Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy nadejdzie nowy The Elder Scrolls?

28 postów w tym temacie

O ile dobrze dobrze pamiętam, uniwersum Elder Scrolls jest podzielone na 9 części. Pomijając Oblivion i Battlespire (które nie były w żadnych z tych prowincji), w pozostałych częściach nie zostały użyte wszystkie regiony.
Zatem możemy liczyć na przynajmniej 3 nowe części Elder Scrolls. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie będzie jak z Morrowindem i Oblivionem - nieziemsko ładne, ale po minięciu pierwszych zachwytów związanych z podziwianiem widoków okaże się, że są puste, powtarzalne i nudne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że nie wrzucają co roku nowego TES''a, bo by mi się to przejadło. Wiem że nie dlatego nie pokazuje się nowa gra, ale mi to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze nastepna gra z serii The Elder Scrolls, pojawi sie dopiero wraz z nowa generacja konsol, czyli najwczesniej za 2, 3 czy 4 lata ,a do tego czasu Bethesda bedzie wypuszczac kolejne gry z logiem Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, miło, że Bethesda myśli o kolejnej części. Życzyłbym sobie, żeby bardziej popracowali nad fabułą, nawet kosztem oprawy graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:27, christo napisał:

Cos mi sie zdaje ze nastepna gra z serii The Elder Scrolls, pojawi sie dopiero wraz z
nowa generacja konsol, czyli najwczesniej za 2, 3 czy 4 lata ,a do tego czasu Bethesda
bedzie wypuszczac kolejne gry z logiem Fallouta.

Na razie nowym F zajmuje się Obsidian, więc na razie nie wiadomo czy Beth będzie robić nowe Fallouty, czy po prostu będą zlecać produkcję komuś innemu.
@Anjinsan: Beth mogłoby popracować nad fabułą i i przede wszystkim dialogami, bo to co było w F3 wyglądało... bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na remake morka. Niestety, jestem pewien, że nowa gra będzie na poziomie skomplikowania obka, a może nawet jeszcze bardziej upośledzona. Może wytną wszystkie bronie za wyjątkiem długich ostrzy, coby ludzie nie musieli się zastanawiać i mogli cały czas jeździć na koniu i zabijać potworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:03, Kadaj napisał:

I tak pewnie będzie jak z Morrowindem i Oblivionem - nieziemsko ładne, ale po minięciu
pierwszych zachwytów związanych z podziwianiem widoków okaże się, że są puste, powtarzalne
i nudne. :P


z Oblivionem się zgodze, ale mi IMO się Morrowind podobał, odkrywanie każdej tajemnicy, questy, poboczne misje jak i dodatki :) moze to też dlatego że mam sentyment do tej gry :) tyle co się godzin straciło <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:46, Bumblejazz napisał:

ale mi IMO się Morrowind podobał

Skrótu użycie WIN!

No i fajnie, że wyjdzie kolejny TES, w końcu. Bo męczenie raz kolejny Obliviona... Miło b było, gdyby Bethesda się postarała o lepszy watek główny, chociaż, jakby miałoby być więcej misji pobocznych to można przeboleć brak jakiejś świetnej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:40, Cygi napisał:

O ile dobrze dobrze pamiętam, uniwersum Elder Scrolls jest podzielone na 9 części. Pomijając
Oblivion i Battlespire (które nie były w żadnych z tych prowincji), w pozostałych częściach
nie zostały użyte wszystkie regiony.
Zatem możemy liczyć na przynajmniej 3 nowe części Elder Scrolls. :)

P.S.: Free Kevin! :D



Świat Tamriel podzielony jest na jedenaście państw. Dotychczas wykorzystane zostały w głównej linii gier dopiero trzy i to nie wszystkie w 100%. Pomijam dodatek Blodmoon, bo w sumie nie wiem, czy ta wyspa w nim zawarta, to osobne państwo, czy gdzieś przynależy. Tak więc miejsca jest. Byle by też pomysły były, bo się jednak trochę sama formuła zestarzała. Jednak mam nadzieje, że uda się w końcu wykreować coś świeżego w tym świecie, który darzę pewną sympatią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Tamriel jest jedno państwo - Cesarstwo Cyrodil ;) i jest ono podzielone na 11 prowincji. A co do wykorzystania świata w grach - Arena wykorzystywała cały świat, Daggerfall już tylko w prowincjach High Rock i Hammerfell, Morrowind osadzony był w niewielkiej części prowincji Morrowind, na wyspie Vvardenfell, Oblivion to całą prowincja Cyrodill. Dodatkowo Battlespire osadzony był tylko w tytułowej twierdzy, zaś Redguard na wyspie Stros M''Kai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 14:24, grand10pelu napisał:

Pomimo wszystkich narzekań na serię TES, to zapewne przy premierze nastepnej części będzie
mnóstwooooo zachwytów...


W to nie wątpię. Tylko że np. ja, nauczony doświadczeniami z Morrowinda i Obliviona, nie dam się tak łatwo nabić twórcom w butelkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:03, Kadaj napisał:

I tak pewnie będzie jak z Morrowindem i Oblivionem - nieziemsko ładne, ale po minięciu
pierwszych zachwytów związanych z podziwianiem widoków okaże się, że są puste, powtarzalne
i nudne. :P



To Twoja opinia, mi morro zapewnił setki godzin gry i pewnie jeszcze do niego wrócę. TESy to klasyka rpg niezależnie od krytycznych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 14:34, Kadaj napisał:

> Pomimo wszystkich narzekań na serię TES, to zapewne przy premierze nastepnej części
będzie
> mnóstwooooo zachwytów...

W to nie wątpię. Tylko że np. ja, nauczony doświadczeniami z Morrowinda i Obliviona,
nie dam się tak łatwo nabić twórcom w butelkę. :P

Co kto lubi... Ja nie dam się nabić w butelkę bo lubię tę serię i zawsze się przy niej świetnie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram w nową grę tej serii - oby tylko przyłożono się ( oprócz wymienionych już tu kwestii ) do tego aby świat nie był tak pusty jak w " Oblivionie " który jest ładny i przyjemny,bardzo fajnie spaceruje się po tych pięknych,leśnych krajobrazach ale szlaki i gościńce są puste ( brakuje to wyzwań,bandytów,stworów,ogólnie przeciwników tak jak to jest w " Gothicach " czy w " Two Worlds " ),mam więc nadzieję że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować