Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #171: Koszulki dla prawdziwych graczy - która z nich jest najlepsza?

34 postów w tym temacie

Been there IMO najlepsza, zdecydowanie większość ludzi kojarzy magiczne okładki GTA.
Ew, wrzuciłbym PEGI do koszyka ;x
A w jakich to cenach będzie, tak orientacyjnie? I materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie spora część osób, które zagłosowały na prowadzącą koszulkę głosuje na nią, bo ma motyw z okładki GTA. Mój faworyt na ostatnim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie pegi najlepsza... ta z motywem gta też ok. ale nie rozumiem o co chodzi z tą " Until death do us apart "... wyjaśni ktoś?? a co do"darling..." to mi nie podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 23:13, ranma11 napisał:

" Until death do us apart "... wyjaśni ktoś??

Facet trzyma kontroler do Guitar Hero bodajże. I będzie go trzymał, "until death do us apart" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się zdaje, że "Until death do us apart" to błąd językowy? "Apart" nie jest czasownikiem, rozdzielić to "tear apart" (jak u Joy Division) albo "part". Słowo "do" rozumiem tutaj jako taki wzmacniacz, tak jak w "I do like it" - "to mi się naprawde podoba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koszulki niespecjalne.. Najlepsza z nich to "Been there, done that".

PROSZĘ UPRZEJMIE O WPROWADZENIE CZARNYCH Z NAPISEM GRAM.PL - JAK KIEDYŚ.

Przepraszam za caps, większa szansa, że mój apel trafi do większej ilości osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać, że wygra projekt zrobiony na "GTA" ... zapewne w większych przypadkach ludzie nawet nie zwracają uwagi na pozostałe projekty tylko na ten jeden i nie z powodu tego co jest na obrazkach a tego jak są ułożone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować