Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejska edycja kolekcjonerska Gran Turismo 5 i... jej cena!

41 postów w tym temacie

700zł za grę... jak ja bym musiał na łeb upaś żeby kupić za tyle? (Oczywiście mówię o teraźniejszej sytuacji finansowej, jak wygram w totak to mogę sobie kupić 100 takich tak więc trzymajcie kciuki to dam komuś... ;d) Dopłacę 100 zł i mam Xboxa 360S... ;d Takie rzeczy to nie dla Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taki szmelc - 700 zł? Matko Boska, jak nisko upaść trzeba, by wydawać grę w takiej cenie? Jest kompletnie nieadekwatna do tego, co oferuje Signature Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm uwielbiam to - dostaniesz lepsze samochody pod warunkiem, że dasz nam więcej swoich pieniędzy.
no i proszę was, portfel i metalowy samochodzik za 100 ojro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szef Polyphony mówił iż GT5 będzie grą kompletną a teraz już czytam, iż bedą DLC.

Po drugie cena z kosmosu i nie podoba mi się to jak popadają w samouwielbienie wydajac takie zestawy.

Nie podoba mi się to coraz bardziej. Oby nie schrzanili tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Breloczek fajny, ale 180€? Chyba się z $#% na głowę zamienili. Na tą wersję za 80€ może się skuszę, zobaczymy jak finanse będą wyglądały w okolicy premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska edycja Forzy 3 kosztowała mnie 249 zeta. Dostałem do niej breloczek i pendrive i do tego eleganckie pudełeczko :P, gdyby był oficjalny Xbox Live to dostałbym też kupon na 10 klasycznych autek i 5 klasy GT. Kuszący ten portfel i model samochodu, ale 200 złotych ponad cenę normalną to max co bym mógł za to dać. Ta cena jest chora, po prostu żerują na fanach, a gra z tego co do tej pory pokazali ma tragiczny na tle Forzy 3 model jazdy i grafikę na podobnym poziomie, ale może zaskoczą czymś w finałowej wersji. Może tryb tuningu z prawdziwego zdarzenia (jak w FM3)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie to jest, ale warto popatrzeć na to z tej strony, że dają coś użytecznego, a nie jak niektóre firmy np. 4 dodatkowe bronie, które potem będą normalnie dostępne. A tu? Ładny portfelik, auto do postawienia na półce. Coś materialnego. To mi odpowiada. Jak stanieje to na pewno się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już, lepiej Ci?
----------------
7 stów to dużo. Więcej niż zamierzałem wydać na tę grę (wolałbym tę tańszą kolekcjonerkę). Trudno- popłynę grubo -_- to będzie pierwsza gra kupiona w tajemnicy przed rodziną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie z ceną zdecydowanie.
Znaczy z naszej perspektywy - gdzie niektórzy zarabiają tu 1200-1400zł, taki bajer to wtedy ich 50-60% wypłaty.
Ba nawet u mnie gdzie nie zarabiam wcale tak źle 7 stówek to 1/5 moich zarobków i też bym się bardzo mocno zastanawiał nad takim wydatkiem patrząc na to co oferuje ta kolekcjonerka.

Dla europy z kolei to raczej nie jest nic aż tak nadzwyczajnego - inne zarobki, inna perspektywa. Jak ktoś trzaska 1800-3600 euro miesięcznie może sobie pozwolić na taką kolekcjonerkę bez jakiś gigantycznych wyrzutów i problemów.

Suma summarum - zawartość dla mnie na oko warta jakieś 350-400zł max, 7 paczek to przeginka, mieliśmy już niejedną kolekcjonerkę z podobnymi dodatkami [ok portfeli nie było] w cenach do 250zł, np Saints Row 2 który też posiadał darmowego pena i kilka innych bzdetów, tudzież AC2 z figurką Ezio, tutaj doliczając portfel, artbook i ładne metalowe opakowanie cena do 400zł była by jeszcze fair, wszystko powyżej nie kalkuluje się w stosunku cena-jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 14:06, thiefi napisał:

Po pierwsze szef Polyphony mówił iż GT5 będzie grą kompletną a teraz już czytam, iż bedą
DLC.


jakie DLC ? dodatkowe samochody ? straszne, pewnie jakieś 10 aut mniej -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować