Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra na PC za złotówkę!

158 postów w tym temacie

No nie, masakra :D A parę dni temu kupowałem Mass Effect 2, Sabotuer i Dragon Age... fuck. No cóż, teraz weźmiemy sobie dodatek do DA i coś jeszcze :D Przy okazji zauważyłem że teraz mogę odebrać zamówienie w sklepie obok ^_^ Najs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 10:18, Evil_Khan napisał:

Tyberyjski Zmierzch nie działa w promocji. Po dodaniu go do koszyka nie ma możlwości
wyboru drugiej gry za 1 zł

Poprawione, sprawdź teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 09:44, SuavekS napisał:

Pytanie za 100pkt. Czy Dragon Age Origins: Przebudzenie posiada do wyboru przy instalacji
angielską wersję językową? Podstawkę mam w wersji kolekcjonerskiej (pełna angielska)
i zastanawiam się nad zakupem dodatku, lecz nie wiem czy i jak będzie mi on działał.
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wysłałam Twoje pytanie do EA.
W razie czego przypomnij mi się jutro w konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA szaleje z promocjami. Bardzo mi się to podoba, chociaż biorąc pod uwagę, że kilka miesięcy temu na gry, które teraz można kupić za stówkę, wydałem przeszło czterysta złotych... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić ME2 oraz Crisis Warhead i co do tego wybrac . Battlefield 2 Deluxe Edition czy Battlefield 2142: Deluxe Edition Classic , oraz Medal of Honor Wojna na Pacyfiku czy The Saboteur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 10:40, akne napisał:

> Tyberyjski Zmierzch nie działa w promocji. Po dodaniu go do koszyka nie ma możlwości

> wyboru drugiej gry za 1 zł
Poprawione, sprawdź teraz.

Działa dzięki - mam pytanie o termin realizacji. Wybrałem odbiór w punkcie w Łodzi i szacunkowy termin to aż 11-08 !? Czemu tak długo i czy jest szansa że jednak szybciej produkty będą do odbioru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 09:44, SuavekS napisał:

Pytanie za 100pkt. Czy Dragon Age Origins: Przebudzenie posiada do wyboru przy instalacji
angielską wersję językową? Podstawkę mam w wersji kolekcjonerskiej (pełna angielska)
i zastanawiam się nad zakupem dodatku, lecz nie wiem czy i jak będzie mi on działał.
Będę wdzięczny za odpowiedź.


Odpowiedź z EA: w przypadku PC - tak, w przypadku X360 - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:18, Evil_Khan napisał:

Działa dzięki - mam pytanie o termin realizacji. Wybrałem odbiór w punkcie w Łodzi i
szacunkowy termin to aż 11-08 !? Czemu tak długo i czy jest szansa że jednak szybciej
produkty będą do odbioru ?


Tak długo, bo Przebudzenie się skończyło, a następna dostawa 09/10.08.2010.
Przebudzenie w ostatniej chwili zostało włączone do promocji, dlatego go nie domawiałam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:23, akne napisał:

Tak długo, bo Przebudzenie się skończyło, a następna dostawa 09/10.08.2010.
Przebudzenie w ostatniej chwili zostało włączone do promocji, dlatego go nie domawiałam
ostatnio.

Dzięki za szybką odpowiedź. Złożyłem nowe zamówienie w trochę innej konfiguracji. PJ00931067 - jaki będzie szacunkowy czas odbioru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować