Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna niespodzianka na szczycie rankingu sprzedaży gier

36 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 15:10, xArtoXx napisał:

o kurw# !!! ale niespodzianka ja je#ie ! przecież na wyspach wszystko co nowe jest od
razu w top <facepalm>
ide z tąd...


Ić z tont końeczńe!
---

Troszkę mnie zdziwiło (minimalnie), że SC2 zajął szczyty. Sam jestem wielkim fanem pierwszej części (choć przez zbyt wysoką, jak na polskie warunki i wakacje:d, cenę nie mogę sobie chwilowo pozwolić na zakup tego dzieła) ale nie myślałem, że aż tylu ludzi na wyspach zapragnie w to grać. Tym bardziej, że jak pamiętam, angielskich graczy wcale nie pałętało się od groma na b.necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ja tu widzę, że chyba niektórzy dzisiaj lewą nogą wstali. Spinać się z powodu jakiegoś tytułu newsa na serwisie o grach komputerowych - żal.

Bał bym się z wami oglądać Monty Pythona, skoro takie pierdoły bierzecie na poważnie.

Odnośnie rankingu, to bardzo dobrze, że exclusive na PC ma takie wzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Zbyt często takie syfiaste tytuły dają na portalach wp, onet itp, że sie przez to nacinam i wchodzę w danym artykuł a tam jakieś pierdoły. Myślałem, że tutaj będzie normalnie ale jak widać Zaitsev chciał wywołać burzę i poszedł w tym kierunku. Na prawdę co by się stało jakby dał normalny tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ktoś chciał podejść do tematu z innej (nie oczywistej) strony i już go nie rozumie i bluzga, niektórych ludzi to mi naprawdę szkoda , zresztą widzę że mamy tu wielkich znawców gazet brukowych -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ktoś chciał podejść do tematu z innej (nie oczywistej) strony i już go nie rozumie i bluzga, niektórych ludzi to mi naprawdę szkoda , zresztą widzę że mamy tu wielkich znawców gazet brukowych.

Sorka za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 16:38, Psysiu napisał:

Ktoś jeszcze ma ochotę twierdzić, że PC jako platforma do grania umiera? :)

Noooo, w pierwszej 40 aż 2 gry PC-only, łaaaaał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować