Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2011 o 21:44, Malcollm napisał:

JAKIM programem najlepiej bawić się ze zmianą tych ustawień. z tego co spoglądałem mojej
karty do napięcia 1,5 podciągnąć nie dam rady max to 1.3, karta jak zaznaczyłem wcześniej
nie była wogóle podkręcana.

Ja używam afterburnera 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no coraz to ciekawej się dzieje.

Za pierwszym razem notorycznie mnie wywalało z gry, czy to pojedynczy gracz czy muli...następnie nie mogłem się połączyć kompletnie z żadną mapą...a teraz jak coś idzie to mi wywali albo taki błąd jak zamieściłem poniżej...bądź jeszcze dla urozmaicenia, połączę się z serwerem, daję przycisk aby się dołączyć do gry to mam przez ułamek sekundy pasek co pokazuje ładowanie i finito...zawieszka gry i tyle grania.

Beta zapowiadała się pięknie, to co spotkałem tutaj to gorzej niż tragedia. Nawet nie idzie pograć.

20111027221952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA zawsze mam wyłączone, więc nie tutaj jest problem

Dla tych którym wywala gre z multi - zainstalujcie nowego PunkBustera, to pomaga w większości przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę error z DirextXem,
Zaktualizuj do najnowszego programem z microsoftu
Nazwa pliku: dxwebsetup.exe
Rozmiar: 286KB
http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&pf=true
Jeżeli miałeś najnowszą wersje to sam nie wiem o co może jeszcze chodzić, a z tego co tutaj widzę, to ta gra jest pełna niespodzianek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no poddaje się, trzeba poczekać przynajmniej z tydzień, może ustabilizują ten shit.
Disconnected, disconnected, you were k*rwa disconnected.
I kij, że staty ładne straciłem, i mój progress mechanikiem.
Dobra, bo rage mi się włącza, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:34, KamyK_84 napisał:

Nie no poddaje się, trzeba poczekać przynajmniej z tydzień, może ustabilizują ten shit.
Disconnected, disconnected, you were k*rwa disconnected.
I kij, że staty ładne straciłem, i mój progress mechanikiem.
Dobra, bo rage mi się włącza, dobranoc.

No to teraz radzę się przyzwyczaić chciało się battlelog+origin to się ma. Druga sprawa tak samo było z BC2 po prostu serwery nie wyrabiają a full przypominał przez pierwsze 2 miechy niestabilną betę jeśli chodzi o działanie. Ale staty itp. to wina battlelog ach te tak zwane ułatwianie życia graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:32, doflamingo napisał:

Widzę error z DirextXem,
Zaktualizuj do najnowszego programem z microsoftu
Nazwa pliku: dxwebsetup.exe
Rozmiar: 286KB
http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&pf=true
Jeżeli miałeś najnowszą wersje to sam nie wiem o co może jeszcze chodzić, a z tego co
tutaj widzę, to ta gra jest pełna niespodzianek ;D


To są aktualnie najlepsze sterowniki jakie mogę dostać na moją kartę graficzną, więc raczej nic już nie wykombinuję.

Dodam, że w becie tylko wyskakiwał mi komunikat na poczatku, że sterowniki nie są takie jakie powinny być, ale dawało się "OK" i w betę mogłem grać do upadłej śmierci. Tutaj jest ten sam komunikat, ale już za cholewe nie idzie nawet jej teraz włączyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że przeinstalowanie PBustera poprawi wywalanie z multi? ;/ Bo przecież szału idzie dostać, na 50% wejść do gry wywala od razu błąd, a jak mi się uda to pogram góra 15min i to samo :\ Jutro po robocie się tym pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:38, Numenpl napisał:

No to teraz radzę się przyzwyczaić chciało się battlelog+origin to się ma.


Przydałby się pochód z pochodniami i widłami pod siedzibę EA.

Dnia 27.10.2011 o 22:38, Numenpl napisał:

Druga sprawa tak samo było z BC2 po prostu serwery nie wyrabiają a full przypominał przez pierwsze
2 miechy niestabilną betę jeśli chodzi o działanie.


Przyznam, że tego nie doświadczyłem bo BC2 kupiłem jakiś czas po premierze, i nie mam złych wspomnień z niestabilnością.
Ale hate''ować BF3 na razie będę. Beta już lepiej działała.

>Ale staty itp. to wina battlelog ach te tak zwane ułatwianie życia graczom.

Och, no żeby żaden zły gracz nie oszukiwał. A to, że stracisz cały mecz to już nikogo nie obchodzi.

I don''t hooah this.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to wpisy na forum EA

jeśli ktoś myślał że Black Ops to była fuszerka to po prostu no comment na temat BF3 buggów więcej niż w becie!! rotfl

no i jeszcze dodać do tego że pod względem problemów i błędów konsole nie są wcale aż tak w tyle XD

Ale ogólnie na forach się pomałuzaczyna gadac jak nie kupiles BF3 to poczekaj az stanieje i polataja albo po prostu poczekaj na MW3 lub SS3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:09, Darkstar181 napisał:

Ja używam afterburnera 2.1

Użyłem też tego samego programu max napięcie do 1.35 mogę podnieść ale nie będę tego robił, zlecę z taktowaniem CPU może to coś da... ale i tak nie spodziewam się cudów.
Co jak co ale przynajmniej w multi na ps3 mogłem sobie pograć spokojnie a tutaj cóż.....
W końcu ciśnienie by być przed MW3 było wielkie, a MW3 nie będzie miało takich problemów "chyba" gdyż bazują już na oklepanym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 23:28, Hartus napisał:

Ludzie, coś się ruszyło! Origin przyjął moją aktywację i właśnie instaluje grę. Może
uda się dzisiaj zagrać!

Sorki, ale to jeszcze nie jest step po aktywacji, a przed ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym, że bugów więcej niż na becie to przesadzacie. Generalnie bugów jest mniej natomiast są jaja z przeładowaniem serwerów i wywalaniem aczkolwiek ostatnią godzinkę było już git prawie.

Poza tym myślę, że gra jest naprawdę świetnie zoptymalizowana w stosunku do tego co oferuje. Nie doświadczyłem żadnego spadku FPS w żadnym momencie gry, a gram cały czas wszystko na full.

No i jak już się wejdzie w grę i uda się popykać to jest fun i to spory, więc nie dziamać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 23:47, RakuPL napisał:

Sorki, ale to jeszcze nie jest step po aktywacji, a przed ^^

A mi się wydaje, że to jednak była aktywacja ;) Musiałem podać cd-keya i chwilę później gra została przypisana do mojego konta Origin. Gra z płyty właśnie się zainstalowała, teraz pobiera się patch 472,2 MB. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca (choć było już wiele godzin temu), ale teraz wszystko idzie sprawnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 23:56, Hartus napisał:

A mi się wydaje, że to jednak była aktywacja ;) Musiałem podać cd-keya i chwilę później
gra została przypisana do mojego konta Origin. Gra z płyty właśnie się zainstalowała,
teraz pobiera się patch 472,2 MB. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca (choć było
już wiele godzin temu), ale teraz wszystko idzie sprawnie. :)

Niestety ale dodanie BF3 do konta po wpisaniu nr seryjnego to jeszcze nie aktywacja, która ma miejsce po instalacji i aktualizacji gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Mieszkam w Szkocji, a tutaj premiera o dziwo jest dzień później niż w Polsce. Nie wiem dlaczego, ale mniejsza z tym, za godzinę odpalę ponownie. :P Trochę mnie to pocieszyło bo nawet jak by te serwery nie padły to i tak do tej pory bym sobie nie zagrał.

20111028000401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 00:06, Hartus napisał:

LOL. Mieszkam w Szkocji, a tutaj premiera o dziwo jest dzień później niż w Polsce. Nie
wiem dlaczego, ale mniejsza z tym, za godzinę odpalę ponownie. :P Trochę mnie to pocieszyło
bo nawet jak by te serwery nie padły to i tak do tej pory bym sobie nie zagrał.

Myślę, że i tak poczekasz sobie parę godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować