Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Skasowany projekt Ubisoftu wyglądał całkiem nieźle

21 postów w tym temacie

Kurcze, przecierz to wygląda zajebiscie!! Mam nadzieje ze plotka jest to iż ubi skasowało projekt i on ciagle powstaje a to tylko drobny wyciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne uczucie, ale odniosłem wrażenie, że to mogłaby być jakaś wstępna prezentacja Assassins Creed. Ta pochylona sylwetka w biegu, zwinne ruchy przy wskakiwaniu na dużego robota i te elektroniczne interferencje kiedy robot oberwał impulsem.

W końcu pewnie ktoś brał pod uwagę, że akcja AC może się dziać również w niedalekiej przyszłości. Podobnie jak się to ma miejsce w drugiej części AC kiedy walczymy poza animusem. Bronie palne też tu jakoś pasują bo strzelanie do przeciwników już się pojawiło w serii AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym tu sie ekscytowac to tylko wyrenderowany filmik, naprawde wierzycie ze gdyby gra posiadala juz tak zawansowany gameplay zostala by poprosut wywalona do smieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah, jak mnie rozbraja ten hollywoodzki odrzut przeciwnika po wystrzeleniu do niego. Tutaj na dodatek po wystrzale z pistoletu odrzuca lecącego robota (kawał metalu). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie prezentuje się ta gra, jestem ciekaw czy rzeczywiście został usunięty czy po prostu doszło do wycieku i wymyślili to tak że niby już nie robią tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wyglada jak quick time event :P, jedynie kilka ostatnich sekund jak stoi za robotem wygladaja jak gameplay i jak na nim siedzi, reszta to jakies cutscenki: rzuca czyms - cutscenka, wslizg - cutscenka, jakby to tak mialo wygladac to dobrze ze skasowali projekt, nie wiem czym sie tu jarac, takie filmiki zawsze maja o wiele lepsza grafe i animacje niz koncowa gra by miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że to wszystko to nie gameplay, tylko ktoś zrobił taki film, dodał interfejs i rozrzucił po necie jako projekt Ubisoftu, który nigdy nie ujrzy światła dziennego?

Zobaczymy, czy Ubisoft coś powie, czy będzie siedzieć cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierajcie newsów, jeśli nie zamierzacie ich czytać. A przynajmniej nie komentujcie ich potem.
"Fake gameplay footage" - stoi jak wół! Czyli nie gameplay, ale filmik, który celowo go udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ubi ostatnio mi podpada. Takie lipne projekty jak nowy Driver czy nowa deskorolka z Whitem w roli głównej, a coś nowego, świeżego i pięknego kasuje. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować