Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądał Gothic 4 przed trzema laty

30 postów w tym temacie

Zamiast się podniecać grafiką, niech lepiej się postarają żeby grało się płynnie. Tytuł gry powinień nosić nazwę jak wcześnij Arcania: A Gothic Tale bo wielu fanów sobie ta gra nie przyspoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 17:50, Darkstar181 napisał:

Nigdy nie publikowana ? Jestem pewien że pierwsze gdzieś widziałem... ale może to mój
umysł płata figle :)



Faktycznie,mi też się wydaje że już gdzieś widziałem to zdjęcie z siekierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest risen, zwlaszcza screen z tymi domami, mozliwe ze kiedys dzisiejszy Risen mial byc gothiciem 4 jednak przez to ze rozwiązana zostala wspolpraca miedzy piranią a dżołód gre gothic 4 nazwali risen, a tamci zaczeli tworzyc cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten silnik (mimo że starszy) bije na łeb silnik Arcanii. Bardziej oddaje klimat starych gothicków. Tak powinni go zachować, a nie oddać bubla w stylu Gothic 3 (graficznie zbyt "cukierkawy", ale dało się pograć). Dla mnie najlepsza część to Gothic. Grafika klimatyczna, fabuła aż miodem płynie i możliwości skończenia gry też nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokację z pierwszego screenshota widziałem na jednym z pierwszych filmików z gry. A ostatni też jakoś kojarzę.
A co do grafiki - ładna, ale zdecydowanie brakuje mi w niej AA ;<. No i zbyt bardzo ziarno widać. G3 miał lepszą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 20:48, jedrzejb napisał:

Jeżeli nigdy nie opublikowane, to skąd gram.pl ma te zdjęcia ???

Przeczytaj uważnie newsa i wtedy pomyśl nad swoim pytaniem.

Screeny mi się podobają, ale obecny stan graficzny też ujdzie. Mimo wszystko to nie grafika jest najważniejsza a fabuła, gameplay, postacie itd. A o te aspekty gry poważnie się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna grafika i całkiem ładny świat. Ciekawe ile tego świata znajdzie w Arcanii. Ale jak dla mnie, oprócz grafiki wazne jest to aby gra płynnie chodziła i miała ciekawą fabułę. Myślę, że producent Arcanii powinien postawić właśnie na brak wszelkich bugów, gdyż jeśli chodzi o fabułę, to fabuła w Gothic 3 była wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować