Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow na X360 potrzebuje dwóch płyt DVD

12 postów w tym temacie

Cóż, kiedyś gry zajmowały 11 dyskietek i nikt z tego powodu jakoś nie narzekał..

Poza tym, jeśli kogoś tak bardzo boli zmiana płyty w połowie gry, to powinien według mnie zasięgnąć porady lekarza specjalisty ;p

No i dodajmy jeszcze, że w dzisiejszych czasach, można instalować gry na dysku konsoli, co skutkuje używaniem płyty tylko do weryfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za problem wydawac gry nawet na 10 plytach dvd ? robie sobie 3 pierwszych plyt kopie na dysku, a jak potrzebuje obrazy kolejnych to stare kasuje a wrzucam nowe... wszystko na dysku lezy, naped nie halasuje a plytki nie sa narazone na zarysowania podczas przekladania... kosole od dawna maja dyski twarde i trzeba z tego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny kompromitacja ze strony tworcow gier. Przeciez wiekszoc gier po zainstalowaniu nie zajmuje wiecej niz 7gb (x360) Nie umieja po prostu dobrze napisac swojego produktu i probuja to jakos usprawiedliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze gry sa i tak liniowe (gameplayowo , fabularnie) do bolu (dzis do prostego korytarza z swiecacymi strzalkami pokazujacymi droge potrzeba solucji) wiec co za roznica na ilu plytach to jest .
Orthae jakbys nie wiedzial ... ponad gigabajt danych z plytek dvd zjada zabezpieczenie microsoftu :] . To takze nie jest kwestia napisania czegos . Sa rzeczy ktorych uniknac sie nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm napęd Blu ray w X360 na tę chwilę to rzecz raczej niemożliwa, zważając na niedawne wypuszczenie na rynek wersji Slim i premierę Kineckta. Być może za 2-3 lata ujrzymy nową konsolę Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:23, EmperorKaligula napisał:

co za problem wydawac gry nawet na 10 plytach dvd ? robie sobie 3 pierwszych plyt kopie
na dysku, a jak potrzebuje obrazy kolejnych to stare kasuje a wrzucam nowe... wszystko
na dysku lezy,

Dobry pomysł! Ale podstawowa wersja Xbox nie ma dysku twardego... I co teraz?

TO było do przewidzenia ale żonglerka 2-3 płytami to żaden problem. Co prawda ludzie się od tego odzwyczaili, ale cóż... przyzwyczają się znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 tez jest na 2 plytach :P. Mi to tam wcale nie przeszkadza, na amidze zmienialem dyskietki i tez mi to nie przeszkadzalo, dla mnie to ma swoj klimat :P. Wlasnie przez amige :P dobrze to wspominam i nawet ucieszylem sie jak dostalem 2 plyty do ME :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to, że jakaś gra będzie na 2 DVD jest warte smażenia newsa? Co będzie jak kiedyś trafią się 4 płyty? "Tydzień z..." z osobnym artykułem na temat każdego talerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:31, Anvi napisał:

I to, że jakaś gra będzie na 2 DVD jest warte smażenia newsa? Co będzie jak kiedyś trafią
się 4 płyty? "Tydzień z..." z osobnym artykułem na temat każdego talerza?


Eee, bo teraz to jest nowość? Kiedyś jak będą się trafiały 4 płyty, 5 płyt i tak dalej, to nic nie będzie, bo to nic nowego. Tak jak z telewizorami, czy innym sprzętem, już o możliwości podpięcia kilku urządzeń poprzez HDMI nikt nie trąbi we wiadomościach, a jeszcze jakiś czas temu to była nowość. Mnie ten news zaciekawił i ciesze sie ze sie o tym dowiedzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wing Commander 3 - 3 płyty.
Blade Runner - 4 płyty...

To naprawdę nie pierwszy raz, kiedy coś takiego ma miejsce. Ot, po prostu teraz mamy płyty DVD zamiast CD. Ale czemu problemem niby ma być fakt, że potrzebne są dwie płyty, a nie jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować