Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2011 o 10:09, chaker1337 napisał:

witam

mam pytanie dotyczace wersji limitowanej ktora mozna kupic na gram.pl
sa podczas instalacji dostepne inne jezyki oprocz PL?

pozdrawiam

Maz parę języków do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:00, DarkWolf_PL napisał:

> witam
>
> mam pytanie dotyczace wersji limitowanej ktora mozna kupic na gram.pl
> sa podczas instalacji dostepne inne jezyki oprocz PL?
>
> pozdrawiam
Maz parę języków do wyboru.


ok, dzieki wielkie za info :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałęm mailem instrukcje i znowu to samo kliknij w link z maila masakra jakaś pliki cookie czyściłem i nadal nic :) ładuje się główna strona sklpeu www.gram.pl/sklep.asp i nic wiecej paranoja jak by nie można było przesłać kodów dołączonych do faktury albo mailem masakra ;/ ma ktoś pomysł co może być nie tak ?

czyściłem pliki cookie , całe przegladare zresztą nie jedna , próbowałem na różnych kompach w pracy w domu i u rodziny więc to nie przegladarka a zespół gram.pl ciągle mówi kliknij w link niech sami klikną podałem nr paragonu poprosze o kody ;/ , będę chwalił portal gram.pl bo gra dotarła na czas mogę grać itd... jednak zamówiłem z dodatkami i chciał bym uzyskać do nich dostęp tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz a nie masz racji, strona gramu działa bez problemu. Pobranie kodów do zawartości dodatkowej u mnie przebiegło bez najmniejszych zgrzytów.

Wchodzisz na swoje konto w sklepie gram.pl, potem na zamówienia i przy Battlefieldzie 3 masz pobierz klucz nr 1, klikasz i pobierają Ci się klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel przeszedłem już wczoraj bardzo fajny. Multi dzisiaj testowałem z 5 minut tylko. Lagi straszne. Cztery razy zginałem i nikogo nie zabiłem. Kurna mój koleś z teamu postanowił lecieć helikopterem to się przyłączyłem i ten wzniósł się po czym wyszedł i się rozbiłem. Super :/ Już widzę że jest lepszy poziom niż w BC2 ;o Będzie trzeba jakiś serwer dobry znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:40, Maverick07 napisał:

Narzekasz a nie masz racji, strona gramu działa bez problemu. Pobranie kodów do zawartości
dodatkowej u mnie przebiegło bez najmniejszych zgrzytów.

Wchodzisz na swoje konto w sklepie gram.pl, potem na zamówienia i przy Battlefieldzie
3 masz pobierz klucz nr 1, klikasz i pobierają Ci się klucze.


"Osoba, która składała zamówienie nie będąc zalogowanym na swoje konto może wejść w szczegóły zamówienia za pomocą odnośnika, który znajdował się w wiadomościach informujących o złożeniu zamówienia, jego potwierdzenia oraz wysyłce. UWAGA: Jeżeli po złożeniu zamówienia utworzyli Państwo konto, przed kliknięciem linku kierującego do szczegółów zamówienia proszę najpierw wylogować się z naszej strony (a najlepiej wyczyścić pliki cookie przeglądarki). Tylko po wylogowaniu link przekieruje Państwa na właściwą stronę."

Taką instrukcje dostałem od gram.pl i to jest mój przypadek , jednak link nie działa nawet po wyczyszczeniu cookie :) uwierz ze nie robił bym problemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już każdy ma Battlefielda, a mi już kolejny raz przedłużyli najpierw z 25 na 26 teraz z 26 na 27, ma ktoś jeszcze taki problem?? Jak by co piszę mi zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 27.10.2011) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak odblokować te dodatkowe uzbrojenie i pakiet nieśmiertelników? Bo mimo że mam Limited Edition to nic samo z siebie się nie odblokowało.. jakiś kod trzeba wpisać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:36, JbskI napisał:

Wie może ktoś jak odblokować te dodatkowe uzbrojenie i pakiet nieśmiertelników? Bo mimo
że mam Limited Edition to nic samo z siebie się nie odblokowało.. jakiś kod trzeba wpisać
czy co?

A parę postów wcześniej poczytać nie łaska? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:36, JbskI napisał:

Wie może ktoś jak odblokować te dodatkowe uzbrojenie i pakiet nieśmiertelników? Bo mimo
że mam Limited Edition to nic samo z siebie się nie odblokowało.. jakiś kod trzeba wpisać
czy co?


Kod który powinien Ci udostępnić sklep w którym to kupiłeś (tylko jeżeli złożyłeś zamówienie w trakcie trwania bety chyba).

PS jest pluton gramu.. więc zapraszam ludzi ;) http://battlelog.battlefield.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:36, JbskI napisał:

Wie może ktoś jak odblokować te dodatkowe uzbrojenie i pakiet nieśmiertelników? Bo mimo
że mam Limited Edition to nic samo z siebie się nie odblokowało.. jakiś kod trzeba wpisać
czy co?

Tak trzeba wpisać kod, gram wysłało instrukcję na skrzynki mailowe. Tam jest jak krowie na rowie co i jak :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie ktoś oświecić jak to jest z DLC "Powrót do Karkand"? Zamawiałem na Origin, dostałem mejlem pakiet uzbrojenia specjalnego i to byłoby tyle. Czy to DLC wychodzi później?

Jak nazywa się pluton gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to DLC dopiero wyjdzie zdaje się pod koniec tego roku. Trzeba zaczekać. Ja w statach mam, że dopiero mi się odblokuje.

Przy okazji nareszcie udało mi się zalogować do battlelogu. Głupi cały czas podawałem konto EA, a tu trzeba było wpisać to z XBL. Właściwie to bardzo fajnie wygląda ten ekran statystyk i informacji. Będę sobie tam zaglądał co jakiś czas jak mi idzie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:46, Mrozinnio napisał:

Mógłby mnie ktoś oświecić jak to jest z DLC "Powrót do Karkand"? Zamawiałem na Origin,
dostałem mejlem pakiet uzbrojenia specjalnego i to byłoby tyle. Czy to DLC wychodzi później?

Jak nazywa się pluton gramu?

A więc tak powtarzam ostatni raz.
1. Otworzyć pudełko z grą BF3 .
2. wyjąć ulotkę zawierającą treść na temat back to karkand .
3. czytamy
4. szybko odnajdujemy linijkę zima 2011.
5. Cieszymy się wiedzą.

A co do plutony zaraz stworze bo widzę że jest zapotrzebowanie .

PS. optymalizacja jest mega, dałem rade odpalić na średnich ustawieniach (tekstury high) na lapku. Mój sprzęcik MSI GE 620.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:44, Maverick07 napisał:

Coś ciężko się rozkręca ten pluton :D


Szczerze? Tak założyłem by nazwę zająć ;D te plutony to o d*** roztrzaskał ;P

PS. Ktoś wie jak na konsoli włączyć tryb multi hardcore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 15:33, Dootix napisał:

Mam problem z dźwiękiem. Co kilka sekund tworzy się jakby "echo", tzn. powtarza się dźwięk,
który miał miejsce sekundę temu. Nie wiem czy to wina podzespołów(na medium daję radę
w 30 klatkach) Co może być przyczyną ?

Core 2 Duo 2 x 2,6 GhZ
GF 9600 GT
4 GB RAM


Mam ten sam problem !!! Ma ktoś jakieś pomysły??? Mam orginała i nawet w wersji finalnej głos się zacina. Gra na full detalach chodzi płynnie ale dźwięk szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować