Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra na PC za złotówkę!

158 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 11:46, Outlander-pro napisał:

Hmm, zastanowię się nad Dragon Age wraz z dodatkiem ... tylko nie wiem do końca czy warto.
Czy DA to dobry RPG? Jak myślicie?


Wg mnie warto. Ja się przy DA:O bardzo dobrze bawiłem i uważam, że jest to tytuł godny polecenia, szczególnie w takiej cenie :) Dodatek też jest fajny tylko od razu załaduj sobie najnowszego patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się tak promocja na xklocka, bo chciałbym sobie kupić Saboteur, ale nie mam floty. Za to jakby do tego była promocja, że druga gra (prawie)gratis to by mamuśka te 2 dyszki dorzuciła, że by starczyło. Poza tym kupiłem ostatnio Planescape i jeszcze nie przeszedłem to poco mam sobie robić coraz większą górkę zaległości. No i trza Forze 3 dokończyć w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:41, Evil_Khan napisał:

> Tak długo, bo Przebudzenie się skończyło, a następna dostawa 09/10.08.2010.
> Przebudzenie w ostatniej chwili zostało włączone do promocji, dlatego go nie domawiałam

> ostatnio.
Dzięki za szybką odpowiedź. Złożyłem nowe zamówienie w trochę innej konfiguracji. PJ00931067
- jaki będzie szacunkowy czas odbioru ?

Dostawa na jutro, pewnie popołudniu dostaniesz mail i SMS, że gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się Bad Company 2, bo brakuje mi czegoś do Przebudzenia... Z deczka sie wk...lem, bo DA:O, L4D2, ME2 kupilem za ponad stówke/szt. A tutaj za wszystko dalbym niecale 100 zlociszy.

No ale przynajmniej wiem, ze Dragon Age 2 juz jest na moim celowniku jesli chodzi o EA Classics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mass effect i mirrors edge zamówione :)

wiecie może jak długo się czeka na potwierdzenie odbioru osobistego w solaris? dokładnie chodzi o Bydgoszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 09:35, Lordpilot napisał:

Fajna promocja. Lekko pluje sobie w brodę, bo tydzień temu kupiłem L4D2. Teraz mógłbym
jeszcze sobie coś dołożyć za złocisza.


No i jak oceniasz L4D2? Zastanawiam się nad kupnem, bo właśnie skończyłem etap Ravenholm w HL2 (czyli ten, który ściśle przypomina horror survivalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D2 to gra zupełnie inna od serii HL. Gra jest ściśle nastawiona na współpracę pomiędzy członkami zespołu i dobrą zabawę w wybijanie zombie. No i właśnie. Powiadasz Survival Horror. Survival owszem, ale jeśli nastawiasz się na coś strasznego, to się srogo przeliczysz. Gra to zwykła zespołowa sieka, tutaj najzwyczajniej w świecie nie ma czasu na banie się, kiedy atakują nas kolejne hordy umarlaków. Dla mnie to jest jednak plus ;)

Od siebie grę jak najbardziej polecam, w jedynkę grałem sporo czasu, teraz zamówiłem również dwójkę.

@down
Tak, tak - a gdyby gry dalej stały po 129,99, byłoby narzekanie jacy to zachodni kapitaliści nie są źli. Ale za to jakie dobre tytuły by wtedy były! Przecież wszystko, co kosztuje więcej niż 100zł MUSI być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale zastanowiliscie sie dlaczego sa takie promocje? W miare nowe gry w dodatku (Dragon Age, Saboteur). Po porstu te gry sa... slabe! Jak inaczaej wyjasnic spadek ceny w 3 m-ce o polowe? Nikt nie kupuje to trzeba dac w pormocji... A Wy sie jaracie jak stado baranow... No ale nic, magia promocji. niepotrzebne mi ale kupie bo w promocji. Szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:03, kaczamanov napisał:

Wszystko fajnie, ale zastanowiliscie sie dlaczego sa takie promocje? W miare nowe gry
w dodatku (Dragon Age, Saboteur). Po porstu te gry sa... slabe! Jak inaczaej wyjasnic
spadek ceny w 3 m-ce o polowe? Nikt nie kupuje to trzeba dac w pormocji... A Wy sie jaracie
jak stado baranow... No ale nic, magia promocji. niepotrzebne mi ale kupie bo w promocji.
Szkoda slow.

Nędzna prowokacja - sam jesteś słaby ;)
W jednym masz rację - "szkoda słów".
A gry bardzo dobre - szczególnie za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:03, kaczamanov napisał:

Wszystko fajnie, ale zastanowiliscie sie dlaczego sa takie promocje? W miare nowe gry
w dodatku (Dragon Age, Saboteur). Po porstu te gry sa... slabe! Jak inaczaej wyjasnic
spadek ceny w 3 m-ce o polowe? Nikt nie kupuje to trzeba dac w pormocji... A Wy sie jaracie
jak stado baranow... No ale nic, magia promocji. niepotrzebne mi ale kupie bo w promocji.
Szkoda slow.


Dragon Age debiutował 3 listopada, czyli dokładnie 9 miesięcy temu, a nie trzy; średnia ocen: 90. rzeczywiście, żenująca produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:02, LESZ3u napisał:

L4D2 to gra zupełnie inna od serii HL. Gra jest ściśle nastawiona na współpracę pomiędzy
członkami zespołu i dobrą zabawę w wybijanie zombie. No i właśnie. Powiadasz Survival
Horror. Survival owszem, ale jeśli nastawiasz się na coś strasznego, to się srogo przeliczysz.
Gra to zwykła zespołowa sieka, tutaj najzwyczajniej w świecie nie ma czasu na banie się,
kiedy atakują nas kolejne hordy umarlaków. Dla mnie to jest jednak plus ;)


Eee, nie zrozumiałeś mnie. Ja wiem, o czym jest ta gra i wiem, jakie są jej założenia - chodziło mi po prostu o jakość wykonania. A HL2 dlatego, że to po prostu robota Valve, a więc korzysta ze Steama, gdzie ich wszelkie produkcje są odpowiednio wyróżnione, stąd właśnie się zainteresowałem L4D2. Zombiaki lubię, skończyłem 3 razy Plants vs. Zombies. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem przed chwilą z Empiku wraz z nowymi kolegami - Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Początek: Przebudzenie. Zapłaciłem 44,90 zł, obie gry są w wydaniach premierowych. Gdybym kupował je w dniu premier, zapłaciłbym łącznie 239,80 zł. Doskonały interes ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:22, Wrukos napisał:

Wróciłem przed chwilą z Empiku wraz z nowymi kolegami - Mass Effect 2 oraz Dragon Age:
Początek: Przebudzenie. Zapłaciłem 44,90 zł, obie gry są w wydaniach premierowych. Gdybym
kupował je w dniu premier, zapłaciłbym łącznie 239,80 zł. Doskonały interes ;D

Hmm....czyli na miejscu w empiku biorąc grę z półki płaci się 44,90 za 2 sztuki ?
Myślałem że raczej 49,90... a 44,90 jest przy zamówieniu online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować