Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm - pierwsze wrażenia

49 postów w tym temacie

Ja już nie mogę się doczekać dobije do 85 poziomu mojego paladyna i zabiorę się za nowe rasy. Bardzo mi się podoba że akcja znowu przeniesie się do Azeroth bo 100% bardziej podobał mi się WoW przed Wotlk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie wygląda ten Orgrimmar na screenie. Nie mogę się doczekać ujrzenia Taurena Paladyna w akcji. "I biada każdemu, kto na czas nie uskoczy przed rozpędzoną maszyną z szalonym kierowcą w środku." Przenośnia, coś źle zrozumiałem czy będzie jakiś system kolizji? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:12, kryst90 napisał:

Ja już nie mogę się doczekać dobije do 85 poziomu mojego paladyna i zabiorę się za nowe
rasy. Bardzo mi się podoba że akcja znowu przeniesie się do Azeroth bo 100% bardziej
podobał mi się WoW przed Wotlk.



Przecież Wotlk dzieje się w Northrend = Azeroth, to przed nim w tBC był przecież Outland, który do Azeroth nie należy więc jak akcja znowu przeniesie się do Azeroth skoro już to zrobiła w aktualnym dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Blizzard poszedł na ręke hordzie. Przebudował im miasta postawił im kolejną op rase z racialami ze hoho. Alianci jak zwykle dostali w uszy.
2. Blizzard stracił przez cataclismy wielu PRO graczy. 80% osób grających klasą rogue (pro) zrezygnowało z dalszej gry pomimo kontraktów. Zastanawia mnie dlaczego.
3 Green bronie lepsze niz shadowmourn... GO GO blizz
Grałem w bete i przestraszyłem sie. Po wprowadzeniu cataclismu przenosze się na jakis prywat albo do chin gdzie dalej pykają w tbc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba miasto Worgenów, bardzo klimatyczne. ^^


Dwdc -> A niech się PRO gracze orają, Blizzard robi grę dla normalnych ludzi, a nie jakichś fanatyków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwdc - grałeś w BETĘ (ERGO - nic nie jest skończone w 100%), która na razie nie ma odblokowanego nawet 84 poziomu, nie mówiąc o 85, i widziałeś totalnie ZERO endgame''owego contentu (czy to PvP czy raidów), i na tej podstawie przewidujesz, że Cataclysm będzie failem...? Riiiiight...

@Gumisiek2 (i nie tylko) - wyszukajcie sobie na youtube gościa o ksywie TotalHalibut, tudzież Total Biscuit. On zrobił mnóstwo świetnych filmików o becie, wliczając w to lokacje startowe. A z samochodem jest taka jazda, że MOŻNA potrącać przechodniów ^^
Nie mogę się doczekać, żeby zrobić sobie alta goblina destro warlocka. Rozpierducha totalna FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gobliny (podobnie jak gnomy) się nie podobają. Zbyt "zmiechanizowana" rasa. Od samego początku WoWa mi się to nie podobało.

Co do reszty Kataklizmu: jeśli w dungeonach znowu powróci CC, nie będzie można sobie kupić najlepszych itemów za badge i ogólnie powróci progress raidowy (tak jak w TBC) to będę się czuł jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:39, Rizzan napisał:

Co do reszty Kataklizmu: jeśli w dungeonach znowu powróci CC, nie będzie można sobie
kupić najlepszych itemów za badge i ogólnie powróci progress raidowy (tak jak w TBC)
to będę się czuł jak w domu.


Taaa, jasne. Graj przez pół roku, an następne półtora czekaj na dodatek, bo nowego contentu z patchy 4.X nawet nie liźniesz. Cudowna perspektywa. -_-

Ja mam nadzieję, że system rajdów/przedmiotów będzie taki jak we WotLK. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:42, Kadaj napisał:

> Co do reszty Kataklizmu: jeśli w dungeonach znowu powróci CC, nie będzie można sobie

> kupić najlepszych itemów za badge i ogólnie powróci progress raidowy (tak jak w
TBC)
> to będę się czuł jak w domu.

Taaa, jasne. Graj przez pół roku, an następne półtora czekaj na dodatek, bo nowego contentu
z patchy 4.X nawet nie liźniesz. Cudowna perspektywa. -_-

Ja mam nadzieję, że system rajdów/przedmiotów będzie taki jak we WotLK. ^^


Czyli powiedzmy nie grasz przez np rok i potem jedyny jaki możesz robić raid to ostatni jaki został dodany bo nikomu się nie chce robić wcześniejszych gdyż epixy stamtąd są nic nie warte. Ja dziękuję za taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:16, Rizzan napisał:

Czyli powiedzmy nie grasz przez np rok i potem jedyny jaki możesz robić raid to ostatni
jaki został dodany bo nikomu się nie chce robić wcześniejszych gdyż epixy stamtąd są
nic nie warte. Ja dziękuję za taką grę.


Ja zaś dziękuję za grę, w której większości rajdów nawet nie będę mógł zobaczyć, póki nie wyjdzie kolejny dodatek.

Poza tym, u mnie na serwerze sporo grup robi starsze rajdy dla achievementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy panowie z blizzarda maja równo pod sufitem? To Jeszce jest WarCraft czy już Arcanum?
WOTLK zniemaczyl mnie wieloma elementami jak np. pasy startowe dla drewnianych samolotów, bujnej równikowej j dżungli w sercu Northrend gdzie słonce miesiącami nie powinno dochodzić, czy jakieś ekspedycje w akwalungach XIX wiecznych. Z tego co przeczytałem Cataclysm tytlko pogorszy i tak już tragiczny poziom "cudowania" systematycznie wprowadzany z każdym następnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:09, Kadaj napisał:

Dwdc -> A niech się PRO gracze orają, Blizzard robi grę dla normalnych ludzi, a nie
jakichś fanatyków. :P


zgadzam sie! Bedzie jeszcze lzejsze i latwiejsze do wymaxowania niz lich king ? To napewno kupie dodatek - gram dla relaxu nie dla spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:25, Kadaj napisał:

> Czyli powiedzmy nie grasz przez np rok i potem jedyny jaki możesz robić raid to
ostatni
> jaki został dodany bo nikomu się nie chce robić wcześniejszych gdyż epixy stamtąd

> nic nie warte. Ja dziękuję za taką grę.

Ja zaś dziękuję za grę, w której większości rajdów nawet nie będę mógł zobaczyć, póki
nie wyjdzie kolejny dodatek.


I niby czemu? Ja w TBC zacząłem raidować dopiero jakieś 5 miesięcy przed Wotlk i na spokojnie przed patchem 3.0. udało nam się zaliczyć wszystkie raidy od Karazhanu aż po Black Temple, więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:29, Rizzan napisał:

I niby czemu? Ja w TBC zacząłem raidować dopiero jakieś 5 miesięcy przed Wotlk i na spokojnie
przed patchem 3.0. udało nam się zaliczyć wszystkie raidy od Karazhanu aż po Black Temple,
więc nie wiem w czym problem.


Ja grałem w BC praktycznie bez dłuższych przerw. Przez jakiś rok zabijałem kilku bossów w Kharazanie, później coraz trudniej było znaleźć grupę i sam miałem już dość. O szukaniu czegokolwiek na trudniejsze rajdy nie było mowy, bo za słaby gear, a poza tym praktycznie żadnych ogłoszeń. No chyba że ktoś robił rajd dla jaj, żeby polec po kilku sekundach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:40, Kadaj napisał:

> a poza tym praktycznie
żadnych ogłoszeń. No chyba że ktoś robił rajd dla jaj, żeby polec po kilku sekundach.
:P


... ty chciałeś znaleźć jakąś dobrą grupę na trade czacie? nie dziwne że nie mogłeś wyżej iść, trzeba było se jakąś gildie porządną znaleźć, a nie z nubkami z trade.

@Rizzan

i tu się zgadzam, bo rzygać się chce od tych gear resetów co jeden patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 20:26, miradokusv napisał:

Czy panowie z blizzarda maja równo pod sufitem? To Jeszce jest WarCraft czy już Arcanum?
WOTLK zniemaczyl mnie wieloma elementami jak np. pasy startowe dla drewnianych samolotów,
bujnej równikowej j dżungli w sercu Northrend gdzie słonce miesiącami nie powinno dochodzić,
czy jakieś ekspedycje w akwalungach XIX wiecznych. Z tego co przeczytałem Cataclysm tytlko
pogorszy i tak już tragiczny poziom "cudowania" systematycznie wprowadzany z każdym następnym
dodatkiem.



Dowiedz się najpierw jak powstała ta równikowa dżungla, a potem narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 21:13, pinoyz napisał:

... ty chciałeś znaleźć jakąś dobrą grupę na trade czacie? nie dziwne że nie mogłeś wyżej
iść, trzeba było se jakąś gildie porządną znaleźć, a nie z nubkami z trade.


Ja chcę się grą bawić, a nie użerać z gildią, durnymi zasadami i terminami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować