Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 - jest pierwszy gameplay

16 postów w tym temacie

EA jest żałosne... z tego co tu widać to zmieniło się aby menu i muzyka... FIFA już lepsza nie będzie, przynajmniej póki tworzy ją EA Sports... a to "Personality +" przecież było od dawna... mówią teraz o tym tylko po to by było o czym mówić. Wg. mnie zamiast kolejne fify, powinni wydawać co roku DLC i na pewno by na tym bardziej zarobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na detronizację PES''a i to w mocnym stylu. Fajnie wygląda ruch piłkarzy w 360 stopni i Personality+ tez będzie urozmaicało rozgrywkę. A niedowiarki zaczynają mnie już śmieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten gameplay, przywołuje sobie w myślach godziny spędzone przed FIFA 10 i.... są zmiany! To widać gołym okiem, piłka się inaczej zachowuje, piłkarze (3 leciało na jednego, żeby mu odebrać futbolówkę), wszystko jest bardziej plastyczne, realistyczniejsze.

W końcu nie są to zapowiedzi bez pokrycia EA. W końcu :)

EDIT:
Co do tego Personality +, to faktycznie jest chwyt marketingowy. To przecież jest od kilku lat, że słabszym piłkarzem się gorzej strzela, itd...

Ale zmiany i tak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest wersja PC''towa. Na 100% jest konsolowa, wystarczy zobaczyć 45 sekundę. Za tym gościem jest włączony Xbox 360 z podłączonym padem, na którym gra ten gość, później pokazują jeszcze PS3. Fifa 10 tak nie wygląda na konsolach, a ta z PC ma być właśnie w stylu 10 z konsol :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku do 1:35 jest prezentowana wersja na PC, potem już jest wersja konsolowa. Spójrzcie sobie na radar, na PC jest inny niż na konsoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:57, SongoX napisał:

Od początku do 1:35 jest prezentowana wersja na PC, potem już jest wersja konsolowa.
Spójrzcie sobie na radar, na PC jest inny niż na konsoli :P


Ale jak gość "siedzi" w menu i później wybiera skład jest wyraźne Xbox''owe "A". :) Stąd moje podejrzenia.

PS. A radarem to nie radzę się kierować, bo zależy od kraju, w którym rozgrywa się mecz :). Zauważyłem to, że grając drużynami z Serie A jest inny niż Barclays Premier League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demo FIFY 11 na PC z niecierpliwością. Ale - w przeciwieństwie do niektórych - w majtkach jeszcze mokro nie mam, toteż i z tym radziłbym się wstrzymać, patrząc w przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować