Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij kolekcjonerkę StarCraft II: Wings of Liberty!

153 postów w tym temacie

Ja odradzam każdemu tego typu konkursy na sms. Chyba że ktoś lubi spam potem otrzymywać o promocjach i nowych konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie wydałem jakies 30 złoty i nie udało mi sie niestety udzielić poprawnej odpowiedzi ponieważ gdy zaznaczam odpowiedz nr 2 przychodzi mi odpowiedz o jakims je***nym błędzie!!! POZDRAWIAM ZESPÓŁ gRAM.pl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie te konkrusy....
Wyslij jeden sms wyslesz przychodzi nastepny z pytaniem za nastapne 2.44 odpowiesz przyjdzie nastepny... malo pieniedzy juz macie gram.pl ze jeszcze w takie cos sie bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:43, WolfClub napisał:

jak ja lubie te konkrusy....
Wyslij jeden sms wyslesz przychodzi nastepny z pytaniem za nastapne 2.44 odpowiesz przyjdzie
nastepny... malo pieniedzy juz macie gram.pl ze jeszcze w takie cos sie bawicie?

Wszystko jest napisane w regulaminie, a obowiązku brania udziału nie ma. Tak więc wg mnie, wszystko jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe mnie zastanawia ilu z tych narzekających czytało regulamin. ;D

Rany, co za ludzie. Zawsze ktoś zrzędzi. Jakby dali ogłoszenie, że rozdają SC 2 za darmo, wystarczy wysłać maila to zrzędziliby, że trzeba aż maila wysłać. Albo, że dostają bez pocałowania ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:08, Negaz napisał:

Ogólnie to ciekawi mnie ile średnio zarabia
się na takim konkursie, 1 SMS w tym przypadku to 4.88zł... ciekawe... :P

Baaardzo niewiele. Najwięcej zarabiają operatorzy, bo tylko niewielki odsetek kosztu smsa idzie do tego który każe płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 18:03, Ice-1977 napisał:

No właśnie,ile tej zniżki?Bo w strategię nie gram ale kupon by się przydał bo gier sporo
do kupienia.P;

Wystarczy przeczytać regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej! Tyle innych, ciekawszych pomysłów na konkursy istnieje, a Wy organizujecie taki, w którym określona grupa osób może wziąć udział? Ekhem.
Kwota 2,44 zł to co prawda nie wielkie pieniądze (no, zależy dla kogo, ale..), ale płacenie za udział to żart.

Gra, która jest do wygrania, odpędza mnie*, toteż szkoda pieniędzy.

* zanim znajdą się fanatyczni obrońcy, napiszę - klimat nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:43, WolfClub napisał:

jak ja lubie te konkrusy....
Wyslij jeden sms wyslesz przychodzi nastepny z pytaniem za nastapne 2.44 odpowiesz przyjdzie
nastepny... malo pieniedzy juz macie gram.pl ze jeszcze w takie cos sie bawicie?


TVP się kłania.

1.wyślij sms - 2,44zł
2. odpowiedz na pytanie
3. wybierz auto
4.wybierz kolor
4. tapicerkę
5. pewnie kolor wentyli...

Skończyłem na tapicerce. JEDEN SMS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, porażka. Wygra osoba która najwcześnie odeśle prawidłową odpowiedź. Czytać osoba która najlepiej zautomatyzuje ten proces. Wklepując ręcznie zapomnijcie o tym konkursie :) 40 takich smsów i można sobie samemu kupić SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 18:05, Yoruaaw napisał:

> No właśnie,ile tej zniżki?Bo w strategię nie gram ale kupon by się przydał bo gier
sporo
> do kupienia.P;
Wystarczy przeczytać regulamin :)


Wiesz co,przyszedłem z pracy i zmęczony jestem,a ten regulamin strasznie długi i nudny.Weź mi powiedz jak czytałeś.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować