem na 24 levelu.
Co do BF3 to preferuję na razie piechotę, pojazdy będę maksował dopiero potem jak zyskam parę ulepszeń. Na razie latam jak walnięty ze stockową bronią i jest ciężko bo przede wszystkim nie znam mapy a po drugie refleks innych osób (i celność) jest mówiąc dosłownie zabójcza. Metro próbowałem zgodnie z dawnymi sugestiami i tam najmniej mnie łoili. Za to na dużych scenach jest ciężko. Najbardziej podobała mi się obrona punktu B na mapce z Sekwaną w tytule chyba, gdzie przeciwnicy wchodzili masowo przez jedno przejście a ja stałem i na spółę spamowałem ogniem automatycznym aż dochodziło do nawet 750 punktów za akcję. Wydaje mi się, że CQ by mi siadło najbardziej (mam ten add-on za free), ale z drugiej chciałbym zaznać tej typowo BFowej gry czyli duże przestrzenie.
BF4 poczeka więc sobie, przede wszystkim muszę przejść kampanię, a Tytana zakupię za jakieś 4-5 miesięcy, jak stanieje o połowę. Rozważam wtedy jeszcze premium do BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:44, Agntx napisał:

Wydaje mi się, że CQ by mi siadło najbardziej (mam ten add-on za free), ale
z drugiej chciałbym zaznać tej typowo BFowej gry czyli duże przestrzenie.


Nie zmuszaj się do niczego :D Duże mapy są dobre dla snajperow i mechanikow, szturmowcy i wsparcie nie mają na nich zbytnio czego szukać. Dla tych dwóch klas najlepsze są gęsto zabudowane mapy z jak najmniejszą liczbą pojazdów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za odpowiedzi. Pograłem sobie teraz ze trzy godzinki w tego BFa i jest po prostu masakrycznie fajnie :) Bardzo dobrze, że w końcu mam odpowiedni komputer bo ta giera się tylko marnowała na półce. System zniszczeń po prostu wgniata w ziemie i to, co było w BC2 (a co dopiero czeka mnie w BF4!), mapy są fajne, rozgrywki emocjonujące, wszystko się wali, wybucha, niszczy, dlaczego za audio ta gra nie dostała 10/10? - miodek :) i to nie profesor.
Minusów jest kilka: na pewno trudność rozgrywki na tym etapie, dość mało serwerów, też te wszystkie efekty mogą czasem przeszkadzać no i minusy już typowe pode mnie - otóż nie radzę sobie zwyczajnie w małych conquestach. Najlepszy jestem w rushu i potem TDM, ale on mi się nie podoba. Rush jest jednak najmocniej we mnie zaszczepiony i to w niego będę grał też w BF4 (rzekomo tam jest marginalny już?). Też otwarte mapy muszę poznać, bo te mniejsze jak metro to już prawie daję radę na k/d 0.75 zrobić, jak i mieć ponad 2k punktów.
Dzięki tym trzem godzinom zarobiłem od 1lvl do połowy 6lvl a planuję chociaż dojść do 15lvl. Strasznie mało rzeczy się mi odblokowało a ogólnie w ilości sprzętu się gubię... Najchętniej biorę klasę wsparcia, to 90% moich punktów, najmniej, bo zero, snajpa ;)
Co do serwerów to grałem na angielskim ale na koniec mnie wywaliło (i premia przepadła). Rozumiem, że jak wyjdę podczas gry albo na ekranie zliczania punktów to też je tracę? No a na koniec poszedłem na polski ale tam od razu aim boty i wyzywali się tylko :) Ogólnie miła gra, a jej technikalia (video/audio) MIAŻDŻĄ każdą grę, jaka wyszła nawet teraz (oprócz BF4 rzecz jasna ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 00:00, Agntx napisał:

a co dopiero czeka mnie w BF4!


To samo ;p Bf4 to tak naprawdę trójka z paroma nowymi ficzerami, polecam ją jedynie osobom które nie miały styczności z z trójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2014 o 00:00, Agntx napisał:

Rozumiem, że jak wyjdę podczas gry albo na ekranie zliczania punktów to też je tracę?


Z tego co pamiętam to punkty zalicza nawet jak wyjdziesz w połowie rozgrywki. Problem ze zliczaniem punktów i ewentualną potrzebą wczytania się następnej mapy na serwerze w celu pewności co do zliczenia punków występował w BF2. Jak dostaniesz raport na battlelogu ze swojej gry, nieważne czy całej czy połowicznej ;) to znaczy, że punkty zostały dodane do Twoich statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masakra, jak ta gra mi się podoba :) I doceniam swoje marne umiejętności gdy wspiera mnie dobra drużyna, zupełnie jak nauczyłem się tego w BFBC2. Przed momentem dla przykładu wybrałem jakiś chory serwer niemiecki, w którym była mapka Metro (chyba moja ulubiona, bo znam ją jeszcze szczątkowo z bety, ale tylko trochę bowiem stary komputer ledwo brał to na LOW), chory dlatego, że kuponów w Rushu było... 500! Do tego bez snajpów i rakiet. Nie muszę chyba pisać, jak to wpłynęło na jakość rozgrywki i spam granatami (choć tu akurat nie ma się czym chwalić). Przez te 64 minuty rozgrywki nabiłem prawie 10.000 punktów, ratio k/d 1.14, ilość zabitych z tego co pamiętam koło 30 osób, mnóstwo baretek za support i grę w drużynie, do tego aż dwa poziomy podczas jednej gry w górę. Kurczę, to Metro tak mi się podoba, że rozważam zakup Premium do BF4 by mieć tę mapkę odświeżoną we Frostbite 3, ale może poczekam do przeceny na wakacje, bo na pewno będzie i zgarnę tę wersję za 70zł. Podkreślę jescze raz: seryjnie warto mieć w miarę mocny komputer by grać we współczesne gry bo niektóre z nich potrafią jeszcze przynieść radość :) Titanfall jednak poczeka - a w kolejce mam jeszcze przecież BF4 i Ghosts!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długo już nie odpalałem BF3, teraz mnie trochę naszło i tu pytanie: warto to jeszcze instalować? Są ludzie, którzy grają w trójkę, czy wszyscy się przenieśli do czwórki, a serwery 3 świecą pustkami? Nie uśmiecha mi się ściąganie prawie 20 giga na darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera mnie zaraz strzeli. Co 5 min wywala błąd serwera pobierania, nie można nigdzie odejść, bo trzeba wznawiać co chwila pobieranie....

Jaka byłą ta strona, gdzie był wszystkie staty z BF3? Z niej też się chyba gre odpala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:11, Ecko09 napisał:

cholera mnie zaraz strzeli. Co 5 min wywala błąd serwera pobierania, nie można nigdzie
odejść, bo trzeba wznawiać co chwila pobieranie....

Jaka byłą ta strona, gdzie był wszystkie staty z BF3? Z niej też się chyba gre odpala?


Ja z pobieraniem się wstrzymałem z taka prędkością nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:15, Isildur napisał:

Ja z pobieraniem się wstrzymałem z taka prędkością nie ma sensu...


U mnie leci maks prędkość tylko, że co kilka min(właściwie to co każdy 1% pobrany xD) jakiś błąd i musze wznawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:21, Ecko09 napisał:

U mnie leci maks prędkość tylko, że co kilka min(właściwie to co każdy 1% pobrany xD)
jakiś błąd i musze wznawiać.


U mnie nie chce iść więcej jak 36 kb/s ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Origin teraz nie chce się włączyć. :P Z BattleLoga też nie idzie gry odpalić, gdyż "serwery przeciążone". Co do pobierania: ściągałem przed południem, ale też miałem problem - mianowicie, jakoś w okolicach 54% przestał pobierać, tzn. pasek się przesuwał. Dopiero restart Origina pomógł. Teraz to chyba będzie trudniejsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:24, Isildur napisał:

U mnie nie chce iść więcej jak 36 kb/s ;/

U mnie 1,24 MB/s. ;D

Skoro w Watch Dogs nie mogę grac, to może sprawdzę czy kampania w BF jest naprawdę taka zła. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zawiesza się po kilku minutach (czasem po chwili), zarówno w singlu jak i multi. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 13:43, Ecko09 napisał:

Gra zawiesza się po kilku minutach (czasem po chwili), zarówno w singlu jak i multi.
Jakieś pomysły co z tym zrobić?


Sprawdzałeś temperatury podzespołów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:12, Sericulum napisał:

Sprawdzałeś temperatury podzespołów?


Zmniejszyłem ustawienia i teraz gra wiesza się zanim minie choćby 1 sekunda....

20140530144027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za poryty pomysł, by zamiast gry uruchamiała mi się strona internetowa, na dodatek wrzeszczaca o zainstalowanie jakiegoś syfu? o_O

Serio sam drm z Origina już nie wystarcza zeby zagrać w kampanię? :o

20140530160433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować