Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koszulki dla prawdziwych graczy - wybierz najlepszą!

76 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję, że w sklepie pojawią się wszystkie opcje i liczę także na duże rozmiary. Tak jak mówiłem - "Been there" na siebie nie założę, motyw jest strasznie oklepany (sorry Śledziu - i tak Ciebie uwielbiam ;)) i zaczynam się bać o gust graczy. Ale dajcie "Until death do us apart" w XXL lub chociaż XL i biorę to z miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby były w ofercie też BIAŁE KOSZULKI i inne kolory typu szary itp. Bo już CZARNYCH mam dwie komody ! :)))

Najlepsza "Been there done that", ja np chciałbym żeby były koszulki wzorowane też na gatunkach gier (RTS,FPS itp) i napisy były też po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sędzice na temat koszulek , czy nie ejst siara nosic takie koszulki na miescie , jaka Wasza jest opinia na temat . Bo moim zdaniem moze okazac sie ze te koszulki moga stac się bardzo popularne , modne. Czy ktos z Was miał zdarzenie ze ktos się z tego smieje jak w niej idziesz ?

Chodzi mi o te które były i teraz te nowe , jaka jest Wasza opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o koszulkę z napisem GRAM.PL z dołu do góry - kiedyś takie były dostępne.
Proponuję 2 wersje: czarną i białą:)

Spoiler

O czym ja marzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne wzory jednak jeśli chodzi o koszulki typowo związane z tematyką gier i całego maniac''s computer style, to jednak wspominany level77 ma chyba szerszą gamę. Tę stylizowaną na GTA widziałem kiedyś na alle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować