Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądał Gothic 4 przed trzema laty

30 postów w tym temacie

>to fabuła w Gothic 3 była wspaniała!

Are you f***ing kidding me? :| Co najwyżej pomysł na fabułę był dobry. Jej przedstawienie pozostawiało wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:01, marekl1975 napisał:

Całkiem ładna grafika i całkiem ładny świat. Ciekawe ile tego świata znajdzie w Arcanii.
Ale jak dla mnie, oprócz grafiki wazne jest to aby gra płynnie chodziła i miała ciekawą
fabułę. Myślę, że producent Arcanii powinien postawić właśnie na brak wszelkich bugów,
gdyż jeśli chodzi o fabułę, to fabuła w Gothic 3 była wspaniała!


Właśnie przez kiczowatą fabułę G3 był zwalony.I jak tu wyżej czytałem to żeby się z tym postarali bo ładna grafika to mimo wszystko nie znaczy że r-peg będzie dobry.I oby płynnie chodził bo G3 to pod tym względem po raszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:27, Ice-1977 napisał:

Właśnie przez kiczowatą fabułę G3 był zwalony.I jak tu wyżej czytałem to żeby się z tym
postarali bo ładna grafika to mimo wszystko nie znaczy że r-peg będzie dobry.I oby płynnie
chodził bo G3 to pod tym względem po raszka.


Fabuła w G3 to były głównie zadania typu przynieś to, zabij tego. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, choć znanym z G2 jest możliwość wybrania sobie ulubionej frakcji (Orkowie, Wojownicy, Asasyni). Ale szczególnym plusem dla G3 jest przeogromny i zróżnicowany świat, dzięki któremu gra jest wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 21:44, Renzov napisał:

> Jeżeli nigdy nie opublikowane, to skąd gram.pl ma te zdjęcia ???
Przeczytaj uważnie newsa i wtedy pomyśl nad swoim pytaniem.

Screeny mi się podobają, ale obecny stan graficzny też ujdzie. Mimo wszystko to nie grafika
jest najważniejsza a fabuła, gameplay, postacie itd. A o te aspekty gry poważnie się
martwię...



Nigdy wcześniej nie publikowane, a ja się pytam Z KĄD GRAM.PL ma te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:21, jedrzejb napisał:

Nigdy wcześniej nie publikowane, a ja się pytam Z KĄD GRAM.PL ma te zdjęcia.


Nieuważne czytanie się kłania. "...kilka zrzutów ekranowych z Gothic 4 opublikowanych przez redakcję serwisu PC Games."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:26, SongoX napisał:

> Nigdy wcześniej nie publikowane, a ja się pytam Z KĄD GRAM.PL ma te zdjęcia.

Nieuważne czytanie się kłania. "...kilka zrzutów ekranowych z Gothic 4 opublikowanych
przez redakcję serwisu PC Games."



Dobra brak dedukcji się kłania. Czy serwis PC Games wysłało do nich te zdjęcia, czy gram.pl samo poprosiło o te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to musiałbyś się spytać Harpena :P Jednak nie sądzę, że w takich sprawach trzeba się pytać o pozwolenie o umieszczenie screenów na tej stronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:22, SongoX napisał:

O to musiałbyś się spytać Harpena :P Jednak nie sądzę, że w takich sprawach trzeba się
pytać o pozwolenie o umieszczenie screenów na tej stronie ;]



Tak on mógłby odpowiedzieć. Tylko żeby umieścić screeny na stronie trzeba je zdobyć i jak oni je zdobyli ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować