Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 17:34, Fimbulvinter napisał:

Co za idiota robił tą grę. To, że można leżeć to jest porażka jakaś. Wszyscy kampują.
Pojedynki wygrywa ten co się lepiej w krzakach zamaskuje lub kto pierwszy biegnącego
przeciwnika zauważy.

To właśnie dla takich jak ty, nowy cod, o którym wspominałem wyżej wprowadzi celowniczkową rewolucję w fpsach. Nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 17:51, Pernia napisał:

Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale ja wolę się dobrze bawić, niż spuszczać się przy realistycznych obrażeniach.

To jest najlepsze. Hahahaha.
"Dobra zabawa to taka, jaką ja uważam za dobrą, a jak ty chcesz inaczej to jesteś gupi i to czym się jarasz też jest gupie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć , mam nadzieje że mi ktoś pomoże . Wczoraj ściągałem Betę Bf3 przez Origin i napisane miałem że gra mi się ściągneła ( 100% ) i do końca po zostało ( 00.00.00 ) I nie mogłem jej zainstalować , Zostawiłem włączonego Origina , po czym wyszedłem na dwór , wracam i widzę że nadal nie mogę zainstalować gry ( cały czas napisane miałem transfer 60KB/s ) tak jak gra by się jeszcze ściągała ale tak jak wspomniałem wyżej napisane było 100%.
Najlepsze jest to że Beta zajmuję 3.9Gb a mi się ściągneło 5.4GB nie mam pojęcia jakim cudem. :D.
Zdenerwowałem się usunołem to co się ściągneło i odinstalowałem Origin. Dzisiaj zainstalowałem jeszcze Origin jeszcze raz i za czołem pobierać Betę na nowo , teraz patrzę i ściągneło mi się 97,24% gry czli 3.8GB na 3.9GB z transferem 56.7KB/s czyli do końca zostało mi 100mb a napisane mam że pozostało do końca 2godz. 33min.
Wiecie może dlaczego tak mam , bo jak będę miał ten sam problem że napisane będzie 100% do końca 00.00.00 i będzie transfer i gra mi się nie będzie chciała zainstalować to się jednym słowem wku...
Bo chcę zobaczyć czy mi BF3 wejdzie :D.
Pomocy :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2011 o 17:51, Pernia napisał:


> sekund/ kilka minut.
Jeżeli ty tak poważnie odbierasz grę, to proponuję udać się do lekarza na odwyk. Battlefield
NIGDY nie był symulatorem i NIGDY nie powinno być 1 shot = 1 kill. Tak się składa, że
na Militariach się trochę znam, ale nijak mają się one do gier. I gie mnie obchodzi ile
kości miałbym po jednym strzale w klate połamanych - to jest gra i tu ma się liczyć refleks
i skill, a nie odwzorowanie z prawdziwego świata. A przynajmniej nie, dopóki gra nie
jest oznaczona tagiem ''Symulator''.


Specjalnie dla ciebie policzyłem ilość kul z odległości około 1-2 m potrzeba 3-4 .


Nie, ale myślałem nad karierą psychologa, specjalnie dla ludzi z podobnymi problemami jakie ty masz. :)


-------------
Sam również wolę się dobrze bawić i właśnie fakt, że przeciwnicy padają po 3-4 strzałach a nie po 6-10 jest dla mnie jak najbardziej przyjemny.

Mówię o black hawku z BF : BC 2 . Grałeś? Wątpię jeżeli twierdzisz inaczej po ilu zabija się ludzi z bh na normal w BF:BC 2 .

A dla mnie 3-4 jest ok.

-------------

Mów co chcesz, mi to nie przeszkadza - nie znamy się więc tym bardziej cokolwiek powiesz nt. mojej osoby, nie ma znaczenia.

----------------
Lub kampisz :)


-----------

Czy kiedykolwiek powiedział, że grałeś w COD''a lub jesteś jego fanem? Nie po prostu zasugerowałem coś, a to nie to samo ;]

------------

A czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 17:51, Pernia napisał:

Battlefield NIGDY nie był symulatorem i NIGDY nie powinno być 1 shot = 1 kill.


Ehm. Dlatego, że Ty tak twierdzisz?

Skoro ktoś lubi faszerować wrogów w celu eksterminacji trzema magazynkami ma moje błogosławieństwo. Zostanę jednak przy tej jednej kuli. Szczególnie, że gram snajperem ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:00, Stalker69 napisał:

> Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale ja wolę się dobrze bawić, niż spuszczać się
przy realistycznych obrażeniach.
To jest najlepsze. Hahahaha.
"Dobra zabawa to taka, jaką ja uważam za dobrą, a jak ty chcesz inaczej to jesteś gupi
i to czym się jarasz też jest gupie".

Parafrazując:
"Dobra gra to Bf3, bo ja uważam ją za dobrą, a ty jak chcesz inaczej to jesteś głupi i ten CoD którym się jarasz teżjest gupi".
Twoje zachowanie dorównuje babciom spod krzyża, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:12, gogiell napisał:

Parafrazując:
"Dobra gra to Bf3, bo ja uważam ją za dobrą, a ty jak chcesz inaczej to jesteś głupi
i ten CoD którym się jarasz teżjest gupi".
Twoje zachowanie dorównuje babciom spod krzyża, gratuluję.

Gdzie ja coś w tym stylu powiedziałem? Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie zrobiłem / powiedziałem. Twoje zachowanie dorównuje naszym politykom, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:07, Klimat napisał:

OMG! Pierwszy raz widzę takiego zagorzałego fana BF3, który "zjedzie" każdego komu ta
gra nie przypadła do gustu !

Pierwszy raz widzę zagorzałego fana BF3 który go nie kupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2011 o 18:12, gogiell napisał:

Parafrazując:
"Dobra gra to Bf3, bo ja uważam ją za dobrą, a ty jak chcesz inaczej to jesteś głupi
i ten CoD którym się jarasz teżjest gupi".
Twoje zachowanie dorównuje babciom spod krzyża, gratuluję.



Masz rację, ale...

Po świetnym COD 4 nastąpił MW 2 - który był najzwyklejszym odgrzewanym kotletem z widowiskową kampanią ;)
Kolejne części coda nic praktycznie nie zmieniły, zdanie wyrobione i nie wiem jaką grę musieliby zrobić żeby mnie do siebie przekonać.

----

Widzisz, każdemu podoba się co innego, jednakże podawanie bezsensownych argumentów dlaczego nie, jest conajmniej śmiesznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bf3 ściągneło się po prawnie :D tylko teraz kolejny problem , jak uruchomić BF3 . Klikam uruchom grę odpala mi się Battlelog , loguję się wybieram sobie serwer naciskam jojn server i na dole pojawia mi się Joining server i gra się nie uruchamia :D.
Załączam screeny :
1) po naciśnięciu join server
2) po zniknięciu napisu join server po ktorym gra mi się nie uruchamia .
Proszę o pomoc ???

20111001183130

20111001183253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:32, Bralo napisał:

Dobra Bf3 ściągneło się po prawnie :D tylko teraz kolejny problem , jak uruchomić BF3
. Klikam uruchom grę odpala mi się Battlelog , loguję się wybieram sobie serwer naciskam
jojn server i na dole pojawia mi się Joining server i gra się nie uruchamia :D.
Załączam screeny :
1) po naciśnięciu join server
2) po zniknięciu napisu join server po ktorym gra mi się nie uruchamia .
Proszę o pomoc ???



Zrób reset PC ( mi pomogło ) następnie urchom orgins, kliknij w BF 3, wejdziesz wtedy na battleloga, znajdź jakiś serwer niepełny i wtedy powinno zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset PC ( mi pomogło ) następnie urchom orgins, kliknij w BF 3, wejdziesz wtedy

Dnia 01.10.2011 o 18:37, Neleron napisał:

na battleloga, znajdź jakiś serwer niepełny i wtedy powinno zaskoczyć.


Nie pomogło :/ . Pomocy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:48, Bralo napisał:

Zrób reset PC ( mi pomogło ) następnie urchom orgins, kliknij w BF 3, wejdziesz wtedy

> na battleloga, znajdź jakiś serwer niepełny i wtedy powinno zaskoczyć.

Nie pomogło :/ . Pomocy ???


po tym jak klikasz "join server" po kilku sekundach powinna wyskoczyc Ci ikonka aplikacji BF3 na pasku. Wystarczy kliknac i juz. Ewentualnie ALT + ENTER. Jesli tak sie nie dzieje, to w battle blogu wejdz w oficjalne forum i watku o bugach poszukaj tematu o nie uruchamiajacej sie grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:56, Bouncer napisał:

po tym jak klikasz "join server" po kilku sekundach powinna wyskoczyc Ci ikonka aplikacji
BF3 na pasku. Wystarczy kliknac i juz. Ewentualnie ALT + ENTER. Jesli tak sie nie dzieje,
to w battle blogu wejdz w oficjalne forum i watku o bugach poszukaj tematu o nie uruchamiajacej
sie grze.


Nic mi nie wyskakuje , i jak klikam AL+Enter też . A na forum raczej nic nie znajdę , bo u mnie cienko z angielskim :/.

Teraz kliknołem i wyskoczyło " game running in the background needs to be closed "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na niemiecki serwerach jak ktoś polecał i faktycznie gra się o wiele lepiej. Wcześniej na apteczki nie narzekałem, było pełno. Medycy też podnosili czasem, za to ciągle mi amunicji brakowało. A u szkopów? Apteczki, ammo, medycy podnoszą, ludzie też jakby bardziej współpracowali, walczyli o cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:02, Bralo napisał:

Teraz kliknołem i wyskoczyło " game running in the background needs to be closed "


Znaczy to mniej więcej tyle, że gra chodząca w tle musi zostać zamknięta. Sprawdź u mnie zdarzyło się już tak, że miałem odpalone trzy procesy.

Maniakalne klikanie do niczego dobrego nie prowadzi. Spróbuj też skorzystać z wyszukiwarki serverów, to całe automatyczne dobieranie nie jest zbyt dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:03, Stalker69 napisał:

A u szkopów? Apteczki, ammo, medycy podnoszą, ludzie też
jakby bardziej współpracowali, walczyli o cele.

Naród który raz podbił prawie cała Europę wie jak walczyć.
Ja tam trafiłem ostatnio na ruski, i było podobnie, ale skrzynek z amunicją mało, głównie dlatego że mało kto grał supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:28, Kraju napisał:

Grę musiałem ustawić na minimalnych w rozdzielczości 1280x1024 i gra działa tak sobie.
Ogólnie bardzo mało FPS-ów mam w grze, chociaż zbyt wysokiej wydajności nie zauważyłem
zmieniając grę z średnich na wysokie. Co prawda mam skandaliczne wręcz lagi w grze, więc
efekt wydajności grafiki też może nie być zbyt kompletny. Ogólnie jutro zamierzam trochę
popróbować z grafiką.


Dzięki jutro pobiore bete i tez podziele sie wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:30, Neleron napisał:


> Parafrazując:
> "Dobra gra to Bf3, bo ja uważam ją za dobrą, a ty jak chcesz inaczej to jesteś głupi

> i ten CoD którym się jarasz teżjest gupi".
> Twoje zachowanie dorównuje babciom spod krzyża, gratuluję.


Masz rację, ale...

Po świetnym COD 4 nastąpił MW 2 - który był najzwyklejszym odgrzewanym kotletem z widowiskową
kampanią ;)
Kolejne części coda nic praktycznie nie zmieniły, zdanie wyrobione i nie wiem jaką grę
musieliby zrobić żeby mnie do siebie przekonać.

Masz rację. Odgrzewany kotlet, którego na pewno nie kupię. Problem w tym, że CoD jako gra, to produkt bardzo dobry, jeżeli nie świetny. Ot, fajny, prosty multi dla odprężenia, dobry gdy nie ma się czasu na szlifowanie umiejętności w grze. Szkoda tylko, że Bf3 Master Race uważa, że CoD jako GRA jest do dupy. A nie jest.

Dnia 01.10.2011 o 18:30, Neleron napisał:


Widzisz, każdemu podoba się co innego, jednakże podawanie bezsensownych argumentów dlaczego
nie, jest conajmniej śmiesznym.

Wiem. Oczywiście, mi Bf3 kompletnie się nie podoba (grałem też w Caspiana, ale gameplay nadal "pachnie" BC2 którego zupełnie nie trawię), różnica polega na tym, że po prostu chcę dowiedzieć się co podoba się innym, lub znaleźć kontrargumenty dla moich własnych :>.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować