Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij kolekcjonerkę StarCraft II: Wings of Liberty!

153 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2010 o 22:49, Yoruaaw napisał:

Widzę że jesteś mistrzem czytania ze zrozumieniem.


Dziękuję ;]

Dnia 17.08.2010 o 22:49, Yoruaaw napisał:

A teraz powoli, pozwolę sobie zacytować kolegę wyżej "Tylko kazali mi wysłać nick
na ich meila razem z numerem fona, nawet nie wiem co wygrałem"


Ja natomiast widzę, że ty do mistrzów pomyślunku nie należysz. Nie muszę czytać każdego posta w tym temacie. To po pierwsze. Po drugie nawet jeśli osoby, które wygrały i dostały takie smsy nie muszą siedzieć non stop przy kompie. Mogą być na wakacjach/urlopie i dostępu do internetu NIE mieć, przez co maila wyślą dopiero za tydzień, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by się czytało regulamin to by się wiedziało że maila potwierdzającego do gram.pl trzeba wysłać do soboty, w przeciwnym wypadku nagroda przepada.
Na drugi raz nie wymądrzaj się tak jak dokładnie nie wiesz czy słusznie piszesz. Od ciętych ripost jest Winston Churchil - ten to miał dobre teksty:)

PS. ja także mam nadzieje ze wystawia listę zwycięzców ażeby zobaczyć jakie miejsce zająłem, sms''a dostałem iż
wygrał wać Pan, tylko nie wiadomo co, to pewno kupon^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 3 SMSy czyli razem 6. Ale jak widać inni dostali już wiadomość o wygranej więc raczej nic z tego :)
Jak pomyśle że ktoś nieświadomy, ktoś kto po prostu wysłał smsa "a może się uda" wygrał tą kolekcjonerkę to ogarnia mnie zazdrość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dostałem odpowiedzi na maila. Pewnie czekają aż wszystkie 21 osób się zgłosi, dopiero wtedy wyniki podadzą. A tym którzy już się zgłosili może nagrodę wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można spytać jak szybko wysłaliście smsa z odpowiedzią? Do tych co wygrali. Wysłałem 3 smsy w tym jeden bardzo szybki, zanim dostałem pytanie, to już wysyłałem odpowiedź. Sekundę po otrzymaniu pytania, dostałem smsa, że odpowiedziałem prawidłowo. No, ale i tak nie znalazłem się w tej 21. Wszyscy się chyba w sekundzie mieszczą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moonglow, ja zapisałem te dwa smsy i potem wysłałem jeden po drugim. Cud że mi się komórka nie zacięła ( bardzo często mi się to zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś e-mail''a od gramu że wygrałem kupon zniżkowy, pewnie wszyscy ci co dostali tego sms o wygranej, wysyłce nicku i telefonu dostaną zniżki, pewnie ktoś z 21 osób dostał innego sms''a lub jeszcze o nim się nie dowiedział. Ciekawe jaki szybki był ten drań :). W każdym razie gratuluje i życze miłego rozpakowywania paczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:29, Laid_back napisał:

Tak - wszyscy zwycięzcy, którzy otrzymali sms o wygranej, otrzymają kupon zniżkowy do
wykorzystania w sklepie gram.pl


A co z główna nagrodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:29, Laid_back napisał:

Tak - wszyscy zwycięzcy, którzy otrzymali sms o wygranej, otrzymają kupon zniżkowy do
wykorzystania w sklepie gram.pl

właśnie co z głowną :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 17:22, Laid_back napisał:

a co ma być, zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie


A jak np. w tym czasie w którym zadzwonicie nie będzie mógł odebrać to co wtedy? A po drugie, czy został już powiadomiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms-a parę dni temu i napisałem do nich e-maila (nawet parę razy dla pewności). Więc to znaczy że wygrałem zniżkę? Więc główna nagroda powędruje do kogoś kto nie dostał takiego sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować