Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - zapowiedź

14 postów w tym temacie

gram.pl

W przeciwieństwie do Altaira czy Ezia Ubisoft postanowił się nie zaczajać, tylko kuć żelazo póki gorące. Assassin's Creed: Brotherhood pojawi się w sklepach już tej jesieni, a my wypunktowujemy, czego byśmy sobie życzyli, a czego wolelibyśmy uniknąć w najnowszym akcie konfliktu templariuszy z asasynami.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed: Brotherhood - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Brotherhood to dla mnie must-have. Bardzo cieszę się słysząc że walka będzie bardziej wymagająca, bo - nie oszukujmy się - ta w poprzednich częściach ograniczała się do używania ukrytego ostrza i kontry (ew. bomb dymnych). Jestem też ciekaw jaka będzie fabuła, bo chciałbym się dowiedziec jak rozwinęły się umiejętności skrytobójcze Desmonda. Jak dodam do tego multiplayer to powstaje naprawdę wubuchowa i ciekawa mieszanka. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie.

Jedna uwaga: druga część nie była za prosta. Poziom trudności walk był optymalny, aby każdy mógł bez problemów ukończyć grę. Nie chce, żeby cokolwiek się w tej kwestii zmieniło, bo może okazać się, że to kolejny fajny tytuł, który będę musiał sobie odpuścić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:35, Kadaj napisał:

Jedna uwaga: druga część nie była za prosta. Poziom trudności walk był optymalny, aby
każdy mógł bez problemów ukończyć grę. Nie chce, żeby cokolwiek się w tej kwestii zmieniło,
bo może okazać się, że to kolejny fajny tytuł, który będę musiał sobie odpuścić. :/

Druga część Assassin''s Creed była chyba jeszcze prostrza od jedynki. W tej grze wogóle się nie ginęło (chyba, że się spadło z bardzo wysoka :/ ), dlatego mam nadzieję, że będzie trudniej i że wrogowie nie ograniczą się do blokowania i pojedyńczych ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:48, Renzov napisał:

Druga część Assassin''s Creed była chyba jeszcze prostrza od jedynki. W tej grze wogóle
się nie ginęło (chyba, że się spadło z bardzo wysoka :/ ), dlatego mam nadzieję, że będzie
trudniej i że wrogowie nie ograniczą się do blokowania i pojedyńczych ataków.


Poziom trudności był ok. Gra nie przeszkadzała w zobaczeniu co będzie dalej. W jedynce zakończenie musiałem obejrzeć na YouTube, bo utknąłem chyba w przedostatniej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 20:18, Kadaj napisał:

Poziom trudności był ok. Gra nie przeszkadzała w zobaczeniu co będzie dalej. W jedynce
zakończenie musiałem obejrzeć na YouTube, bo utknąłem chyba w przedostatniej walce.

LOL, w takim razie możesz mieć pewne problemy. Przecież seria Assassin's Creed poraża wręcz poziomem trudności (a raczej jego brakiem). Chociaż może komuś sprawiało trudności przejście tych gier? Może. Ja jednak chcę, żeby było trudniej, niż ostatnio :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 20:32, Renzov napisał:

LOL, w takim razie możesz mieć pewne problemy. Ja jednak chcę, żeby było trudniej :>.


Więc mogliby zrobić dodatkowy poziom trudności, a nie psuć to, co było dobre. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupię, ale nie dla multi, lecz dla singla. No i znowu, jak w jedynce, Ubisoft pozostawił wiele pytań odnośnie zakończenia gry (super chwyt marketingowy, chylę czoła..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder na LCE na PS3 już dawno złożony (jeszcze z niższą ceną ;), na grę czekam z niecierpliwością, tak jak i na jej betę.

Jesli tendencja zwyżkowa serii się utrzyma (na co liczę), to czeka nas bardzo dobra gra z multi, co znacznie przełuży jej żywotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Kupię na pewno i zapowiedź fajnie napisana, ale mam pytanie, nie wiecie może czy będzie sprzedaż Assassin Cred II + AC II Brothohood ? Czy tylko oddzielnie będzie można kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej oddzielnie, no chyba że jakiś sklep/e-sklep zrobi taką "promocję" (wątpię czy w najbliższym czasie taka będzie). :D
A tak przy okazji AC Brotherhood to nie AC II, ani dodatek, a nawet nie samodzielny dodatek!! To "kontynuacja historii Ezio". Według mnie to tak jakby nowa część AC tylko bez numeru III ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować