Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2014 o 00:33, Ecko09 napisał:

Podczas jednej z zawiech taki oto błąd wyskoczył.


Spróbuj wyłączyć xfire i inne tego typu programy. Ewentualnie wpisz początkowe słowa z tego raportu w google i poprzeglądaj tematy, bo widzę, że sporo osób miało takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ewidentnie problem z directem. Przeinstaluj go. Najlepiej na ten umieszczony w folderze gry lub na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 22:15, Kirabaxior napisał:

Meh, nie dziwię się że masz awersję grając w naprawde gowniane, darmowe koreańskie FPSy
:) BF3 jest rewelacyjny. O ile w Codzie jest rozpierdziel,tak tutaj trzeba się pilnować.
Liczy się nawet najmniejszy zmysł taktyczny.


Może dla nas takie są, bo nie mamy koreańskiej zdolności udawania, że ma się kilka dłoni i czas reakcji muchy wobec gazety :D W każdym razie wkurza mnie skakanie bez żadnych kar, tj. można wtedy strzelać i poruszać się na boki bez problemu. Mam nadzieję, że tego nie ma w BF3.

Dnia 30.05.2014 o 22:15, Kirabaxior napisał:

BFa nie ma na steamie.


Nie nie, chodziło mi o dopisanie BF3 do listy na Steamie jako grę spoza niego. Można tak zrobić z praktycznie każdą grą i traktować Steama jako wielki skrót do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2014 o 12:07, McFlash napisał:

Może dla nas takie są, bo nie mamy koreańskiej zdolności udawania, że ma się kilka dłoni
i czas reakcji muchy wobec gazety :D W każdym razie wkurza mnie skakanie bez żadnych
kar, tj. można wtedy strzelać i poruszać się na boki bez problemu. Mam nadzieję, że tego
nie ma w BF3.

Spokojnie. BF3 ma bardzo przystępny model strzału, na bliskie odległości mozesz walic z biodra, ale na średnie i dalsze lepiej żebys zatrzymal sie w miejscu i przycelował :)

Dnia 31.05.2014 o 12:07, McFlash napisał:

Nie nie, chodziło mi o dopisanie BF3 do listy na Steamie jako grę spoza niego. Można
tak zrobić z praktycznie każdą grą i traktować Steama jako wielki skrót do nich.

A fakt. Tylko po co? Przecież i tak nie zapisuje godzin :P Lepiej już w xfire się pobawić, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:12, Wszystkozajete napisał:

Jak to co? Logujesz się tymi samymi danymi co na originie i masz menu wyboru serwerów.

No tak tylko ze wyskakuje mi taki komunikat ;D

20140531151735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:17, Kubson023 napisał:

No tak tylko ze wyskakuje mi taki komunikat ;D


Komunikat jasno i wyraźnie twierdzi, że masz po prostu za starą kartę graficzną, która nie wspiera DirectX10. Trochę to dziwne, bo 8600, z tego, co pamiętam, DX10 miała. Może spróbuj najnowsze sterowniki ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:21, Ring5 napisał:

Komunikat jasno i wyraźnie twierdzi, że masz po prostu za starą kartę graficzną, która
nie wspiera DX10.

czyli rozumiem ze na pc sb nie pogram? ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:22, Kubson023 napisał:

czyli rozumiem ze na pc sb nie pogram? ;c


Edytowałem poprzedniego posta - spróbuj ściągnąć nowsze sterowniki, może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:17, Kubson023 napisał:

No tak tylko ze wyskakuje mi taki komunikat ;D


1. Za stara karta graficzna (ale GF 8600 raczej nie jest za stary).
2. Nie masz zainstalowanego DirectX 10 (to możliwe w ogóle, jeśli ma się karte go obsługującą? xD)
3. Masz Win XP, BF3 na XP nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 17:27, Ecko09 napisał:

1. Za stara karta graficzna (ale GF 8600 raczej nie jest za stary).
2. Nie masz zainstalowanego DirectX 10 (to możliwe w ogóle, jeśli ma się karte go obsługującą?
xD)
3. Masz Win XP, BF3 na XP nie ruszy.

Win 7 sterowniki zaktualizowane gra odpala już normlanie ale strasznie tnie ;D więc se nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 18:50, Eternal101 napisał:

Zmniejszałeś detale i rozdziałke?

Taa i to nic nie daje, chodzi jak kosiarka. Trudno przeżyję mam przecież jeszcze 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę rund na różnych mapach i widzę, że gra przeżywa drugą młodość ;]
A jeśli chodzi o nowych graczy, to niektórzy robią za turystów na mapie, z kolei inni mimo niskiego levelu potrafią dać nieźle w kość (pewnie ograni w innych częściach gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 23:45, Wszystkozajete napisał:

Pograłem parę rund na różnych mapach i widzę, że gra przeżywa drugą młodość ;]
A jeśli chodzi o nowych graczy, to niektórzy robią za turystów na mapie, z kolei inni
mimo niskiego levelu potrafią dać nieźle w kość (pewnie ograni w innych częściach gry).


Ja lamie jak cholera xD http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Marrcinusss666/stats/1053765614/pc/
Ale ja wcześniej nie grałem, teraz miałem super serię ale mnie wywaliło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 00:05, Isildur napisał:

Ja lamie jak cholera xD http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Marrcinusss666/stats/1053765614/pc/
Ale ja wcześniej nie grałem, teraz miałem super serię ale mnie wywaliło ;/


Spoko ja jak zaczynałem w trójkę (a wcześniej miałem tylko krótki epizod z 2 częścią) to każde zabicie przeciwnika było małym świętem ;]
Teraz po dłuższym ograniu trójki (choć i tak się jeszcze pułkownika nawet nie dosłużyłem) i pograniu trochę w czwórkę potrafię zagrać dobre zawody, choć wciąż zdarzają mi się słabe mecze, sporo zależy do jakiego zespołu trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 00:05, Isildur napisał:

Ja lamie jak cholera xD http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Marrcinusss666/stats/1053765614/pc/
Ale ja wcześniej nie grałem, teraz miałem super serię ale mnie wywaliło ;/


Początki zawsze są najtrudniejsze :D Szczególnie dłuższy czas po premierze, kiedy większość graczy ma już dziesiątki godzin gry za sobą. Najlepiej szukać jakichś serwerów noob friendly :)
Jak teraz czasami gram w BF4 (nie powiem, niezły jestem, przez pewien czas byłem w pierwszej dziesiątce pod względem skilla w Polsce) i widzę kolesi z k/d ratio w rundzie na poziomie 0,1 to żal mi się ich robi. Trafiają na bardzo cięzką rundę, w ktore najlepsi zabijają dziesiątki przeciwników i nie mają pojęcia co robić. Sam to przeżywalem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, myślałem, że będę lamił 100 razy gorzej xD Najwyraźniej ogranie z Bad Company 2 sprzed paru lat pomaga nieco^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować