Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 spóźni się na PlayStation 3

18 postów w tym temacie

Cholera! Wielka szkoda, że wersja na PS3 wyjdzie z opóźnieniem. A zapowiadało się tak pięknie! No nic, przynajmniej zaoszczędze te dwie stówki (bo Arcanię miałem kupić w dniu premiery) i przeznacze je na coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, 2 miesiące obsuwy... No nie zazdroszczę użytkownikom PS3. Ja kupuję grę na PC więc mi to zwisa, a i to rozwiązanie polecam fanom konsoli Sony. ;) Moim zdaniem granie w Gothica na padzie to idiotyzm. Oby wersja PC nie była nastawiona pod pada. Bo jeżeli będzie to marny port z konsoli to oleje tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nowego gothick''a nie kupię, chyba że zgarnie dobre oceny i będzie miał ciemniejszą grafikę niż w G3. W tym momencie Gothic i Gothic 2 : Noc Kruka to moje najlepsze tytuły jeśli chodzi o cRPG lub RPG. Pewno Wiedźmin 2 je przebije :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic ze swoją mechaniką pasuje jak najbardziej do zabawy z padem, nie widzę żadnych przeciwwskazań. I na chwilę obecną jestem skłonny kupić na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz widzę ten port na konsole, w to się nie da grac na PC (pisze o Gothic 3), a co dopiero na konsoli. Jeśli będzie to port na wzór Risena, to mogliby nie zaczynać nawet. i tak tego nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO mnie to cieszy jako posiadacza PS3.

Proste, trudna architektura więc będą optymalizować trochę dłużej i na pewno nie będzie jakoś odbiegać wyglądam od konkurencyjnej konsoli.
Wolę poczekać dłużej ale za to bardziej dopiętą. A wiadomo jak to z niektórymi multiplatformami na PS3 było(i czasami w zależności od umiejętności developera jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO JA PIE**OLE KUR*A! TO JEST MOJA NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANA GRA, A NA MOIM PC NIE ODPALI! JUŻ DAŁEM PRE-ORDER DLA WERSJI PS3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że większy procent posiadaczy PS3 ma to gdzieś. Gothic od samego początku był tworzony pod PC i tam najgłębiej wbił swoje szpony. Oczywiście nie twierdzę, że konsolowe wersje nowego Gothica to zło bardzo złe, cieszę się, że wychodzi i na te platformy, ale powątpiewam, że sprzeda się dobrze, a samo zainteresowanie może być małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję (może złudnie) że na PS3 gra będzie wyglądała lepiej :D Dopracują ją przez zimę i będzie niszczyła pod względem grafiki PC i X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan serii zastanowię się nad kupnem Arcania: Gothic 4. Bo po Gothicu 3 odechciało mi się grać w tą grę , a co do PS3 wole poczekać i dostać normalną wersję niż jakiś niedopracowany gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby było po Polsku na ps 3 :) Reszta mnie nie nie obchodzi, czy macało w tym ręce( kasę ) Ms czy nie to liczy się końcowy efekt:) Posiadam obie konsole ale chyba kloca sprzedam, tylko stoi i się kurzy biedak, jakoś wolę grać na ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować