Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra na PC za złotówkę!

158 postów w tym temacie

W ciągu 2 tyg kupiłem w tej promocji Crysis, Crysis Warhead, NFS Shift i Red Alert 3. Chciałem jeszcze wczoraj kupić C&C 4 + BFME II, ale obu gier w dwóch empikach, w których byłem nie uświadczyłem :(.
Chociaż patrząc na oceny C&C4 to może dobrze zrobiłem?

W każdym razie bardzo miła promocja. Szkoda, że ME2 i DA przeszedłem na X''ie, bo przemierowe wydania takich hitów za 25 zł to mega okazja.
Ciekawe kiedy BF:BC2 wejdzie do Classics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:11, m1szer napisał:

W ciągu 2 tyg kupiłem w tej promocji Crysis, Crysis Warhead, NFS Shift i Red Alert 3.
Chciałem jeszcze wczoraj kupić C&C 4 + BFME II, ale obu gier w dwóch empikach, w których
byłem nie uświadczyłem :(.
Chociaż patrząc na oceny C&C4 to może dobrze zrobiłem?

W każdym razie bardzo miła promocja. Szkoda, że ME2 i DA przeszedłem na X''ie, bo przemierowe
wydania takich hitów za 25 zł to mega okazja.
Ciekawe kiedy BF:BC2 wejdzie do Classics.


Hmmm... jakby patrzeć na to jak szybko dostały się DA:O i ME2 to może będzie to na święta... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania takiego ze gier w trakcie premiry się nie opłaca i przepłacać ponad 100 jak mozna poczekać pół rokuw przypasku Mass Effect 2 i kupić ją za 45 zł i jeszcze trafic na promo gra za 1 zł i mozna miec takze Da i za te gryw trakcie premiery trzeba zapłacic pk.250 zł a za niecały rok zdobyc mozna za 50 zł , 25 zł za jedna wychodzi.
wtedy za 250 zł to 10 gier moge posiadac.

Dlatego mało kiedy kupuje gryz pre-oder lub po premierze tylko sobie poczekam i zaoszczedze grosza.Ale np. na taka gre jak Wiedźmin 2 nie ebde czekał tylko kupię od razu bo amm sentyment to tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 16:57, karolekx23x napisał:

Ja jestem zdania takiego ze gier w trakcie premiry się nie opłaca i przepłacać ponad
100 jak mozna poczekać pół rokuw przypasku Mass Effect 2 i kupić ją za 45 zł i jeszcze
trafic na promo gra za 1 zł i mozna miec takze Da i za te gryw trakcie premiery trzeba
zapłacic pk.250 zł a za niecały rok zdobyc mozna za 50 zł , 25 zł za jedna wychodzi.
wtedy za 250 zł to 10 gier moge posiadac.

Dlatego mało kiedy kupuje gryz pre-oder lub po premierze tylko sobie poczekam i zaoszczedze
grosza.Ale np. na taka gre jak Wiedźmin 2 nie ebde czekał tylko kupię od razu bo amm
sentyment to tego tytułu.



Ja tam się nie zgodzę - zauważ że taką promocje stosuje tylko EA Games,na dodatek nigdy nie pewności że w promocji zakupisz edycje kolekcjonerskie tych gier które Cię interesują / w przypadku DE się udało ale teraz grę mam podwójnie / myślę że nie należy zostawiać wszystkiego przypadkowi i szczęściu i należy to rozłożyć: najlepsze,najbardziej oczekiwane gry kupować w dniu premiery a resztę dorwać w promocji - zresztą,gra to hobby,przyjemność a za przyjemność się płaci - w tym przypadku więcej płaci się za możliwość gry w momencie jej premiery.
Ważne żeby mieć wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:38, karolekx23x napisał:

Watpie ze tak szybk ta promocja wróci , pewnie pod koniec roku moze znowu zawita i moze
inne gry zawitaja to tej serii.


No ale w sumie mogli to dociągnąć do 31 sierpnia... Bo nie każdy by zdążył... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:41, Muradin_07 napisał:

> Watpie ze tak szybk ta promocja wróci , pewnie pod koniec roku moze znowu zawita
i moze
> inne gry zawitaja to tej serii.

No ale w sumie mogli to dociągnąć do 31 sierpnia... Bo nie każdy by zdążył... :/


Mogło byc dłuzej ale coz i tak wazne ze taka powstała bo tylko jedna firma robi tak swietną promocje i ceny po premierze szybk spadaja i jest naparawde tanio , czysty przykład ME2 gdzie i tak mozna kupic ja za 45 , a pamietam ze niedawno była po 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:32, Krzycho napisał:

Nosz kurde spóźniłem się.
Nie dałoby się wydłużyć promocji do końca wakacji? :>


Co tu dużo kryć... trochę sknociłeś sprawę :P Równie dobrze mogłeś grę zamówić sobie w niedzielę (bo liczy się data składania zamówienia) a jakby przyszła do salonu/na pocztę to po prostu byś jej od razu nie odbierał, masz na to zdaje się jakoś 14 dni. Czyli spokojnie byś mógł odebrać po wakacjach. Teraz tutaj już prawdopodobnie nic nie zdziałasz i musisz tego typu okazji szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz tutaj już prawdopodobnie nic nie zdziałasz i musisz tego typu okazji szukać gdzie indziej.
Ano znalazłem coś na alledrogo, gry z EA po ~20 zł więc mniej więcej na to samo wychodzi. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:47, karolekx23x napisał:

Mogło byc dłuzej ale coz i tak wazne ze taka powstała bo tylko jedna firma robi tak swietną
promocje


Jakby nie patrzeć EA jest na dzień dzisiejszy najlepszym wydawcą, bo i szybkie spadki do tańszych serii, bogata oferta wydawnicza i ciekawe promocje. Do tego jeszcze dochodzi fakt iż większość gier można nabyć za grosze w edycjach premierowych. CDP i Cenega niestety zostały daleko w tyle. Ten pierwszy dystrybutor do dziś sprzedaje pierwszego Mass Effect za 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:47, karolekx23x napisał:

Mogło byc dłuzej ale coz i tak wazne ze taka powstała bo tylko jedna firma robi tak swietną
promocje i ceny po premierze szybk spadaja i jest naparawde tanio , czysty przykład
ME2 gdzie i tak mozna kupic ja za 45 , a pamietam ze niedawno była po 100 zł.


No i nie można zapomnieć o DA:O i LFD2... Taki spadek z ok. 100-120 zł na 45 + jeszcze jedna za złotówkę (chociaż mogłeś kliknąć "Nie chcę skorzystać z promocji"... O.o). No nie powiem... Jak na razie to EA jest moim ulubionym wydawcą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ogolenie jestem za tym aby EA wydawała 70-80 % gier na rynku bo jedna z wydawców która dba o klienta i robi ciekawe promocje , ceny dość szybko łapią tani szczyt .
cenega i CDP dostaja ostro i u nich o spadek gry nie jets łatwo a ceny dosć długo utrzymuja się wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:58, karolekx23x napisał:

ja ogolenie jestem za tym aby EA wydawała 70-80 % gier na rynku bo jedna z wydawców która
dba o klienta i robi ciekawe promocje , ceny dość szybko łapią tani szczyt .
cenega i CDP dostaja ostro i u nich o spadek gry nie jets łatwo a ceny dosć długo utrzymuja
się wysoko.


Wiesz co... tak naprawdę (to moje zdanie) to dopiero przy pierwszym rzucie EA Classics i moim wielkim zdziwieniu gdzy zobaczyłem na półce Orange Box''a to zaczęła się ta polityka "taniej serii". Bo do wcześniejszej "szarej" klasyki trafiały gry w sumie po długim czasie. A tutaj zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować