Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Nikt nie dostał, nawet na pc, jezeli masz wersje limitowana powinno ci się aktywować to samo, gdzieś około... teraz
? lub za troszkę czasu nawet pisze na ulotce back to karkand fall in 2011 winter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 01:00, Darkstar181 napisał:

Pozwolisz że się wtrącę ? :)
Problem dotyczy obsługi Dx11 przez karty z OC. We wszystkich tych kartach trzeba albo
podnieść napięcie do 1.5v, albo obniż OC.
To tak na przyszłość. Aktualizacja BIOSu karty pomaga, ale polega to na zmianie wartości
w taki sposób jaki opisałem.
B3 obsługuje Dx11 więc kwalifikuje się...


Inna sprawa, że nie miałem z tym problemów innych grach z DX11, takowe pojawiły się dopiero przy BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 01:06, Kmil78 napisał:

Panowie dlaczego Niedostałem kodów na te wszystkie dodatki które miały być w preorderze
zamówionym przed 10 października?

Dostanę je mailem czy mam reklamować produkt?

Chodzi o wersję na PS3.

W sklepie przy zamówieniu możesz odebrać plik z kodem do mundurów, broni i nieśmiertelników. Mamy beda dostepne jak beda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerne hamburgery które miały premierę wcześniej niż Europa, już latają na 14-18 levelu z dobrymi spluwami. No litości, trzeba być niezłym nolifem by w jakieś dwa dni dobić takiego poziomu. W Becie zajęło mi to 5 dni. Nie dlatego że kiepsko grałem, bo oscylowałem zazw. w pierwszej piątce graczy na koniec, ale dlatego że grałem 2-3 godziny maks.
Że też ludzie mają czas.
A odblokować zestawu DLC nie mogę, bo w sklepie mam ciągle zamówienie w realizacji, więc nie mam opcji pobrania kluczy. Żal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, a mianowicie jak odpalam Bf3 multi to gra zawiesza się po jakiś 5-10min.Singiel chodzi bez problemu, mam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Mój komputer:
intel core i5, 750@ 2,67ghz
Ram 4
geforce 460gtx
Windows 7 32bit
płyta główna Asus P7P55 LX

i jeszcze podaje plik z temperaturami.
Czy ktoś może mi powiedzieć z czym mogę mieć problem?

20111027065501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMH, tę grę się uruchamia przez przeglądarkę?! Co za retard wpadł na taki debilny pomysł! Przynajmniej z wersją kupioną przez Origin tak jest, ale zakładam, że z każdą PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 01:50, Darkstar181 napisał:




eee, czy ty przydkiem nie przesadzasz z tymi posądami o nolife itp. co to jest zarwac jedna nocke ;]

osobiscie mam juz 9 i pol lvla i leci to bardzo szybko.

@Undertaker
tak kazda wersje sie uruchamia przez przegladarke, w sumie ciekawe rozwiazanie bo dziala to szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Onybic
>tak kazda wersje sie uruchamia przez przegladarke, w sumie ciekawe rozwiazanie bo dziala to szybko i sprawnie

Możesz sprecyzować jak to w praktyce wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 09:11, RakuPL napisał:

@Onybic
>tak kazda wersje sie uruchamia przez przegladarke, w sumie ciekawe rozwiazanie bo
dziala to szybko i sprawnie

Możesz sprecyzować jak to w praktyce wygląda?


uruchamiasz gre poprzez origin, otwiera Ci sie stronka internetowa i tam masz do wyboru duzo rzeczy

podstawowe to multiplayer, co-op i kampania
z dodatkowych masz mase statystyk, ladnie pokazane co kiedy odblokujesz, itp. itd

jesli chcesz uruchomic gre multi wchodzisz do odpowiedniej zakladki, wybierasz serwer klikasz join, gra laduje sie w tle jak juz sie zaladuje automatycznie przenosi cie do gry (mozesz to odznaczyc i samemu sie tam przenosic klikajac)


dodatkowymi rzeczami to dodawanie znajomych, komentowanie meczy w ktorych bralismy udzial. ogolnie jest to swojego rodzaju baza spolecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Również mam problem z odebraniem kodów do dodatków , w mailu o zrealizowaniu zamówienia (dodam że kupiłem przez konto gościa dopiero potem założyłem konto) dostałem link do szczegółów zamówienia gdzie miały się ukazać kody , i nic lipa link nie działa czy jestem zalogowany czy też nie . Piszę już 1000... maili do Działu obsługi klienta a oni ciągle że mam klikać w ten link paranoja mają człowieka za debila chyba już mi się cierpliwość kończy a nie należe do ludzi natrętnych robiących problem z niczego. (Pomijam przerwe techniczną - link nie śmigał gdy portal działał teraz też nie działa) ktoś miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 09:03, Onybic napisał:

>


eee, czy ty przydkiem nie przesadzasz z tymi posądami o nolife itp. co to jest zarwac
jedna nocke ;]

Jak mam zapierdol w ciągu dnia, to i nocka by się przydała żeby odespać.

Dnia 27.10.2011 o 09:03, Onybic napisał:

osobiscie mam juz 9 i pol lvla i leci to bardzo szybko.

Pierwsze 10 leveli faktycznie idzie szybko, ale później trzeba poświęcić więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:20, DarkWolf_PL napisał:

wchodzisz do szczegółów zamówień, przechodzisz na zrealizowane szukasz pozycji BF3,
obok statusu zamówienia "zrealizowane" jest pobierz klucz.


Hey wiem tak szukałem wchodziłem tak jak piszesz, jak loguje się na swoje konto to nie ma tam mojego zamówienia wcześniej też go nie było bo podobno gre kupiłem z konta GOŚCIA i tu jest problem :( , a jak jestem wylogowany i klikam w podanego przez biuro obslugi linka wlącza się poprostu sklep :( nie wiem co mam robić eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem status w realizacji...
W SZCZEGÓŁACH zamówienia znalazłem link do pobrania kodów (na liscie zamówień link jest nieaktywny). Po kliknięciu otworzyło się okno z prośbą o wpisanie numeru rachunku dołączonego do gry - po wpisaniu i zatwierdzeniu sciagnął się plik txt z kodami :)

P.S. Zamówienie mam ciągle w realizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:46, Darkstar181 napisał:

gdzie się wpisuje te kody DLC ? W BC było to menu gry, ale tutaj nie ma żadnej opcji.
W przeglądarce też na próżno szukać.

Ok, już znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować