Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest lista osiągnięć z Halo Reach

17 postów w tym temacie

To mają być osiągnięcia? O_o "Ukończ misję nr 2", "Użyj apteczki, by odzyskać energię"
Łowcy achievementów nie będą mieli się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 09:26, The_Nemezis napisał:

Pestka? Legendary sam, firefight na legendary bez śmierci. Punkty na firefight też nie
są za ciekawe, ale nie wiem jak się je liczy.


no to zrób overkilla na free for all, zrób double killa spartan laserem w free for all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 09:55, Czaroxxx napisał:

no to zrób overkilla na free for all, zrób double killa spartan laserem w free for all.


Jak mi się zechce to zrobię^^ Jak takiś cwany to zrób 100 lvl w gow bez ustawek, wymuszania hosta i itp. Zabij kraba z borderland w pojedynkę. Akurat te osiągnięcia są kwestią czasu i szczęścia, a nie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzenie Halo 3 na Legendary to czysty MASOCHIZM, męczyłem się mocno - ale gdy zacząłem toczyć boje z the Flood to sobie odpuściłem, było zbyt ciężko. Większość achivów wydaje się być łatwa, ale już na pierwszy rzut oka widać, że część z nich jest po prostu przegięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:30, KrisK91 napisał:

Przechodzenie Halo 3 na Legendary to czysty MASOCHIZM, męczyłem się mocno - ale gdy zacząłem
toczyć boje z the Flood to sobie odpuściłem, było zbyt ciężko. Większość achivów wydaje
się być łatwa, ale już na pierwszy rzut oka widać, że część z nich jest po prostu przegięta.


Dlatego trzeba było zaprosić kumpla, dać mu pada i od razu jest łatwiej. W pojedynkę jest ciężko przejść, ale już we 2 osoby na split screenie jest łatwiej i to o wiele :P
Te achievementy z multi w reachu to jakaś porażka, 4 acziwy na krzyż i to nie zbyt trudne? Śmiech.
Mam nadzieję, że chociaż zbroje do zdobycia w multi będą fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 11:07, The_Nemezis napisał:

> no to zrób overkilla na free for all, zrób double killa spartan laserem w free
for all.

Jak mi się zechce to zrobię^^ Jak takiś cwany to zrób 100 lvl w gow bez ustawek, wymuszania
hosta i itp. Zabij kraba z borderland w pojedynkę. Akurat te osiągnięcia są kwestią czasu
i szczęścia, a nie umiejętności.


Dobra to zrób w gh 3 achievement z dragonforce''m na expercie i użyj przy okazji ileś tam razy mocy. Umiejętności da się nabyć to zależy od gracza. A nie każdy ma szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:02, Tajnos-Agentos napisał:

Dlatego trzeba było zaprosić kumpla, dać mu pada i od razu jest łatwiej. W pojedynkę
jest ciężko przejść, ale już we 2 osoby na split screenie jest łatwiej i to o wiele :P
Te achievementy z multi w reachu to jakaś porażka, 4 acziwy na krzyż i to nie zbyt trudne?
Śmiech.
Mam nadzieję, że chociaż zbroje do zdobycia w multi będą fajne.


Widać brak znajomości tematu. 4 osiągnięcia są gdyż Bungie wprowadza Daily Challenges i Weekly Challenge, które same w sobie są już kolejnymi wyzwaniami.

Ekipa Bungie dużo mówiła o zbyt trudnych osiągnięciach, które były nagminnie wykonywane poprzez ustawki. Dlatego postanowiono dać troszkę prostsze osiągnięcia ale nie za proste i tyle.

Źle jest przetłumaczone 40 osiągnięcie -> Completed a Firefight set on Legendary without dying.
Tu chodzi o set.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:23, Czaroxxx napisał:

Dobra to zrób w gh 3 achievement z dragonforce''m na expercie i użyj przy okazji ileś
tam razy mocy. Umiejętności da się nabyć to zależy od gracza. A nie każdy ma szczęście.


Nie grałem w gh i nie będę grał^^ Chcesz się licytować na osiągnięcia to zrób calaka w LotR: Conquest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 23:44, MacJak napisał:

To mają być osiągnięcia? O_o "Ukończ misję nr 2", "Użyj apteczki, by odzyskać energię"
Łowcy achievementów nie będą mieli się czym chwalić...


Akurat achievementy za ukończenie misji/kampanii powinny być w każdej grze, po to żeby udowodnić że się ją ukończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:02, Tajnos-Agentos napisał:

Dlatego trzeba było zaprosić kumpla, dać mu pada i od razu jest łatwiej. W pojedynkę
jest ciężko przejść, ale już we 2 osoby na split screenie jest łatwiej i to o wiele :P

Tu się zgodzę.

Dnia 01.08.2010 o 12:02, Tajnos-Agentos napisał:

Te achievementy z multi w reachu to jakaś porażka, 4 acziwy na krzyż i to nie zbyt trudne?
Śmiech.

A tutaj już nie, ja np. nie gram w multi w ogóle, najwyżej Horde/Firefight i co-op przez Live, więc wg. mnie to bardzo dobre posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 16:01, The_Nemezis napisał:

> Dobra to zrób w gh 3 achievement z dragonforce''m na expercie i użyj przy okazji
ileś
> tam razy mocy. Umiejętności da się nabyć to zależy od gracza. A nie każdy ma szczęście.


Nie grałem w gh i nie będę grał^^ Chcesz się licytować na osiągnięcia to zrób calaka
w LotR: Conquest ;D


Nie grałem na konsoli. Tak czy siak nie liczą się achievementy tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować