Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra na PC za złotówkę!

158 postów w tym temacie

> Odezwij się do mnie na steamie, ok? Albo na GG, namiary na moim GS-ie. Może w końcu się

Dnia 08.08.2010 o 23:47, Vojtas napisał:

uda zagrać w L4D2. ;)


Ok, powinienem być dziś wieczorem, o ile dziecko nie zrobi jakiejś rewolucji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 18:44, karolekx23x napisał:

To lipne potraktowanie , dostawać tylko płyty :(


Jakby nie patrzeć w tym momencie zapłaciłeś za grę tylko 25zł. więc zaledwie połowę jej normalnej wartości. Pociesz się tym że kupując grę od Ubi-Softu z ich "taniej" serii Ubisoft Exclusive mógłbyś zapłacić za grę nawet 70zł. a instrukcji w środku też być nie znalazł.
A wie może ktoś jak wydane jest Crysis w Maximum Edition? Jest tam jakaś instrukcja czy same płyty (choć ja obstawiam że jednak instrukcji brak, bo pudełko wydaje się trochę za lekkie)? W dodatek chętnie bym się zaopatrzył, ale żółtego nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi instrukcjami? Ja w życiu przeczytałem tylko instrukcje do BG i Tormenta, ta pierwsza była klimatyczna, a ta druga wręcz konieczna. Po kij komu instrukcja do L4D albo Crysis? Celować nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:24, hans_olo napisał:

Co wy macie z tymi instrukcjami? Ja w życiu przeczytałem tylko instrukcje do BG i Tormenta,
ta pierwsza była klimatyczna, a ta druga wręcz konieczna. Po kij komu instrukcja do L4D
albo Crysis? Celować nie umiecie?


Nie o to chodzi tylko o sam fakt ja traktuja tych co wydaja na gre. Rozumiem ze gra przechodzi na classic ale nie wiem po co sie ogranicza pudelko i pozbywa się wszystkiego prócz płyt.
Gra jak przechodzi w nowe pudełko to powinna jeszce zawierac patchy , materiały dodatkowe które wyszły po grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:30, karolekx23x napisał:

Gra jak przechodzi w nowe pudełko to powinna jeszce zawierac patchy , materiały dodatkowe
które wyszły po grze.

To akurat się zgadza, ale nie oszukujmy się, instrukcja to zbędna makulatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:24, hans_olo napisał:

Co wy macie z tymi instrukcjami? Ja w życiu przeczytałem tylko instrukcje do BG i Tormenta,
ta pierwsza była klimatyczna, a ta druga wręcz konieczna. Po kij komu instrukcja do L4D
albo Crysis? Celować nie umiecie?


Ja tam czytam instrukcję do każdej gry z zasady- może nie tyle czytam, co przeglądam, jak mam jakieś wątpliwości to zawsze zajrzę. Ale tak czy siak, instrukcja w pdfie z powodzeniem może zastąpić tę papierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:37, hans_olo napisał:

> Gra jak przechodzi w nowe pudełko to powinna jeszce zawierac patchy , materiały
dodatkowe
> które wyszły po grze.
To akurat się zgadza, ale nie oszukujmy się, instrukcja to zbędna makulatura.


Nie to ze zbedna tylko oszczedzanie na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 11:38, akne napisał:

> Witam.
> DA Przebudzenie z nowej dostawy będzie premierowe czy reedycja?

Premierowe.


Witam ponownie

Przebudzenie jest nadal ( lub znowu) dostępne za 1-7 dni, tak samo: podstawka DA i Left 4 dead 2. To jak będzie z dostępnością tych tytułów (promocja kończy się w niedzielę)? Można zamawiać w ramach promocji?
No i ...yyy... w jakich wydaniach ewentualnie będą? ;-)

Pozdrawiam

Tak na marginesie: z "Nowości w serii" ze sklepów stacjonarnych to podstawkę DA (chyba) najbardziej "wywiało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2010 o 20:20, Opal_P napisał:


Przebudzenie jest nadal ( lub znowu) dostępne za 1-7 dni, tak samo: podstawka DA i Left
4 dead 2. To jak będzie z dostępnością tych tytułów (promocja kończy się w niedzielę)?
Można zamawiać w ramach promocji?
No i ...yyy... w jakich wydaniach ewentualnie będą? ;-)

Pozdrawiam

Tak na marginesie: z "Nowości w serii" ze sklepów stacjonarnych to podstawkę DA (chyba)
najbardziej "wywiało"


Pytałem się Akne: dostawa idzie więc będzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:52, sevrond napisał:

Do kiedy ta promocja ?


Do niedzieli... tylko czy do niedzieli że do soboty 24-tej czy do niedzieli 24-tej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 22:18, sevrond napisał:

Jak nie masz kasy to sprawdzony sposób zamówić w Empiku, a co 2 tyg. prosić o przedłużenie
terminu odbioru :P


No dobra... powiedzmy że nie wiem o co chodzi, ale jakoś właśnie mam kasę, tylko czekam na dostawę DA:O i Przebudzenie (wychodzi że wszyscy czekają na jedno i to samo... xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 21:06, rybisiu napisał:

> Do kiedy ta promocja ?

Do 20 sierpnia


No to widocznie mi się pokitrało z tą datą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tylko w gramie masz tą promocję ? W Empik.com nie trzeba czekać na dostawy żadne, od ręki wysyłają do salonów, a odbierasz kiedy chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 22:26, sevrond napisał:

A co tylko w gramie masz tą promocję ? W Empik.com nie trzeba czekać na dostawy żadne,
od ręki wysyłają do salonów, a odbierasz kiedy chcesz :)


No ja tam do Empika chodzę rzadko: płyty kupuję przez sieć, gry też... co najwyżej książki więc w materii tej sieci się nie obracam co się równa temu że nie wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:24, hans_olo napisał:

Co wy macie z tymi instrukcjami? Ja w życiu przeczytałem tylko instrukcje do BG i Tormenta,
ta pierwsza była klimatyczna, a ta druga wręcz konieczna. Po kij komu instrukcja do L4D
albo Crysis? Celować nie umiecie?

A co mamy czytać jak się gra instaluje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:20, Opal_P napisał:

> > Witam.
> > DA Przebudzenie z nowej dostawy będzie premierowe czy reedycja?
>
> Premierowe.
>

Witam ponownie

Przebudzenie jest nadal ( lub znowu) dostępne za 1-7 dni, tak samo: podstawka DA i Left
4 dead 2. To jak będzie z dostępnością tych tytułów (promocja kończy się w niedzielę)?
Można zamawiać w ramach promocji?
No i ...yyy... w jakich wydaniach ewentualnie będą? ;-)



Dostawa wjechała wczoraj, dziś te produkty zmienią status z "1-7 dni" na "towar dostępny- duża ilość".
Okładki premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:52, sevrond napisał:

Do kiedy ta promocja ?


&
---->>> Muradin_07

"do 22 sierpnia do 23:59 (liczy się data złożenia zamówienia)" - wystarczy przeczytać info

Jeśli chodzi o empik.com to tam też są braki np.: wczoraj rano nie było DA Początek, ME2 i L4D2 a tam nie można zamawiać tego czego nie ma na stanie. I ciekawostka: wyglada na to że, sprzedał sie C&C Tyberian Sun a ta gra chyba jest już FREE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować