Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2011 o 12:46, Neleron napisał:

- Przytrzymywanie klawisza do kucania
- System Origins, Battlelog - kurna kto to wymyślił ???


Właściwie po naciśnięciu bodajże "x" zmieniasz pozycję na kucnięcie (co za dziwne słowo :D). Bardziej boli mnie to, że gdy później biegniesz to po zatrzymaniu się znów musisz kucnąć, gra nie zapamiętuje pozycji. A szkoda, obecne ustawienie przydałoby się tylko gdy biegniesz z pozycji leżącej.

Battlelog to świetna opcja, ma tylko jedną wadę (poza niedociągnięciami, które mam nadzieję usuną) mianowicie tylko w ten sposób można uruchomić grę. To świetne narzędzie socjalne z szybkim dostępem do statystyk i forum. Plusem są też dla mnie raporty po walce. To co dzieje się wewnątrz gry to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedź w sprawie kucania.
----------
Martwicie się snajperami? W BC 2 też tak było i tydzień później były serwery z max 2 snajper lub 4.
Problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2011 o 12:53, Lailonn napisał:

To, że drużyna atakująca kampi to WASZA wina. Ten problem występuje w każdej grze FPS
na przestrzeni 10 lat. Wszyscy chcą być snajperami i walić HSy z kilometra. W UT czy
Quake to mogło być dobre. W grach z celem misji NIE.

Amen to that. Snajperzy są wkurzający, ale jak tylko widzę że w atakującej drużynie jest ich conajmniej 5-6, to już wiadomo że obrońcy mają wygraną w kieszeni, i to w pierwszym stadium meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię snajperem pobiegać, ale zdejmuję optykę i na muszkę-szczerbinkę gram + uchwyt i w tunelach metra latarka. Ale to tylko do samopowtarzalnych snajperek. Jednocześnie zachowują skuteczność na dystans i mogą być wykorzystane w bliskich spotkaniach. Zresztą snajper ma mobilny spawnpoint, co też się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tyle, że mapy są niesamowicie zrobione: Ostatni etap Metro, to po prostu miazga - jak w filmie albo w dobrze zrobionym singlu ( ostrzeliwanie z okien przy jednoczesnym assystowaniu twojej drużyny w uzbrajaniu celu - świetne )

Nie mogę się doczekać reszty map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też występują tak skandalicznie duże lagi? Grać się nie da, gdyż ping na oko oscyluje u mnie koło 300-500 ms. Tylko ja mam takie problemy, czy więcej osób tak ma? I co z tym zrobić, bo zwyczajnie się grać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj servera ręcznie z najmniejszym pingiem, ale to pewnie wina twojego internetu ponieważ największe lagi było wczoraj i w większości na serverze caspian. Teraz żadnych lagów nie odczuwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest wina mojego internetu, chyba że mam jakieś porty po blokowane, ale wtedy raczej nie połączyłbym się do serwera. Ale zrobię tak jak mówisz, wyszukam ręcznie serwer z najmniejszym pingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wróże, że ten cały battlelog i uruchamianie przez niego gier długo nie pożyje, albo coś zmienia (zostanie jako witryna społecznościowa) albo go usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:19, Zbicku napisał:

Coś wróże, że ten cały battlelog i uruchamianie przez niego gier długo nie pożyje, albo
coś zmienia (zostanie jako witryna społecznościowa) albo go usuną.

Mi tam się bardzo podoba :) Można szybko wskoczyć do gry, a przy okazji zobaczyć statsy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:35, byverter napisał:

> Coś wróże, że ten cały battlelog i uruchamianie przez niego gier długo nie pożyje,
albo
> coś zmienia (zostanie jako witryna społecznościowa) albo go usuną.
Mi tam się bardzo podoba :) Można szybko wskoczyć do gry, a przy okazji zobaczyć statsy
itp.

zależy co oznacza szybko bo tutaj to bym polemizował bo to np. takie Steam w momencie wydania portala 2 szybciej zaskakiwał przy zmianie serwera w tf2 podczas gry patrzyłem sobie na staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:49, byverter napisał:

IMO to fajnie wyszło. Ciekaw jestem jak VoIP się sprawdzi.

tu obstawiam że do kitu skoro w BC2 do dziś tego nie zrobili jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pograłem w betę i powiem że na sprzęcie i5 760 8gb ram i Asus HD6850 chodzi mi na full HD ze wszystkimi ustawieniami na maxa bez żadnych tam zacięć jedynie czasami ping skoczy i wszystko skacze na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grających w Battlefield''a 3 zapraszam na kanał Teamspeak 3:

Teamspeak 3
Serwer: 195.117.148.59
Kanał: Street Kings

Serwer świeży, więc jest tylko nasz kanał jak narazie, gorąco zapraszam do gry zespołowej i przebywania na kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować