Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 19:37, Last_Aid napisał:

Ściągnąłem betę, uruchamiam, a tu mnie wywala na jakąś stronę. Czy ktoś może mi wytłumaczyć
czemu nie mogę tego uruchomić?

by grać w bete musisz mieć odpalne następujące rzeczy -> origin(by gra odpaliła)->przeglądarkę(by móc odpalić i z niej wybierasz serwery)->grę


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:32, Pernia napisał:

Battlefield 3: Fail of the Year edition. Dobrze, że jest Beta, bo teraz, to ja napewno
tego nie kupie.

moja przygoda z betą trwała całą godz. po czym wynocha z tym gównem wracam do BC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 19:42, Numenpl napisał:

by grać w bete musisz mieć odpalne następujące rzeczy -> origin(by gra odpaliła)->przeglądarkę(by
móc odpalić i z niej wybierasz serwery)->grę


Ok, Wszystko mam odpalone, Origin, Opere, ale na ta stronkę nie mogę się zalogować, w tym problem. Z reszta jest napisane "Your account is not allowed to login". Właśnie nie wiem o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Nie było tak tragicznie, lagów nie miałem, ale ludzie z tego samego teamu bez przerwy nawzajem się zabijają, ciężko odróżnić wroga od przyjaciela.
A najgorsze było, jak na serwer wlazł jakiś pieprzony nolifer (bo tylko tak można nazwać człowieka który w ciągu trzech dni uzyskał 35 level) z odblokowanymi pierdołami. Żeby jeszcze grał fair, ale gdzie tam, nawet nie uzbrajał ładunków, po prostu bezczelnie zakradał się na sprincie i od tyłu rozwalał cały squad, psując zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:48, Last_Aid napisał:

Ok, Wszystko mam odpalone, Origin, Opere, ale na ta stronkę nie mogę się zalogować, w
tym problem. Z reszta jest napisane "Your account is not allowed to login". Właśnie nie
wiem o co w tym chodzi.

A zapomniałem o tym wspomnieć i tu uwaga właściciele Tier 1 MOH mogą się wk*rwić.

Pic polega na tym że trzeba na strone EA się zalogować i zweryfikować konto wtedy dopiero można grać w betę z poziomu origin gówno zrobisz. A dlaczego wspomniałem o MOH - proste ponoć to było warunkiem uzyskania early acces ale coś EA cicho na ten temat. Dopóki tego nie zrobisz bety nie odpalisz. XD ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:48, Last_Aid napisał:


> by grać w bete musisz mieć odpalne następujące rzeczy -> origin(by gra odpaliła)->przeglądarkę(by

> móc odpalić i z niej wybierasz serwery)->grę

Ok, Wszystko mam odpalone, Origin, Opere, ale na ta stronkę nie mogę się zalogować, w
tym problem. Z reszta jest napisane "Your account is not allowed to login". Właśnie nie
wiem o co w tym chodzi.


Loguj się mailem, na który masz konto a nie loginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dodaj do tego że niby spawn jest chroniony tak jak w BC2 ale to gówno prawda bo ciągle jak gram ktoś u nas w metro na respie siedzi i mnie zabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:53, Numenpl napisał:

no dodaj do tego że niby spawn jest chroniony tak jak w BC2 ale to gówno prawda bo ciągle
jak gram ktoś u nas w metro na respie siedzi i mnie zabijał.

Może właśnie członek zespołu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:54, Darkstar181 napisał:

> no dodaj do tego że niby spawn jest chroniony tak jak w BC2 ale to gówno prawda
bo ciągle
> jak gram ktoś u nas w metro na respie siedzi i mnie zabijał.
Może właśnie członek zespołu :P

ehem raczej nie bo koleś jest na czerwono i naszywkę ruskich a nasi mieli US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciut się dziwie tym tak negatywnym opiniom, które wystawia np Numenpl. W sumie nic nie napisał o samej grze, a tylko o tym, że jemu najwyraźniej słabo chodzi.

Jeśli chodzi o technikalia z mojej strony to jestem pozytywnie zaskoczony optymalizacją bo gra mi śmiga w detalach Ultra w 1280x1024, przy czym mam jeszcze kilka ustawień wyciągniętych w sterowniku ponad to co gra oferuje. Co do Battleloga to się zgadzam, podobnie jak do Origina. Straszne to, drętwe, nieintuicyjne, robi śmietnik w systemie i na pulpicie tylko i jeszcze nie pozwala na normalne odpalenie gry. Cóż jednak samej gry to nie rujnuje, a nie do takich rzeczy się już musieliśmy przyzwyczajać :).

A sama gra? Cóż... jest tak niesamowicie słaba, że od razu po wyjściu z bety zrobiłem preorder. No DNO po prostu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoje niezadowolenie ze sposobu w jaki co poniektórzy traktują Cię jako klienta, nie usprawiedliwia to jednak użytego przez Ciebie słownictwa bo swoją opinię mogłeś równie dobrze przekazać w sposób kulturalny.
ostrzeżenie za niekulturalne słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czekałem na to fanboy który zwraca uwagę a nie czyta ze zrozumieniem. Druga sprawa w becie nie ma ultra detali to są najwyżej high i to niepełne na twitter chyba dali do zrozumienia. Po trzecie nie napisałem jak mi chodzi ale skoro chcesz wiedzieć dobra grałem na HIGH w 1440x900 bo różnicy w fps między low-medium-high u mnie nie było zbytnio co się zdziwiłem - rozdziałka też żadna różnica no 1 fps.

Wybacz ale bardziej popier****nego systemu to jeszcze nikt nie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu mi sie udalo odpalic gre. Nie wiem jak ale dziala mi na Ultra High, ze wszystkim na max nawet AA x16 w 1920x1080 rozdzielczosci. Co prawda mam dobra karte graficzna ale tylko dwu rdzeniowy procesor.

- Intel Core Duo E8400 3.00GHz
- 4gb Ramu DDR3
- Radeon XFX 6970 2048 mb
- Windows 7 64 bit

Generalnie troche cielo na poczatku ale sie ustabilizowalo i jest ok, zawsze moge AA zmniejszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale serio chłopcze opanuj emocje. Żadnym fanboyem nie jestem i nie życzę sobie tutaj konieczności ścierania twojego jadziku z monitora. Zagrałem, podobało mi się, przyjmij to do wiadomości. Jeśli nie przyjmujesz to chociaż naucz się dyskutować w rzeczowy sposób, a nie przez rzucanie w innych epitetami. Skoro czekałeś na to jak fanboy się odezwie to znaczy, że naprawdę masz przykre zajęcia.

Już raz admin Cię upomniał nie dawaj mu powodu by musiał to robić po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Origin
Instalując Origin na partycji C można później pobierać i instalować gry z Origin na partycji D?
Czy działa to na tej zasadzie: tam gdzie Origin tam i gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to moja pierwsza strzelanka multi (postanowiłem zabrać sie i za ten gatunek), Jestem cienki na razie, może z czasem nauczę się dobrze grać.

Ps. Głupie pytanie, gdzie zmienia się rozdzielczość i detale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:18, Numenpl napisał:

to bardzo proste w becie nie ma ultra detali to są po prostu high detale jak w przypadku
bety BC2


Wlasnie tak myslalem sobie, bo nie zauwazylem roznicy zbyt duzej jak przestawilem ustawienia, ale tak jak wyglada to spoko, moge tak grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować