Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2011 o 21:16, lord0 napisał:

jestem wielkim fanem BF ale tą Bete ewidentnie zrąbali. Grafika fajna ale zbytnio nie
ma jak po testować zniszczeń i pojazdów, w menu nie mogę się za nic rozeznać a pomysł
z origin i przeglądarka szkoda komentować. Do tego pełno lagów i błędów ...



Błędów tak, ale lagów? Jak ręcznie wyszukujesz serwery masz 0 laga.

Stosuj się tego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest bardzo ładna, dźwięki broni w porządku, nie mam lagów ale - Frosbite 2 i te całe Destruction to chyba jakaś kpina. Według ich toku myślenia mógłbym z kolegami kopać za pomocą c4 dołki aż do wody a tu nawet pomnika nie mogę zniszczyć -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 21:34, lord0 napisał:

szukałem ręcznie ale niestety w miejscu gdzie powinien być ping mam "-" co zbyt pomocne
w doborze serwera nie jest.



Też tak miałem na początku:

Pomogło

- Reset PC
- Reset Origins i battleloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:09, Damianuss1 napisał:

Widzę, że moim ulubionym typem żołnierza będzie ponownie facet z defibrylatorem. Exp
leci jak szalony :p.

True. Koniec mapy i 3 awanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę musiałem ustawić na minimalnych w rozdzielczości 1280x1024 i gra działa tak sobie. Ogólnie bardzo mało FPS-ów mam w grze, chociaż zbyt wysokiej wydajności nie zauważyłem zmieniając grę z średnich na wysokie. Co prawda mam skandaliczne wręcz lagi w grze, więc efekt wydajności grafiki też może nie być zbyt kompletny. Ogólnie jutro zamierzam trochę popróbować z grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Phenom 9600B Quad-Core Processor (4 CPUs), ~2.3GHz
2048MB RAM
NVIDIA GeForce 9600 GT
Rozdziałka 1400x na coś tam
Gram na low, grafika nie odstaje od dzisiejszych standardów, ale co najważniejsze, gra się płynnie.

Drugi dzień testuję betę i ŻADNYCH problemów z uruchomieniem. Jak czytam posty niektórych to mam wrażenie że gramy w inną grę. Narzekania na brak destrukcji? Naprawdę chyba gramy w inną grę. Atakujemy, z 4 gości w jednym pomieszczeniu, ruscy wrzucają granaty, strzelają na ślepo, latarki lasery, ogólnie rzeźnia. Dzielnie się bronimy i.. nagle kaboom. Scena jak z Szeregowca Ryana. Ścianę ktoś wysadził i między nami a ruskimi, tylko powietrze. Maksi rzeź mod on :D Wyrzutnie granatników dorabiają dodatkowe wejścia aż miło, schowanie się za murkiem też często nie jest dobrym pomysłem. Z drugiej strony, jak ktoś wspominał, próbowanie "wdetonować" się 10m pod ziemię nie wchodzi w rachubę.

Lagów też nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 21:48, Neleron napisał:

> szukałem ręcznie ale niestety w miejscu gdzie powinien być ping mam "-" co zbyt
> pomocne w doborze serwera nie jest.

Dnia 30.09.2011 o 21:48, Neleron napisał:

Też tak miałem na początku:
Pomogło
- Reset PC
- Reset Origins i battleloga

Ja mam obydwa, niektóre serwery z pingiem nawet od 30 a niektóre z "-", wystarczy parę razy przefiltrować listę serwerów, żeby znaleźć serwer z przyzwoitym pingiem. A te serwery z pingiem "-" omijam szerokim łukiem. Sądzę, że w chwili filtracji miały tak duży ping, że zamiast pingu pokazał się myślnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, IMO, największą wadą BFa są ludzie w to grający. Człeki grają jak w jakiegoś CoDa. A tu trzeba trochę wolniej. Dodatkowo, współpraca! Póki co, z tyloma rambo, we 4 znajomych z Project Reality da radę wygrać całą mapę. Killstreaki rzędu 12 to żaden problem, przy ataku! Wolniej ludzie, wolniej i współpracować, to nie ta gra kufa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są supporci jeszcze żaden nie rzucił mi ammo mimo że dostaje się za to punkty i po jakimś czasie muszę biegać tylko z pistoletem albo dać się zabić bo nie mam ammo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z uruchamianiem tylko z płynnością. Gra chodzi tak samo na low jak na ultra. 12fps. Na początku jak ustawiłem low to miałem 50fps, nawet jak na bete to optymalizacja leży.
Ps. na kaźdym serwerze tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:42, Stalker69 napisał:

Póki co, IMO, największą wadą BFa są ludzie w to grający. Człeki grają jak w jakiegoś
CoDa. A tu trzeba trochę wolniej. Dodatkowo, współpraca! Póki co, z tyloma rambo, we
4 znajomych z Project Reality da radę wygrać całą mapę. Killstreaki rzędu 12 to żaden
problem, przy ataku! Wolniej ludzie, wolniej i współpracować, to nie ta gra kufa!

to akurat jest problem wszystkich gier z serii bf nie tylko tej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:48, Numenpl napisał:

to akurat jest problem wszystkich gier z serii bf nie tylko tej bety

W BF2 było więcej współpracy. A w BC2 bardzo mało grałem, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niz kampusy lezace po zakamarkach, trzeba ich szukac jak grzybow w lesie. Najlepiej tez na lezaco, zeby nie dostac kulki nie wiadomo z jakiej dziury;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:46, sylwasss napisał:

Najgorsi są supporci jeszcze żaden nie rzucił mi ammo mimo że dostaje się za to punkty
i po jakimś czasie muszę biegać tylko z pistoletem albo dać się zabić bo nie mam ammo.
:(

True, true. Ze dwa razy, przy ataku, miałem taką sytuację, nawet po 5 razy podnosiłem po trupach broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką małą, ale trochę irytującą pierdołę. Kiedy zamontujemy sobie do karabinu chwyt/tą rączkę to i tak nie ma animacji trzymania jej... nasz postać nadal trzyma karabin tak jak wcześniej pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:59, Stalker69 napisał:

> to akurat jest problem wszystkich gier z serii bf nie tylko tej bety
W BF2 było więcej współpracy. A w BC2 bardzo mało grałem, więc się nie wypowiadam.

w BC2 dzięki becie BF3 wywiało większość noobków ale do dziś na czacie można zobaczyć np. na rush teksty typu "co za skończony debil dał obronie bradley''a??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:59, kodi24 napisał:

Lepsze to niz kampusy lezace po zakamarkach, trzeba ich szukac jak grzybow w lesie. Najlepiej
tez na lezaco, zeby nie dostac kulki nie wiadomo z jakiej dziury;

Nie rozumiem narzekań na kamperów. Koleś siedzi w jednym miejscu, więc co to za problem go załatwić skoro ciągle tam siedzi?! To mnie zawsze śmieszyło, przecież kampienie ułatwia zabicie tegoż gościa.
A biega się od osłony do osłony i mało kiedy oberwiesz od snajpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 23:00, Damianuss1 napisał:

Zauważyłem taką małą, ale trochę irytującą pierdołę. Kiedy zamontujemy sobie do karabinu
chwyt/tą rączkę to i tak nie ma animacji trzymania jej... nasz postać nadal trzyma karabin
tak jak wcześniej pff.

Hahahaha :D To nie jest błąd. Chłopaki z DICE odrobili lekcję. Zaraz poszukam, może znajdę. Tak czy wspak, postać dobrze ją trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować