Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Ja to nigdy nie gram dłużej niż godzinę, bo niestety laptop się przegrzewa i gra gorzej działa. Dużo jeszcze zależy od temperatury otoczenia, pamiętam, że jak dawno temu grałem w czasie lata to ciężko to szło ;/

A jeśli chodzi DLC to Back to Karkand warto ze względu na świetne mapy, oprócz tego można jeszcze pokusić się o któryś DLC z dwójki Close Quarters albo Armored Kill, w zależności od tego czy lubi się szybką rozgrywkę na małej przestrzeni czy jest się urodzonym czołgistą ;] Chociaż nie wiem czy jeszcze ktoś w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:35, Ecko09 napisał:

Komuś jeszcze gra zaczyna klatkować po godzinie, dwóch? Nie powiem ile razy przez to
już ginąłem...szału można dostać przez to.

ja tak miałem mi pomogło origin ustawić na offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 na gram.pl za 50 zł to jest zwykła wersja bez żadnych DLC prawda? Chyba będę musiał zakupić na gram.pl bo na originie widzę że nie ma możliwości płatności przez przelew bankowy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się może ktoś kiedyś z takim problemem przy aktywacji? "Nie można aktywować gry Battlefield 3 na tym komputerze za pomocą wybranego konta origin...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 12:11, dejmien255 napisał:

Spotkał się może ktoś kiedyś z takim problemem przy aktywacji? "Nie można aktywować gry
Battlefield 3 na tym komputerze za pomocą wybranego konta origin...."


" Some players have reported that after recently downloading and installing Battlefield 3 their game does not activate in their Origin My Games list. We''re investigating this issue and are working to get you back into your game as quickly as possible. Thanks for your patience and stay tuned for updates."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś fajne serwery do Squad DM i Szturmu, na których mapy NIE lecą ciągle te same mapy? Strasznie mało jest takich serwerów, gdzie skończy się mecz i wskakuje następna mapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj kampanię i naprawdę jestem zawiedziony, liczyłem na coś więcej, moim zdanie kampania krótka oraz nie miała polotu to już lepiej mi się w kampanie Call of Duty MW 3 grało jakoś tamta fabuła była ciekawsza. Ale mimo wszystko Multiplayer BF 3 m całkiem dobry i świetnie się gra, byle tylko mój router nie wywalał mnie co godzine z serwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/IEcko09I/stats/217597263/pc/

U was też pokazuje na 0 staty? Wyczyściłem ciasteczka przeglądarki, bo się coś popieprzyło wcześniej. Wchodzę n battle loga, a tu wyzerowało mi statystyki, wchodzę do gry i nie mam unlocków, żadnych! wtf?!?! Co ja mam z tym zrobić? Tylko nie mówcie, że nic się nie da robić i muszę od nowa zaczynać, bo poleci od razu ininstall...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Origin dzis jakies fochy strzelal, ja nie mam zaktualizowanych statow za trzy gry. Moze do jutra wszystko naprawia i bedzie si. W razie co napisz ticketa do obslugi technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z ta grą w przeciągu kilku ostatnich dni? Przed chwilą zagrałem trzy mapy i na dwóch zaczynałem od 1 levela bez żadnych unlocków, a kolejny, gdzie wszystko niby było ok poczęstował mnie craschem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 13:30, Ichvander napisał:

Problem ze statami i unlockami dalej nierozwiazany... najgorsze jest to, ze nie ma zadnej
oficjalnej odpowiedzi co sie dzieje :/


Pewnie jest to związane z tym: "Some players have reported that after recently downloading and installing Battlefield 3 their game does not activate in their Origin My Games list. We''re investigating this issue and are working to get you back into your game as quickly as possible. Thanks for your patience and stay tuned for updates."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi kiedy to wszystko się naprawi... to nie jest dobre uczucie gdy patrzysz na ikonke nowej gry i nie możesz sobie pograć... ale przynajmniej mam czas żeby pouczyć się do sesji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej ta działa....teraz wystarczy 30 min. gry i gra tak klatkuje, ze się kompletnie grać nie da, co śmieszniejsze, im mniejsze ustawienia grafy dam tym gorzej chodzi...origin offline nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 22:29, PsyhoSpider napisał:

Gra przestała być grywalna. Podczas gry dotaję wszelkie nagrody, awanse itd. jednak w
statystykach zero progresu. Super prezent zrobili.


tego nie doświadczyłem, ale z kolei pojawił się u mnie inny problem. Momentami Ping w grze jest tak wysoki, że albo sam wyłączam bo się nie da grać albo łapię kicka. Staje się to uciążliwe, zwłaszcza, że to jedyna gra, która cierpi na ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować