Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czas na odrobinę czułości - nowa wersja Razer Lachesis

16 postów w tym temacie

Uwielbiam tą myszkę :), mam obecnie Lachesis''a i służy mi bardzo precyzyjnie zwłaszcza w programach graficznych. Czy zastąpiłbym obecny model na ten nowy? Kto wie :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DeathAdder i jestem niesamowicie zadowolony. A maks to 3500 DPI lecz każdy kolega (jak to mówią gdy przychodzą) "Nie da się okiełznać tej bestii". Ciekaw jestem jakby było z 5600 DPI. Może kiedyś..... Razer ma na prawdę dobre ceny za "towar" który sprzedaje. Np u M$ za coś takiego zapłacilibyśmy 2x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lachesis, to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych modeli Razera, bardzo popularny wśród graczy lubiących myszki o niskim profilu."

Kurczę, kupiłbym, ale już mam "starą" wersję i... WYMIATA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię - NIE MAM MYSZKI RAZERA!! :D

Zamiast tego korzystam z Logitech MX Revolution - idealnie leży w dłoni, bezprzewodowa, też ma fajne programowalne guziczki. Nie wiem ile ma DPI, ale działa idealnie - zarówno w programach biurowych/graficznych, jak i w grach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dotychczasową edycję Lachesis i kocham tą myszkę miłością prawdziwą, jednak jest jeden mankament. Tak samo jak w Copperheadzie tak i tutaj szwankuje mi przycisk scrolla. Oddałem do serwisu ale znowu dzieje się to samo. Mam nadzieję, że ta wada konstrukcyjna zostanie poprawiona w nowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie tak dawno kupiłem sobie Salmosę. I jestem z niej bardzo zadowolony, gdyby jeszcze tylko lewy-klik tak nie piszczał, to byłoby cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja działam na bezprzewodowym SideWinderze X8 i dla mnie też jest spoko. Fakt, że Razer robi fajne myszki, ale inni producenci już go dogonili w tworzeniu dobrej elektroniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda :D ja przerzuciłem się na xBoxa więc myszki mnie nie interesują... czekam na premierę pada od Razera bo słyszałem że nad tym pracują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować