Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

dobra the game has gone from zero to retarted. Dice na twicie przyznało następujące
1)voice chat i squad settings bedą zależeć od battlelog''a
2)nie spodziewajcie się że w dniu premiery naprawią działanie czegokolwiek z tych rzeczy (czytaj. jak w BC2 czekać na 2-3 patche)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty czylko ja mam takie fajne jaja ?
Gram sobie normalnie by po jakimś czasie zaczeła gra ścinać potem znowu norlanie i znowu to samo ...

Do tego rozbraja mnie jak ja pakuje cały magazynek w kolesia klate czego niema prawa przeżyć a on jeszcze żyje i ściąga mnie na strzał z pistoletu ...

Wczoraj mnie kolesi z pod tekstór zabił 4 razy haha ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo mam nadzieję że w dniu premiery okaże się inaczej ale nadzieja matką głupich więc schodzę na ziemię i czytam wpisy i powiadam po ostatnim kontrowersyjnym wpisie to będzie kolejna gra na pograniczu kaszanki.
Czytaja i słyszą opinie graczy ale po tym co robią widać że mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 10:49, MasterChiefGT napisał:

Ty czylko ja mam takie fajne jaja ?
Gram sobie normalnie by po jakimś czasie zaczeła gra ścinać potem znowu norlanie i znowu
to samo ...


Ja też miałem tak jak grałem na ultra zmieniłem wszystko na hight i AA dałem x2 i to pomogło więc też spróbuj w opcjach po zmniejszać co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto razy fajniej gra się na szkopskich serwerach, teamwork naprawdę istnieje.
Przed chwilą grałem, ostatni mcom na ostatnim etapie mapy. Po założeniu bomby wycofałem się trochę i osłaniam. Biegnie koleś, rzucam granat.. a rzucę też drugi (błąd!) zabiło go, chowam się, zmiana maga, wychylam się.. z 6 gości na mcomie! Hahaha, wszyscy w jednym miejscu. Maksi rzeź :D

Im więcej gram, tym więcej mam radochy. Szlag, stwierdziłem że nie kupię, ale teraz znów mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh też zdarzyło mi się grać na serwerze gdzie drużyna naprawdę wspierała, nie które akcje wyglądały jak na filmie wszyscy w jednym rządku wbijali do budynku normalnie jak SWAT ;p. Myślę, że jak się pociśnie ze swoimi ziomkami + ts itd. to można taktycznie działać typu ktoś wbija z latarką pierwszy oślepia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego BF 3 i wychodzi na to że nie potrafię grać w FPSy ...
Kryje się w krzaczku i nagle powietrze mnie ściąga nie wiem jak mnie wyspotowali itp
Tak samo leże z rozłożonym CKMkiem i koleś stojący sami mi heda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 11:26, MasterChiefGT napisał:

Gram w tego BF 3 i wychodzi na to że nie potrafię grać w FPSy ...
Kryje się w krzaczku i nagle powietrze mnie ściąga nie wiem jak mnie wyspotowali itp
Tak samo leże z rozłożonym CKMkiem i koleś stojący sami mi heda hehe


akurat postaci lezacej dosc latwo strzelic heada ;) najwiecej wlasnie takim ludkom strzelam heady, bo glowka tak ladnie wystaje :D
co do spotowania, nie jest to jeszcze w 100% poprawnie dzialajace :P juz pisali o tym, ze w release (patchu) bedzie poprawiona widocznosc tego (w rozumieniu, nie widac cie, nie mozna cie spotnac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A generic game error was reported, please try again. ( code: 1 )

Dziekuje do widzenia. nie ma to jak 1 godzine probowac wogole polaczyc sie z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale popatrz na to z tej strony że postać leżąca ma owiele lepszego cela niż postać stojąca czy idąca a koleś ledwie wyskakuje ja dostaje heda :(

Trochę dziwnie mi się gra
Ale zobaczę jeszcze

A i teraz mam taki cyrk że jak chce dołączyć do jakiegokolwiek servera mam
"Could not join server since it couldn't be found. "
albo
"Could not join server since it's full "

Ma ktoś coś podobnego teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się poświęciłem i ściągnąłem bete na Xa. Różnic w grafice nie widzę, jedynie krawędzie cieni wydają mi się być mniej poszarpane. Reszta to samo.

Minusy:

-3/4 graczy to kamperzy,
-zero współpracy (praktycznie nie widzę, żeby ludzi rozrzucali apteczki, gdy tego się potrzebuje, wspierali ogniem, itp.), do tego ludzie w tryb Rush grają jak w deathmatch,
-słaba grafika - aż odpaliłem sobie Crysisa 2 - o 2 klasy lepiej. Crysis jest po prostu bardzo ładny, wszystko wygląda tutaj lepiej,
-wiem, że to podchodzi pod grafikę, ale doczytujące się obiekty/tekstury 3m dalej to porażka,
-odgłosy karabinów przypominają mi dźwięk pistoletów na kapiszony,
-parę razy zostałem zabity przez kamień/inny obiekt,
-żeby kogoś ubić trzeba władować w niego sporo amunicji,
-rozgrywka w ogóle nie przypomina Battlefield''a (ale to może być wina mapy),
-RPG!!! nie wiem jak na PC, ale na konsolach w ogóle nie czuć mocy tej broni. Pamiętam, że w Bad Company 2 po oddaniu strzału następował piękny wybuch, a tutaj... zresztą, zobaczcie sami,
-lagi i wyrzucanie z serwera

Plusy:

-podoba mi się motyw z oślepieniem latarką,

Najgorsze jest to, że do premiery nie zostało dużo czasu, więc niemożliwe mi się wydaje, żeby DICE poprawiło te błędy. Najlepszym podsumowaniem będzie parafraza tekstu piosenki reklamującej BF3 - "If you havin BF3 problems we feel bad for you son, DICE got 99 problems, but patching the game ain''t one". Ja wracam do Crysisa 2 i Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 12:05, diablolod napisał:

no to sobie pogralem :/ teraz pewnie kilka godzin niebedzie a jak juz servery powlaczaja
nie bede mial czasu grac -_-


Hah, ja już wczytuje jakiś francuski z quick matchu ;)

edit: tia tylko, że pusty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 12:21, Crew_900 napisał:

Też macie tak, że jak się obracanie lub w ogóle ruszacie to nieraz jakieś tektury migają
?

Ja mam lepiej - przy szybkim obróceniu się postacie, które akurat znajdują się za mną/obok mnie zamiast po prostu ''być'', zwyczajnie... pojawiają się z powietrza po ułamku sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem, to nie jest wersja Beta Beta, tylko stara Beta z przed kilku miesięcy przygotowana dla prasy.

- Jak w każdej grze na becie/realese - poczekaj na serwery max 4 snajper.
- Graj na niemieckich serwerach - tam współpraca godna SWAT jest ( chociaż są też wyjątki )
- W becie nie ma wszystkich opcji możliwych do ustawienia które będą w full
- Idź na strzelnicę i posłuchaj karabinów, później pograj w BF 2, COD , BF: BC 2 i BF 3 , wtedy zobacz w której grze jest jak najbardziej wierny ( W BF 3 , jednak stanowczo za cicho )
- Bugi wersji wczesnej Beta, postać może się zapaść w niektórych miejscach -.~
- Tak to jest wina mapy, to jest mapa infantry only i jeszcze rush ( 2 rzeczy które są nowe w BFie i przypominają bardziej taktycznego shotera niż BFa )
- Kurna, jak jeszcze ktoś będzie narzekał na RPG to przypomnę jak to wyglądało w BF:BC 2:
OOO jestem engi, po co mam używać karabinu? RPG ! Itak strzelając 5 m od żołnierza to zginie.... no kurna, to była najbardziej irytująca rzecz.
- Nie wiem na jakich serwerach siedzisz, lub jaki masz internet, ale proponuję reczne wyszukiwanie serwerów niemieckich od biedy polskich i tam pogranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować