Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #109: Jak początkowo miała nazywać się konsola widoczna na zdjęciu?

41 postów w tym temacie

Phantom to zdaje się miała być konkurencyjna do Xboxa i PS2 konsola jakiejś mało znanej amerykańskiej firmy, która jednak nie ujrzała światła dziennego na sklepowych półkach. Aż nawet mnie zmyliła ta nazwa na początku i chciałem ją zaznaczyć. Jednakże po krótkiej chwili refleksji moje szare komórki wydedukowały poprawną odpowiedź ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze myślałem, że w przemyśle gier wideo w działach marketing oraz finanse siedzą skończeni idioci... nie myliłem się kolejny raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:52, loczyn napisał:

Od zawsze myślałem, że w przemyśle gier wideo w działach marketing oraz finanse siedzą
skończeni idioci... nie myliłem się kolejny raz. :)


To nie do końca tak. Oni są poprostu totalnie oderwani od rzeczywistości. Stąd rodzą się im w głowach takie idiotyzmy. im sie to wydaje logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:55, Mateox86 napisał:

To nie do końca tak. Oni są poprostu totalnie oderwani od rzeczywistości. Stąd rodzą
się im w głowach takie idiotyzmy. im sie to wydaje logiczne

Powiedziałeś mniej więcej to samo co ja, tylko ładniej :P
Prawda jest taka, że gdyby marketingowcy i finansiści się słuchali developerów a nie odwrotnie, wtedy byśmy dostawali na prawdę mnóstwo genialnych hitów.

Wiesz, że nawet marketing + dział finansowy naciskał wraz z szefostwem na Infinity Ward żeby Cod4 był nadal w II wojnie światowej? Na szczęście IW swój rozum ma i się postawiło, dzięki temu mamy teraz wspaniałego Modern Warfare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dominacja marketingu i księgowych to domeną niemal każdej branży. Skłoniłbym się ku twierdzeniu, że światem rządzą księgowi, Smutne ale prawdziwe. Jedynie nielicznym udaje się przeforsować pomysł na produkt pomimo pomysłów marketingu i finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:07, Mateox86 napisał:

... Smutne ale prawdziwe ...

To stwierdzenie chyba najlepiej oddaje naturę rzeczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować