Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Jedyny tryb z pośród wszystkich czterech na jakim nie spotkałem żadnego pojazdu to "Gorączka drużynowa", więc czuję się okrojony z filtracji, między innymi z braku możliwości ustawienia trybu podboju bez pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:13, doflamingo napisał:

> > W nowym cdaction jest opisany pieknie i wiadomo napewno ze lezenie i czolganie
wraca.
> Jak dla mnie to mogło by go nie być. Może nie jest to realistyczne ale przynajmniej
snajperzy
> nie mają takiej przewagi i nie muszę strzelać do trupów "na wszelki wypadek"
Nie było mi dane zagrać w pierwszą część battlefield bad company, ale po samej drugiej
części tej gry na PC odniosłem wrażenie, że seria "bad company" jest serią skonsolowaną
i to właśnie przez konsole usunięto w niej funkcje czołgania, którą np. w Battlefield
2 bardzo fajnie zrobili, grałem w bf2+js ponad dziewięćset godzin i nawet przez myśl
mi nie przeszło strzelać do trupów "na wszelki wypadek", tak dobrze tą funkcję zrobili.
Ogółem to cieszy mnie fakt, że BF3 zapowiada się bardziej jak na symulator pola walki
niż na arcade''y shooter. Grę na pewno kupię, ale interesuje mnie jeszcze jedna informacja
na temat tej części, czy będzie filtr serwerów z wyborem map bez pojazdów? byłoby fajnie,
jakby w tej części nie okroili tej funkcji tak jak to zrobili w BFBC2 ;/


Ja mam wygrane ponad tysiac godzin i tez nigdy nie musialem dobjac trupow :) snajper musi strzelac z lezaka bardziej realne i wzrasta celnosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:37, Antek100100 napisał:

Ekhm, mam pytanko. Otóż zamierzam zakupić plastation 3 i mam pytanie.
Czy na ps3 da się grać(znaczy wiem że się da, ale czy gra się równie przyjemnie co na
kompie) w strzelanki czy raczej na pc??? No bo nie jestem pewny co do tego czy Battlefield
3 kopśnie na moim kompie. A więc czy nastawić się na battlefield 3 na ps3 czy na pc???



To wszystko zalezy od Twojego doswiadczenia i przyzwyczajen.Osoba ktora wiekszosc zycia grala na konsoli powie Ci ze gra w strzelanki na padzie sprawia jej rownie wielka frajde co na kompie co na marginesie osobiscie uwazam za straszna hipokryzje i bzdure.Oczywiscie "da sie" grac w strzelanki na konsoli ale duzo wygodniej jest uzywajac myszki i klawiatury.Musisz sie samemu przekonac.Dodam ze sam specjalnie dla BF3 robie maly upgrade sprzetu i kupuje winde seven,wiec mysle ze warto zainwestowac w pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 11:22, OuTcAsTno1 napisał:

snajper musi strzelac z lezaka bardziej realne i wzrasta celnosc. :)

Czasami miewam takie chwilę, gdy walczę snajperem przeciwko innemu snajperowi i zamiast się położyć (zależnie od miejsca i sytuacji) bywa, że wolę robić jakieś akrobacje na prawo i lewo ostrzeliwując w tym samym czasie przeciwnika, zazwyczaj na dobre mi to wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 11:50, doflamingo napisał:

> snajper musi strzelac z lezaka bardziej realne i wzrasta celnosc. :)
Czasami miewam takie chwilę, gdy walczę snajperem przeciwko innemu snajperowi i zamiast
się położyć (zależnie od miejsca i sytuacji) bywa, że wolę robić jakieś akrobacje na
prawo i lewo ostrzeliwując w tym samym czasie przeciwnika, zazwyczaj na dobre mi to wychodzi
:D

Stara i dobra prawda (skoki+lewo prwo) hehehe, ale do puki cel nie widzi to z lezaka L96A1. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 12:17, doflamingo napisał:

Ja głównie latam z SWD, nie lubię wolnych snajperek :P

Ja lubie ja za celnosc i ma fajny odglos taki swist a i M95 mapa dragon valley i polozyc sie na gorce przed lotniskowcem i kasowac pilotow heli bomba hehehehe uwielbiam ta mape jest zarabista powinna byc w nowej odslonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 13:50, Damianuss1 napisał:

I co powiecie na te okrojone mapki w B3 dla graczy konsolowych? Źle? Dobrze?


Raczej dobrze...jak już w komentarzu napisał pepsi, nie ma sensu, by 24 graczy latało po mapie dla 64 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co można tylko spekulować - ale zapytam się wstępnie: biorąc pod uwagę TYLKO kartę graficzną, to czy Battlefield 3 będzie chodził na tym samym sprzęcie (na tej samej karcie graficznej), co Bad Company 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zmniejszenie map dla wersji konsolowych to już ostateczny dowód na to, że DICE nie kłamało mówiąc, że wersja PC-towa będzie główną. Bardzo rzadko widzimy takie zjawisko. I to przy tak ważnej premierze. Tylko czekać. :) I zmieniać kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nam konsolowcom wystarczy tylko czekać :P. Też myślę, że to dobrze. W BC2 jest taka mapka Heavy Metal, dość rozległa i tych 24 graczy to stanowczo mało jak na taki wielki teren. Niemniej liczę, że zarówno na PC jak i konsolach gra zaprezentuje się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czołgania jestem nieprzekonany bo grałem trochę w MW2 i tam to była tragedia. Z Battlefiedów grałem tylko w BC i BC2 na X360 więc nie wiem jak to wyglądało w BF2 ale skoro mówisz że jest ok to Ci wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Osoba ktora wiekszosc zycia

Dnia 23.03.2011 o 11:47, szaryczlowiek napisał:

grala na konsoli powie Ci ze gra w strzelanki na padzie sprawia jej rownie wielka frajde
co na kompie co na marginesie osobiscie uwazam za straszna hipokryzje i bzdure


Ja tak nie powiem, a klasyfikuję się w ten opis :>

a że się tak spytam, czemu hipokryzję? bo bzdurę mogę zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary nie słuchaj nikogo! pierwszy raz jak wezmiesz pada do łapy i sprubujesz kogos zabic to puscisz serie po niebie,ziemi dookoła goscia ale nie w niego. Gdy jednak troche pograsz to pad bedzie tak naturalny jak klawa i mysz. Wiadomo ze mysz dokładniejsza, szybsza itp, ale w starciach miedzy konsolowcami nie odczujesz tego ze grasz na padzie. Ja całe zycie grałem na kompie zaczynałem od project igi, poźniej q3, moh, cod 1,2,4,mw, w cod4 przegrane ponad 1200 h z tego około 800 w klanie, ligi cb, itp. Teraz czasu mało bo praca i studia gra sie 4fun to i konsola satysfakcjonuje. Ja jestem zdania ze pececiarz do kupna konsoli musi dojrzec, bo inaczej bedzie marudzil ze mu źle itd. Powiem Ci tak... wszystko jest do ogarniecia, ja teraz ciupie po sieci w bc 2 i czasami naprawde fajna akcja wyjdzie - na padzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:58, sinir napisał:

"Bitowość" systemu nie ma znaczenia. Gra NIE zadziała na XP 32/64, ale zadziała na Viście
32/64 i W7 32/64. Karta zgodna z DX10 nie użyje go w żadnej wersji XP-ka.

Jeśli nie o to chodziło, to nie rozumiem pytania. :)

Czyli na Win7 32bity BF3 będzie działał? To zamawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem kilka dni temu trailer ze snajperem, i jeszcze raz powiem:
Ostatni raz takie emocje wywołały u mnie zwiastuny Half Life 2 bądź S.T.A.L.K.E.R - wtedy jeszcze pod nazwą OBLIVION LOST - także czekam z niecierpliwością.
A póki co kupie sobie chyba BC2 bo dawno w dobrego FPS''a nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować