Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Ja nie dostałem ani maila, ani mi się status nie zmienił. Mimo wszystko mam nadzieję, że już wysłali, tylko zapomnieli zaktualizować zamówienia. Już raz tak miałem, ale nie pamiętam czy w tym sklepie, czy w jakimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:04, Darkstar181 napisał:

Fanowski filmik niejakiego Wonga, którego zresztą nie lubię, ale ten mu się akurat udał.
BTW, Ty tak naprawdę żartujesz z tym że się nie zorientowałeś że to fanowski filmik,
nie ?


Rano ogłądałem ten filmik na telefonie w niskiej jakości to wtedy bym powiedział że czemu nie, ale potem wrzuciłem sobie to na kompa i widze przecież że to nie gdy w końcu dużymi literami napisałem NIBY, no nie ?,a liczyłem na to że chore zapatrzenie niektóych w tą grę sprawi że znajdą się tacy co to kupią,a to że ten trailer to fanowski filmik to wiem, ale chodzi mi o możliwość że za to 6 lat grafika pójdzie aż tak do przodu że osiągnie pułap że będzie się trzeba zastanawiać czy to filmik czy gra.

P.S. http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,10528469,Skyrim__Ej__zrob_ktos_taki_pelnometrazowy_film.html
żeby nie było że nie umiem odróżnić gry od filmu - to jest film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:57, Crew_900 napisał:

To co u mnie pisze, że wysłane jak takiego maila nie otrzymałem : /


Możliwe, że mail nie doszedł jeszcze z różnych przyczyn myślę, iż niebawem otrzymasz takowy i pewnie dostaniesz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:09, DuduTutu napisał:

Ja maila tez nie dostałem, Ci z nas którzy maja odbiór w punkcie chyba nie dostają maila
o nadaniu , tak mi sie wydaje :)

Mam tak samo :P a odbieram własnie w punkcie, w sklepie jest , że wyslano dzisiaj, a meila nie dostalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie sluchajcie bo panowie z gram.pl wysłali mi jakims kurierem(nigdy jeszcze nie słyszałem o nim) DB Schenker i wszystko juz gotowe tylko jak klikne sprawdz status przesyłki wyskakuje mi brak wyniku wyszukiwania a z tego co widze u ups i dhl itp od razu wszystko pisało, możliwe ze przesłali mi zły nr do sprawdzenia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo. Pewnie info o przesyłce pojawi się jutro, tak samo jak kiedyś było u DHLa czy UPSa (nie pamiętam). Po prostu nowe przesyłki wpuszczają do systemu śledzenia następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba: jak ktoś z was będzie sie bawił w odpalanie gry przed premierą to mógłby nagrać jakiś krótki filmik jak prezentuje się polska wersja i wrzucić na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 22:07, ray757 napisał:

Taka mała prośba: jak ktoś z was będzie sie bawił w odpalanie gry przed premierą to mógłby
nagrać jakiś krótki filmik jak prezentuje się polska wersja i wrzucić na youtube?

Ale co GamePlay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co w końcu z tym vpn''em? jest on dozwolony czy za użycie grozi jakas blokada czy cos? jezeli jutro paczke bym dostal to by sie cos wymyslilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie dało jednoznacznej odpowiedzi. Niby wolą, żeby tego nie robić - ale oficjalnie tego nie zakazali. Wątki na oficjalnych forach z VPNami są nadal otwarte i tak dalej. Bana nikt do tej pory nie wyłapał, ludzie twierdzą że jest ciche przyzwolenie na to.

Ja wyczytałem, że jest jeszcze jeden łatwiejszy sposób na aktywację gry, ale raczej nie będę mógł napisać o co chodzi, bo jeszcze bana wyłapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 23:58, Sejf napisał:

Ja wyczytałem, że jest jeszcze jeden łatwiejszy sposób na aktywację gry, ale raczej nie
będę mógł napisać o co chodzi, bo jeszcze bana wyłapię.

to napisz mi na @ na infinity25pl@gmail.com co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować