Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Sprzedawanie tej gry mija się zupełnie z celem, bowiem ile będziesz za nią mógł chcieć 40 złotych max? Skoro masz ją przypisaną do konta origin, jak łatwo zauważyć same klucze chodzą teraz za 70 złotych, niestety czasy kupię grę pogram odsprzedam powoli przechodzą do lamusa, przynajmniej na PC.

Osobiście grałem na ps3 tam bf nie ma blokady niepozwalającej jej uruchomić co jest zresztą dziwne, konsole mogą a PC-ty nie, czyli na dzień dobry PC-towiec to gracz gorszej kategorii bowiem jeśli chce pograć to musi pogimnastykować się jak małpa która chce dosięgnąć za wysoko wiszącego banana, gierka jak dla mnie przednia w multi, singla tak tylko dotknąłem, jak dla mnie gra zawita na twardy dysk na dość długo, i będę grał na przemian na ps3 i na pc-cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością pogłoski o tym, że aby grać w ultra potrzeba dwóch kart w sli są "bardzo" na wyrost. Gram płynnie na G480 z ustawieniami ultra, 4x AA, 16AF w rozdziałce 1920x1200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 22:51, Pernia napisał:

Podbijam - jak z optymalizacją w pełnej? lepiej niż w becie?


O wiele. Na Radeonie 4850 (512 mb), czterordzeniowcu i 3 GB ram chodzi spokojnie na średnich (aczkolwiek auto, więc np. cienie na wysokie a coś tam na niskie, aczkolwiek określiłbym to mianem średnich). Problem jest za to na singlu. Mogę spokojnie grać na High, z tym że klatek jest dużo, ale co jakiś czas łapie kilka zacinek pod rząd. Na low dzieje się to samo, więc to nie kwestia konfiguracji. Kolega z lepszym komputerem ode mnie ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


bo ja na swoim kompie ( podpis ) w becie miałem 10 fps na low ( wszystko powyłączane jak leci ) w 640x480, a oczekiwałem mimo wszystko lepszych efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:39, Pernia napisał:


bo ja na swoim kompie ( podpis ) w becie miałem 10 fps na low ( wszystko powyłączane
jak leci ) w 640x480, a oczekiwałem mimo wszystko lepszych efektów...


Procek. Już w BC2 tak było, jak zmieniłem procka z x2 na x4, to nagle gra chodziła na najwyższych, bez żadnych ścinek. Aczkolwiek myślę, że teraz powinno być ciutkę lepiej niż w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2011 o 23:46, Lord_Polish napisał:

Procek. Już w BC2 tak było, jak zmieniłem procka z x2 na x4, to nagle gra chodziła na
najwyższych, bez żadnych ścinek. Aczkolwiek myślę, że teraz powinno być ciutkę lepiej
niż w becie.

zdaje sobie sprawe, ze proc jest dosyc słaby na tą gre, ale mimo wszystko BC2 do 70 fpsów na configu dobić potrafi, poniżej 40 nie spada, gra się super płynnie, a tu nagle BF3 kompletnie niegrywalny, mimo że super rewolucji nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten sam problem, gra biega na ultra i to dość ładnie potem następuje ścinka ścinka, ścinka, gra ruszy płynnie przez minutę ścinka i zawias...a grafa to Radeon 5850 więc karta w miarę dobra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie nowicjusza, ale w końcu kto pyta nie błądzi. Pierwszy raz mam doczynienia z Origin i rozumiem, że po aktywacji gry mam dostęp do jej pełnej wersji do pobrania z serwera na zawsze, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 00:01, Malcollm napisał:

Sam mam ten sam problem, gra biega na ultra i to dość ładnie potem następuje ścinka ścinka,
ścinka, gra ruszy płynnie przez minutę ścinka i zawias...a grafa to Radeon 5850 więc
karta w miarę dobra.....


Podkręcana? Ja miałem coś takiego z OC na GTX560Ti - musiałem zjechać z 900 na 822 i problemy z zawieszaniem sterownika się skończyły. Czytałem też, że niektórym pomagał update BIOS-u karty. Co ciekawe, problem występował zarówno na kartach NV, jak AMD i to zazwyczaj podkręconych najnowszych modelach mid- high-end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem parę godzin w multi i po pierwsze. Dziadowskie bugi i niedoróbki z BETY tu nie istnieją. Nic nie lewituje samo z siebie ani nie potykamy się o kamyczki. Jest dobrze ;)

Mapy są ogromne i dość zróżnicowane. Pojazdów jest sporo. Niestety mapa choć lepsza niż w becie to dalej nieczytelna. Nie wiem po co zmieniali coś co w poprzednich odsłonach było dobre.

Pojazdy prowadzi się dużo lepiej niż w becie. Choć zdarzyło mi się znowu, że kamera w heli "podskakiwała". Tak samo co jakiś czas powraca problem ze znikającym celownikiem. Niech no jeszcze uruchomią back to Karkand i nic tylko urlop brać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 00:50, Redjevel napisał:

Mysza szukasz kogoś do gry w co-op czy raczej będziesz grał/grasz z Lucasem ?:)

+rozmowa teamspeak :)


Najpierw musi się wyjaśnić, czy moja recenzencka wersja zabangla po premierze. Bo jeśli nie, to... mam dzień laga? :(

A Lucas póki co tnie na PS3 i tam mu działa. Ale BF3 wymaga piecyka, myszki i klawy. Ja poczekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 00:54, Myszasty napisał:

A Lucas póki co tnie na PS3 i tam mu działa. Ale BF3 wymaga piecyka, myszki i klawy.
Ja poczekam. :)


Ano, nie miałem wyjścia, jeśli artykuły o klasach w multi miały być na czas :)
Już niedługo powinienem przesiąść się na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 00:27, Myszasty napisał:

Podkręcana? Ja miałem coś takiego z OC na GTX560Ti - musiałem zjechać z 900 na 822 i
problemy z zawieszaniem sterownika się skończyły. Czytałem też, że niektórym pomagał
update BIOS-u karty. Co ciekawe, problem występował zarówno na kartach NV, jak AMD i
to zazwyczaj podkręconych najnowszych modelach mid- high-end.

Pozwolisz że się wtrącę ? :)
Problem dotyczy obsługi Dx11 przez karty z OC. We wszystkich tych kartach trzeba albo podnieść napięcie do 1.5v, albo obniż OC.
To tak na przyszłość. Aktualizacja BIOSu karty pomaga, ale polega to na zmianie wartości w taki sposób jaki opisałem.
B3 obsługuje Dx11 więc kwalifikuje się...
No i w końcu blokada zniesiona ! Nie pójdę chyba na jutrzejszy wykład z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego Niedostałem kodów na te wszystkie dodatki które miały być w preorderze zamówionym przed 10 października?

Dostanę je mailem czy mam reklamować produkt?

Chodzi o wersję na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek ktoś o co chodzi? gra jest zainstalowana, na battelogu w managerze gier wyskakuje mi, że jest dostępna aktualizacja jak klikam aktualizuj odsyła mnie do sklepu Origin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować