Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Czemu na niektórych mapach nie mogę wybrać sobie AK-74M? Dopiero zaczynam i jedynie bronie jakie mam to te AK i M16A jakieś, z którego mi się fatalnie strzela...oni serio robią ograniczenia na początkowe bronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 11:56, Ecko09 napisał:

Czemu na niektórych mapach nie mogę wybrać sobie AK-74M? Dopiero zaczynam i jedynie bronie
jakie mam to te AK i M16A jakieś, z którego mi się fatalnie strzela...oni serio robią
ograniczenia na początkowe bronie?


Bo pewnie grasz Amerykanami, a AK-74M jest dostępna tylko dla Ruskich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak zginę to da się jakoś od razu odpalić menu pauzy czy menu akcesoriów czy muszę się za każdym razem gapić jak głupi przez kilka sekund na osobnika co mnie zabił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku gram na HC (juz 3 lub 4 dzien) i jestem strasznie zawiedziony... hardcore powinien byc hardocre.. a nie, ze koles na klate przyjmuje pol magazynku ze SCARA... w codach (przynajmniej MW 1 i 2) jeden-dwa strzaly i buzka.. a tutaj tylko hs daje gwarantowanego killa za jednym straszlem. Az boje sie pomyslec ile trzeba strzelac nie na hardcorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie przejść kampanii przed rozpoczęciem gry multiplayer?
Właśnie skorzystałem z promocji na origin i pobrałem mojego bf3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest do dupy. Tzn misje są efektowne, ale całość nie dość że jest strasznie zabugowana, to i nudna. Choć postrzelać możesz, zobaczysz jak się bronie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam.

Czytam ten wątek i widzę że Battlefield 3 cieszy się jeszcze niezłą popularnością. Właśnie zastanawiam się nad kupnem battlefielda 3 (treaz na origin jest promocja). Nigdy nie grałem i chciał bym się zapoznać z serią.

Tylko czy opłaca się kupić BF3? tzn czy idzie spokojnie pograć na multi bez ciągłego wyszukiwania serwerów z graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć to ja wiem że znajde ludzi do gry... zapewne do BF 1942 też dało by się znaleźć. Ale tu chodzi o to czy nie będzie trzeba jakoś specjalnie grzebać za serwerami.

Tak wiem że do wczoraj był za darmo :-P Ale u mnie to normalka... zawsze przegapiam promocje, ale na odwrót... np. jak kupowałem mass effect 3 to kilka godzin później była promocja i można go było kupić za 16 zł.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie za odpowiedź.

Ale jeszcze jedna sprawa. Nie chce kupować pakietu premium tylko zwykłą edycje. Doradźcie mi w jakie dodatki powinienem się zaopatrzyć? Tak do około 50 zł za wszystko, na pewno kupię siły pancerne a jak z resztą?

A te całe pakiety to tylko odblokowywanie broni? tzn. że te bronie bez pakietów będą w grze ale będzie trzeba je odblokować prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakietów się nie opłaca, poza tym jest też promocja na DLC:

Dogrywka, Decydujące starcie, Siły pancerne. - Każda po 8,70 zł :)

Pakiety to tylko bronie i ewentualnie ulepszenia do nich odblokowują więc moim zdaniem lepiej DLC gdzie dostajesz nowe mapy, bronie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ale jeszcze jedna sprawa. Nie chce kupować pakietu premium tylko zwykłą edycje. Doradźcie

Dnia 04.06.2014 o 13:27, dejmien255 napisał:

mi w jakie dodatki powinienem się zaopatrzyć?


Back to Karkand - ze względu na mapy ("stare, ale jare") warto mieć. Pozostałe mozesz sobie spokojnie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest moim zdaniem denna, jedynie multi ratuje grę bo tam bawię się świetnie mimo, że więcej ginę niż zabijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś jeszcze gra zaczyna klatkować po godzinie, dwóch? Nie powiem ile razy przez to już ginąłem...szału można dostać przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:35, Ecko09 napisał:

Komuś jeszcze gra zaczyna klatkować po godzinie, dwóch? Nie powiem ile razy przez to
już ginąłem...szału można dostać przez to.


Nie, mnie wywala z serwerów, ale to wina routera niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować